pátek 19. dubna, 18:59 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Keře a keříky

Datum: 27.01.2007 12:42
 
Právě jsem pročetla nového Zahrádkáře a je tam článek o zahradě brzy zjara. Takže mám zas co shánět, protože já ještě nemám kalinu (trestuhodné) a vilín. Také mne v tom článku zaujal keř Lískovníček. Prý ještě není v zahradách moc rozšířený. Máte ho někdo? Moc se mi líbí a určitě ho budu shánět.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 09.06.2021 16:59
     

    Mám ji obří , ale opravdu obrovskou 5m možná, milují ji mšice a nějaké housenky ji každoročně ožerou dohola

     
  • Autor: Reklama

    Re: Keře a keříky

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 09.06.2021 18:21
     

    u našich byla taky obří a každoročně obalená mšicemi, už ji švagrová odstranila....

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 09.06.2021 20:31
     

    Tak tu nebrat tongue sticking out smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 09.06.2021 20:32
     

    Tak ji mám,na chatě a už je postříkaná,začaly se objevovat mšice,tak aby mi ji taky nesežraly.

     
  • Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 09.06.2021 21:46
     

    Mám ji tady, trpí na ni dědek. Mšice jsou problém. Letos mi ale vyrazila dech. Nebyla na ní ani jedna. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 09.06.2021 23:25
     

    Já ji mám ráda, ale ty housenky a mšice jí dávají na prdel. Stříkat takového obra nejde

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 08:43
     

    Mně se moc líbí ty květy, tak jsem do ní šla... mšicemi byla obalená sotva rozbalila listy... ale ráda bych ji střihem udržovala v nějaké přijatelné velikosti, tak by snad postřik nemusel být problém. confused smiley

    Holky ze Slovenska mají kaliny krásné a prý absolutně bez mšic. Možná mají poblíž něco, co milují mšice ještě víc. winking smiley

     

    Jinak včera jsem se divila, proč má černý bez Black Lace zkroucené listy... a když jsem přišla blíž, tak jsem nabyla dojmu, že se tam usadily mšice z celého kraje. winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Spláchla jsem to proudem vody, uvidíme dnes.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (10.06.2021 08:53)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 11:54
     

    Nejsem si jistě. Jestli to Kilimandžáro patří na slunce, je celé spálený a i v zadrahnictvi bylo venku

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 12:04
     

    Myslím, že kaliny obecně na slunce. Ony si s tím poradí, když jsou ujmuté. Ale když do toho asi ještě zakořeňují nebo jsou v květináči, tak je to spálí. confused smiley Moje taky jsou popálené.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 12:46
     

    Diky

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 13:12
     

    podle pozorování kalina kili. sunrise celodenní slunce nesnese, polostín ji vyhovuje, ale stále ji mám 4 roky v květníku, tady nerost....je na ní vidět, jak jde do šířky jako mladice winking smiley jinak je krásná....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 14:07
     

    Tak uvidím... Kilimanjaro mám v místě, kde bude asi část dne stín, Newport téměř na celodenním slunci.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 10.06.2021 16:16
     
    192020690_515585632814595_5749172756269327836_n.jpg
    Další fotografie:

    začalo lejt jako z konve , kroupy, bouřka

    č. 1 to jsou keře pro mě , golden to udělal za rok......to přichcíplý Kili zůstalo uprostřed zahrady, mezi kůpou zeminy eye rolling smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Keře a keříky

    Datum: 11.06.2021 08:19
     
    20210611_073340.jpg
    Další fotografie:

    Dokázaly byste určit tuhle kalinu? Mají ji na chalupě na veřejném prostranství, zatím jen malé keříky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Keře a keříky

    Datum: 11.06.2021 08:41
     



    Kika napsal(a):

    Dokázaly byste určit tuhle kalinu? Mají ji na chalupě na veřejném prostranství, zatím jen malé keříky.

    Podle listu by to mohla být Onondaga, ale to je asi blbost. Včera , jak jsem jela na chatu, tam kvete taky nějaká s tím sterilním květem, musím ji jít omrknout, je ohromná.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.