pátek 29. března, 08:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 14:36
     

    Tak za Stano bych věděla grinning smiley.

    Mně většinou holky o ničem sad smiley. Spím asi tak tvrdě, že ke mně sny nemůžou confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čm sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 14:41
     
    Už jsem to někde ventilovala, že nejsilnější zážitek ze sna jsem měla, když se mi zdálo, že jsem zabila nějakýhio chlapa (teda zdálo se mi, že jsem si toho vědoma, ne ten čin) a bylo to tak živý, že jsem si po probuzení nebyla jistá, jestli je to pravda nebo ne. Takže, až se někde najde nějaká mrtvola, budu mít sama sebe v podezření.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 14:42
     
    Majko, tak mě se zase pro změnu před několika měsíci zdálo, že mě někdo chce zabít, a to jsem prý křičela ze spaní a vzbudila jsem se zpocená. Naštěstí mám takhle živé sny fakt málokdy sad smiley.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 14:43
     

    Tak o zahradě se mi zdává na konci léta, když už mám skákání kolem ní plný zuby.grinning smiley

    Jinak mívám poslední dobou dost katastrofický sny, většinou, že někdo někam nebo z něčeho padá (povětšinou se jedná o ty nejbližší z rodiny) To se pak vzbudím, chci to zahnat, ale ledva zabírám, tak ten sen pokračuje. Děsný. Někdy si myslím, že jsem cvok.sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 14:46
     
    Koukám, že všechny svým způsobem blbnem smiling smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 14:51
     
    No ale na můj tanec s tygrem na ulici, kdy mu nejvíc záleželo na tom, jestli není poznat, že je tygr, na to nemáte grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 15:27
     

    Mám sny málokdy, ale jednou se mi zdálo, že plyně hovořím italsky a měla jsem takovou radost, až jsem se z toho probudila a při té příležitosti jsem se šla vyvenčit na WC a s úžasem jsem zjistila, že tu italštinu ovládám i při plném vědomí - když jsem vzhůru!

    Ráno jsem už zase koktala jen pár slov a ještě v infinitivu.... sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: O čm sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 16:01
     

    Taky už jsem to někde psala...když jsem byla ještě bezdětná, často a opakovaně se mi zdálo, že na ulici padám, nastavuju ruce a ty mi přejíždí tramvaj. Vždy jsem se vzbudila celá mokrá. eye rolling smiley

    No a od té doby, co mám děti, se mi zdají také katastrofické...dříve padaly děti z okna (když jsme bydleli ve čtvrtém patře), teď padají do bazénu. confused smiley

    Zajímavé je, že ty katastrofické si vždycky pamatuju. Jestli se mi zdál nějaký veselý sen, tak o tom nevím. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 16:14
     
    Moni, nápodobně. Taky si spíš pamatuji ty hrůzné, když už jsou.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 16:31
     
    A ještě jsem měla jeden úplně živý. Byla jsem v lese na mýtině, tam byla jakási bouda, kde jsem s dětma a kamarádkou trávila dovolenou. Najednou jsem slyšela řev a těsně nad špičkama stromů přelétávalo letadlo a vypadalo, že padá. Volala jsem na kámošku a děti, ať zalezou rychle do chaty, že to letadlo spadne, ale já už jsem se tam nedostala včas. Nedaleko se ozvala rána a z toho směru, kam letadlo spadlo, se šířil strašný žár a smrad spáleniny. Probudila jsem se a ještě chvíli jsem to horko a smrad cítila...naprosto živě.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 16:35
     
    spinning smiley sticking its tongue out..v prvom rocniku na strednej skole sa mi zdalo,ze jeden moooc "pritazlivy" klucina z triedy bol u nas ...a ja som vyberala z chladnicky maslo a mazala mu rohlik smiling smiley ...hihi, rohlik si roky maze sam...ale maslo je ...zo spolocnej chladnicky love smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (04.02.2008 16:46)
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 19:29
     

    Jéé, Aničko, tak to se ani neptej. Samá hrůza grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Většinou mě někdo honí a já nemůžu utíkat ani křičet a jak se strašně snažím, zařvu nahlas. Teda zařvu - zahalekám. Kash se vždycky vyleká a vzbudí mě a jdeme na cigáro. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 20:47
     

    U mně se vždycky děj směřuje k nějakému pěknému večeru ve dvou,ale když začne to nejlepší,tak se rychle probudím a dívám se,jestli to manželka náhodou nevidí.

    Také mi pořád někdo krade auto ,nebo tašku s penězi a doklady,případně i šaty a já polonahý bloudím po neznámém hotelu ,nebo penzionu a netrefím domů.

    J a B

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.02.2008 21:22
     
    Jo, tos mi připomněl, auto mi ukradli včera. To jsou taky bezva sny grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.