pátek 29. března, 11:48 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování

Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

Datum: 16.02.2009 15:27
 

Kniphofia - " Kleopatřina jehla"Kdo by neznal tuhle nádheru . Jak správní zahradní nadšenci ji samozřejmě máme a zkoušíme co ji nejvíce vyhovuje. Zajímaly by mě vaše zkušenosti.

Popis původu a pěstování:[skalnickar.blog.cz]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil petrli (16.02.2009 15:28)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Status:

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 16:17
     

    Jsi zlatá flower smiley, fotky to je vždycky můjproblém. Píši si s jednou paní z Holandska a ta mi pravidelně 5x týdně posílá fotky kytiček. Zatím je mám schované, ale až mi dojdou moje tak mám kam sáhnout.

    Chtěla bych poslat článek na Garten.cz kam přispívám a fotku Kniphofie mám jen tu zveřejněnou ve článku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 16:25
     

    Tak zatím jsem nic jiného nenašla. Já dost fotek vždycky vyhodím. Kytkovejch fotek mám fůru,ale tuhle jako na potvoru zrovna ne

     
  • Status:

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 16:26
     

    tak nic nevyhazuj a syp mi to mejla grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Líbí se mi, jak ti nádherně kvetla thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil petrli (16.02.2009 16:28)
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 16:36
     

    Já mám ale většinu kytek takových dost obyčejných. U mne přežívají jen takové bojovky, které přežijí slepice, psy a podobnou havěť. I když sama nic nedržím, tak sousedi se postarajígrinning smiley

    Takže nějaké vzácnosti nemají šanci

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 16:36
     

    Tak tuhle jsem vezla loni ségře na zahradu, jsem moc zvědavá, jestli letos obroste.

     
  • Status:

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 17:02
     

    Vlaďko ale právě ty obyčejné kytky jsou to nejhezčí., Já sbírám třeba na mezi. Jednou jsem si přivezla z plzeňska nádhernou Veronicu prostratu, od Chomutova smoličku a z jedné meze u smetiště vrbinu tečkovanou grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 17:06
     

    Tak až sem budeš mít tu cestu, tak se zastav, třeba si nějaké obrázky vybereš.

     
  • Status:

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 16.02.2009 17:09
     

    Dobře. flower smiley Připravuji nový web. Konečně zruším blog. Má to stejnou šablonu, ale myslím si, že je to mnohem lepší než stávající skalničkář [www.krasa-netresku.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 26.02.2009 13:30
     
    kniphofie.jpg

    tak jsem našla ještě jednu fotku flower smiley

     
  • Status:

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 26.02.2009 15:20
     

    Tak ta je krásná,. grinning smiley grinning smiley včera jsem hodila ne web článek o šuškardě [skalnickar.blog.cz]

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 26.02.2009 15:37
     
    Další fotografie:

    Taky ji mám. A ohromně láká motýly.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 26.02.2009 15:40
     

    Tak já ji měla sad smiley. Ovšem ,jak se trochu oteplilo a slezl sníh, tak náš čokl měl nutkání jít hrabat do záhonu a zbytky šuškardy jsem našla asi na metru čtverečním sad smiley angry smiley thumbs up. Sice jsem to nějak po kouscích vpravila zpátky do země, ale obávám se, že by to byl spíš zázrak, kdyby z ní něco na jaře vylezlo...

     
  • Status:

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 26.02.2009 16:13
     

    tak zkus dát jeden kousek do květináče někam na chráněné místo, třeba na chodbu. Venku je ještě zima a tam by se mohl uchytit. ale nezaručuji, občas to dělávám a občas to i vyjde.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 27.02.2009 01:28
     


    Anavi napsal(a):

    Letos mám tedy trochu problém. Téměř každý rok jí zůstaly listy krásně zelené a vzpřímené i přes zimu. Letos jsou některé zaschlé a hlavně lehlé!!! Co s tím? Ostříhat všechny? Nebo doufat, že se nějak postupně srovnají?


    Anavi, zatím je ponech na rostlině. Já je mám letos lehlé a konce listů dokonce nahnilé confused smiley . Jinak na zimu se má správně svázat, aby nešel sníh do středu rostliny. Z jara pak odstranit oschlé, omrzlé listy. Ovšem odstraňovat, až bude sucho!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kniphofia - " Kleopatřina jehla"

    Datum: 27.02.2009 09:24
     

    Míšo, díky, příště na to budu myslet a fakt svážu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.