pátek 19. dubna, 19:14 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Kinect pro Xbox

Datum: 08.07.2011 17:21
 

Pořídili jste si někdo tuto vymoženost? Nějaké tipy na dobré hry? Osobně mě nejvíc asi baví plážový volejbal a musím konstatovat, že jsem za chvíli zpocená jak prase. Docela by mě zjímaly taneční hry, jestli máte někdo zkušenost, podělte se.

Pro neznalé vkládám video, o co vlastně jde.

[youtu.be]

[url]

[/url]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (08.07.2011 17:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 10:39
     

    jéé,Tak to sa mi páčÍ ! To by som chcela mať doma. Koľko táto sranda stojí?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kinect pro Xbox

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 11:51
     

    Anny, ani se neptej angry smiley Potřebuješ totiž obojí, takže celkem tak 8 tisíc. Plus hry. Tohle byl dárek pro mého chotě k padesátinám. Jemu by tedy stačil asi jen Xbox, což je tak za 5, ale když už, tak ať je nějaká legrace. Každopádně člověku připadá, že se dostal do budcnosti, tak, jak ji zobrazují ve filmech typu Total recall. Kam až tohle povede, těžko odhadovat.

    Pro mě je fajn, že se na tom dají pouštět i CD a DVD, což jsem momentálně neměla na čem. Věž mi odešla a DVD rekorder by musel mít k digitální televizi ještě septobox. Navíc se na něm posralo vypalování, tak je na smetišti dějin. Má to spoust dalších možností, na které přicházím postupně a počítám, že další přibudou časem.

    Třeba tady [www.alza.cz]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (09.07.2011 11:57)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 13:56
     

    Tady je ukázka z té zumby.

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 14:08
     

    majko,nechce sa mi to hladať a tak mám jeden "líný" dotaz. Jaký je princíp toho všetkého? Nejak sa snímá pohyb reálnej osoby a prenáša na obrazovku ,však? Ale jako? To musí mať "hráč" na sebe nejaké čidlá?

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 14:16
     

    Anny, nemusí mít vůbec nic, ani čidla, ani nějaký ovladač v ruce, prostě tě to snímá tuším laserem.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 14:24
     

    Přesně tak, jen by nemělo být oblečení příliš plandavé a je lepší kontrastnější barva oproti pozadí. Nám při umělém osvětlení dělala problém černá. Ten kinect je právě ta nadstavba k xboxu, co snímá tvůj pohyb. Dá se hrát i ve více osobách, když je dost místa. V našem bytě se vejdem jen ve dvou, protože dosáhneme maximální vzdálenosti tak 2,3 m. Takže můžeš hrát sama proti počítači, s někým proti počítači nebo dva proti sobě najednou. Prostě je to scifi eye popping smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 16:36
     

    Kurňa,tá zumba na tom vypadá bezvadne.Na tú chodím normálne,já by som potrebovala nejaké programy s obyč. aerobikom.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 16:58
     

    Ten mají taky, ale tebe by bavil? Pro mě je aerobic koncentrovaná nuda sad smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 17:08
     

    Majko,to neviem. Ale toto by ma možno prinútilo cvičiť každý deň.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 09.07.2011 20:29
     

    My jsme to v Media Markt koupili 250 GB za 249,-Euro! Ale byla to zavadeci cena. Asi se na to taky kouknu, co tam vsechno je.

     
  • Autor: Macik07
    Status: nováček

    Re: Kinect pro Xbox

    Datum: 24.05.2013 17:05
     

    Taky máme. tenkrát jsme měli půjčený sexuální polohy. byla to fakt sranda. ale od té doby to nemůžeme sehnat. máme golf, baseball, šipky, box, lyže, tenis, člun, překážky a spíš sport. tanec jsem nezkoušela.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.