čtvrtek 18. dubna, 15:37 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kuchyně
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Kuchyně
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:
Klikni pro filtrování

Keramicke nože

Datum: 05.04.2009 19:19
 

Nemáte někdo zkušenosti z keramickými noži? Měly by být stále ostré a díky materiálů, ze kterého jsou vyrobeny i údajně neničí žádné vitamíny v potravinách. Je více výrobců, rodiče by si je rádi koupili a požádali mě o radu smiling smiley Děkuji za jakékoliv info flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 14.01.2010 19:33
     

    je je.......ono se to nějak divně blejská od blesku, ale je celý černý.....

    [www.intergastro.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (14.01.2010 19:38)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Keramicke nože

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 29.01.2010 05:02
     

    Laduško, to ráda slyším. smiling smiley Jenom mě mrzí, naše máma si stěžovala, také dokupovala - a hlásila, že v porovnání s tím starším, co má v domácnosti, je znát úspora na síle materiálu. (Prostě kdoví zda tihle nováčci zvládnou ještě onu větev, vrr. moody smiley)

    Po keramice zvědavě pokukuji, i když pořizovat se zatím nebude, jsou ještě jinší priority, tak se tu aspoň něco občas dočtu. :sebeútěšný smajlík:

    LadaB napsal(a):

    Sue..tak co koupilasa dobrý ?

    Hanule.. tak snídaňák jsem koupila, dokonce u nás ho maj..a fakt nemá chybu..Maže se s ním lépe než s příborákem..a přijdu na to po třiceti letech.. eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ondra

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.03.2010 15:24
     

    Doporučuji smartknife.cz :-) Také je mám.thumbs down

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Keramicke nože

    Datum: 13.01.2011 22:18
     

    Ježíšek mi minulé vánoce naježil keramický nuž i škrabku. Ovšem zatím ho použila má Vícepůlka, když si narval všechny nože do myčky a NUTNĚ požřeboval něco krájet. Byl naprosto spokojen. Jen se trochu divil, že ho nemám mezi ostatními noži. Bojím se o jeho ostří. I v návodu je upozornění na ukládání mimo ostatní nože. A také se mi velice často stává, že mi nože při práci vyklouzávají z ruky a zabodávají se do podlahy stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Keramicke nože

    Datum: 14.01.2011 06:56
     

    Tak já dostala svůj první o Ježíška taky, je fakt ostrý. Má sestra ho dostala taky a co myslíte, řízla se, protože prstem zkoušela jak grinning smiley Minulý rok jsem si pořídila supr stojánek na nože, zapomněla jsem Vám ho ukázat. Uvnitř jsou takové plastové štětinky a dá se do něj narvat velké množství jakýchkoliv nožů. Fakt doporučuju, jsem nadšená.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (14.01.2011 06:57)
     
  • Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 14.01.2011 08:40
     

    Majčí to je bomba to jsem nikdy neviděla eye popping smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Keramicke nože

    Datum: 17.01.2011 16:34
     

    majko to je super stojan , taky neznám....člověk nemusí řešit kam který nůž strčit thumbs down kde jsi ho koupila?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Keramicke nože

    Datum: 17.01.2011 16:46
     

    V nějakých domácích potřebách v Milevsku, ale dá se objednat i po netu a existuje několik variant v různých cenových relacích.

    Jeden odkaz z mnoha

    [www.keramickenoze.sk]

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Keramicke nože

    Datum: 17.01.2011 18:02
     

    Majko díky flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 22.11.2018 18:02
     

    Já miluju nože KDS a nebo Viktorinox. Ty Viktorinoxy jsou super i ta nejlevnější řada.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 22.11.2018 18:48
     



    MichaelaKra napsal(a):

    Ahoj , máme doma keramické nože od tescomi smiling smiley Zatím krájí, tak uvidíme. Pěkný článek který jsem četla o radách jaký nůž koupit zde:

     

    [receptyprokazdeho.cz]

     

    smiling smiley

    Můžu tě požádat - zatím slušně - abys sem necpala všude tu svou reklamu? Jsi s tím otravná a navíc je to proti pravidlům tohoto vebu. Za reklamu se totiž platí, což jistě moc dobře víš. A zopakuj si gramatiku

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 22.11.2018 18:57
     

    KDS mám také ráda.

    Měla jsem celokovový profesionální, velký kuchařský nůž, za balík. Bohužel, když jsem do něj klepla, zlomil se v půli. Prý skrytá vada materiálu. Už nebyl v záruce...

    Teď mám několik let celokovový z Lidlu, dobrý, ale není tak vyvážený, i když ostří drží také dobře. Ke keramickým mám tak nějak odpor. Máme nožů plno, jsme na ně ujetí. Takže Tescoma je naprd, i v té nejvyšší řadě nedrží ostří, v nižší řade je to poleno. Takové z TV shopů apod jsou také jen na jedno použití thumbs up navíc, pokud mají na celokovový střed nanýtované držadlo, jsou pak puchýře, při delším použití a ostří jen na párkrát - nedrží. Jo, starý, komunistický, jdou dobře brousit, protože mají dlouhé tenké ostří a přitom se slabé nože neprohýbají, není u nich nebezpečí, že se zlomí.

     
  • Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 22.11.2018 19:00
     

    JJ miluju tenké nože, a to ty keramické nejsou, a taky nedrží v řezu směr, podřezávají. Kuchař si teď koupil nějaký japonský v akci za 1500,- a to je super krájení thumbs down . Půjčil mi ho :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 22.11.2018 19:06
     

    Ty Jajo, jak který japonský - také máme dva, jeden je vyloženě podřezávací, ale podle mne úmyslně je jinak broušený a druhý fajn, ten používá dost JS, ale já zůstávám věrná tomu lidláckýmu. Ale moc mě mrzí, že se mi s tím původním kuchařským stalo to, co se stalo. (On mi tu zůstal po klukovi, protože si kupoval novou sadu nějakou "echt" za asi desítku), takže já za něj tu šílenou cenu nedávala, ale to nemění nic na tom, že měl skrytou vadu a už ho nemám

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 22.11.2018 19:18
     

    Nejdřív mi koupila máma přes někoho první Viktorinox, ten zoubkovaný. Pak nám prasknul, hned jsem sháněla nový. Teď mám 3 a nedám dopustit, furt jsou v pernamenci.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.