čtvrtek 25. dubna, 15:59 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kuchyně
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Kuchyně
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:
Klikni pro filtrování

Keramicke nože

Datum: 05.04.2009 19:19
 

Nemáte někdo zkušenosti z keramickými noži? Měly by být stále ostré a díky materiálů, ze kterého jsou vyrobeny i údajně neničí žádné vitamíny v potravinách. Je více výrobců, rodiče by si je rádi koupili a požádali mě o radu smiling smiley Děkuji za jakékoliv info flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 06.04.2009 21:49
     

    Hani, snídaňák mám taky, ale jen s ním mažu, nekrájím ani jsem to nikdy nezkoušela confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (06.04.2009 21:49)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Keramicke nože

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 07.04.2009 15:10
     

    já bych nejradši ten "na nudle" winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Keramicke nože

    Datum: 07.04.2009 18:59
     

    No snídaňák teda nemám, ale KDS ..přesně ten onen..nám taky nejraděj grinning smiley sice mám i kvalitní nože, ale ty vytahuju spíš občas.. winking smiley

    Suee, kámoška je má a také si je chválí... thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 07.04.2009 21:27
     
    drevena stupacka.jpg
    Další fotografie:

    Slíbený dokument - Co dokáže snídaňák

     

    Jedná se o dřevěnou protézu stupačky.. holt ty nešťastné pády ze stojánku. eye rolling smiley Protézka zvládla cestu zpátky přes celou republiku, krásně pružila, větvička nebyla žádná souška, pěkně čerstvá. thumbs down

    Nejedná se o mou motorku ani řešení, byla jsem pouze iniciátorem myšlenky, ČÍM ji uříznout. A hrdým vlastníkem onoho snídaňového nože, který tak dobře posloužil.. grinning smiley thumbs down(pokolikáté už?)

     
  • Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 07.04.2009 21:39
     

    Tak snídaňák kupuju taky :-), protézky mi jednou taky bude třeba

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Keramicke nože

    Datum: 07.04.2009 22:23
     

    No to je teda dobrý... thumbs down hele a bez bombastické reklamy a za pár kaček... grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 07.04.2009 22:31
     

    Ty KDS nože fakt nemají chybu, a je to kvalita za víc než rozumnou cenu

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.04.2009 08:44
     

    Tak jsem se na ne byla podivat primo v obchode. Jsou hrozne lehky az krehky, skoro mi pripada ze se musi rozbit ale kraji se s nima krasne...Tatka ma v kvetnu narozky tak asi vim co dostane winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.04.2009 09:28
     

    Suel smiling smiley, spoléháme na tebe, že pak následně dodáš i uživatelské postřehy a zkušenosti z praxe, ju?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.04.2009 09:39
     

    Treba jak jsem se rizla jo? winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.04.2009 10:28
     

    No, to je přesně ono! grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.04.2009 21:26
     

    Hanule, v týdnu jsem spatřila v obchoděnůž od KDS. Zarazil mě tvar a velikost. Nepochopila jsem, jak ho používat. Teda kromě řezání "větviček" na místo ulomených stupaček grinning smiley grinning smiley grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 10.04.2009 22:01
     

    Tak tojsem ani nevěděla, že mám doma nože KDS. Ten 4,5 mám úpln nejoblíbenější, tudíž už snad čtyři kusy, protože mi ho vždycky někdo odnese, tak si koupím nový a ten starý se zas objeví. Ale v provozu jsou pořád všechny. Jiné nože jsme už dala do jiného šuplete, aby mi tam nepřekážely. S keramickými noži zkušenost nemám, tak jsem zvědavá na vaše příspěvky. Věra

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Keramicke nože

    Datum: 01.05.2009 07:31
     

    Slunino, inkriminovaný sňídaňový nůž, jak sám název napovídá, je právě dobrý na přepižlání rohlíku či housky podélně vejpůl thumbs down, dokáže i s přehledem ukrojit krajíc chleba, no a potom když mažeš, odsejpá to dík tvaru čepele fofrem, jaksi velkoplošně, že. smoking smiley Podle mého se jedná o zdařilý funkční i estetický kompromis mezi nožem příborovým a kuchyňským či pilkou, které bys jinak potřebovala k obsloužení ve stejné záležitosti oba.

     

    PS. Nepiš mi, že máš kráječ. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (01.05.2009 07:32)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Keramicke nože

    Datum: 01.05.2009 09:17
     

    Spike, tak já je mám teda tady po dvou, třech.. grinning smiley Ty mrněvce nemám ráda, ale dvě velikosti střeďáků..Hanule, asi se na ten snídaňák kouknu..mažu zásadně příborákem..Většinou nerozkrajuju, páč se mi nechce vytahovat další náčiní.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.