středa 24. dubna, 08:01 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: frankoli
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: snář

Snář

Datum: 07.08.2007 09:41
 
Napadlo mě, jestli tu není někdo, kdo ví něco o výkladu snů. Dnes se mi zdálo o koních, hříbatech a čápech. Koně běhali venku na louce a byli s nimi lidi, kterým patřili. Čápi byli taky rodiče a mláďata. Bydleli na nějakém komíně, jak jinak že, ale jednoho mladého čápa s výrazně červenýma nohama jsme pak s nějakými dětmi (nebyly to moje děti, ty ve snu byly mladší) potkali v jakési hale (možná nádražní?). Prosím vás, jen mi neříkejte, to co napadlo mě. To ne! Určitě to znamená něco úplně jiného, ale pořád na to musím myslet.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 10:00
     

    grinning smiley grinning smiley napadlo mne to. grinning smiley

    Mně se zdají samé katastrofy. confused smiley Pokud se tu najde odborník na sny, také se poptám na ty své.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Snář

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 10:45
     

    Frankoli, tak dobře, nebudu to říkat, když nechceš (ale napadlowinking smiley ).

    Jak si můžete pamatovat, co se vám zdálo? Já spím jak dudek, a když náhodou se mi něco zdá, zapomenu to do pěti minut po probuzení. Ona je ta skleroza k něčemu dobrá, nemusím si s tím pak lámat hlavu tongue sticking out smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 12:28
     
    Snář sice neznám, ale napadá mě asi to samé, co tebe - mimííííí grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 12:39
     
    Otázko...ty katastrofické sny jsou tak živé, že je nelze zapomenout. eye rolling smiley grinning smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 12:44
     
    Holky, u toho snu co měla Frankoli se ta myšlenka na mimíska tak vnucuje, že to určitě bude mít úplně jiný význam. Zeptám se, jestli nemáme v muzejní knihovně snář.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 14:04
     
    Mě se sny zdají pořád a třeba zrovna včera mě ve snu honil nějakej chlap s punčochou přes hlavu, já šíleně řvala (tedy varování pro všechny, kdo by v mé blízkosti přespávali na srazu smiling smiley ) a manžel se mnou klepal, co blbnu smiling smiley grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 14:21
     
    Dozvěděla jsem se, že ve snu děti viděti, starosti velké to znamená. sad smiley O čápech a koních nic nevím.
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 14:26
     
    Tak snář v knihovně nemáme, ale paní knihovnice řekla, že koupí. No, zítra to nebude.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 14:35
     
    Já znám jen to, že když se vidí ve snu maso, znamená to nějakou nemoc. A když ve snu někdo umře, tak to znamená jeho dlouhý život. toť vše.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 14:54
     
    Kůň
    - nutno vzít na vědomí: u šimlů (grošovaných koní) se uvedené příznivé významy zesilují a nepříznivé se zeslabují; u vraníků se zesilují nepříznivé a zeslabují příznivé významy [3]
    - řád v duševním a většinou také v sexuálně erotickém životě [3]
    bílý - smrt, ale též čistá pravda [6]
    bílý kůň - dobré podmínky k podnikání a nová seznámení s milými a poctivými lidmi [5]
    bílý kůň špinavý a vyhublý - tvá důvěra bude zneužita závistivým přítelem nebo ženou [5]
    bílý, neosedlaný - radost a mnoho dobrého (34,45,83,88) [7]
    být jím shozen - předzvěst nebezpečí [3]
    cesta k hoře během které kůň klopýtá - věští štěstí po těžkém souboji s nepřáteli a závistí [5]
    černý kůň - je symbolem nepříjemných situací a mnoha důvodů k neklidu, po takovém snu čekej krátkodobé radosti [5]
    černý kůň - lživá zpráva, lež [6]
    dát koni uzdu a postroj - započnete něco nového [3]
    divokým koněm býti pronásledován - neštěstí [6]
    hnát se na koni - tvé podnikání má chybičky, na vině je hloupost tvého přítele nebo zaměstnavatele [5]
    hřebelcovat koně - znamená zanedbání vlastních povinností kvůli trivolní zábavě [5]
    chtít vsednout na koně, ale nevyšvihnout se nahoru - jste smolaři [3]
    jet na bílém koni - znamená rozkoš nebo vlastní svatbu [5]
    jet na hnědém koni pro ženu (sám sebe vidět) - věští, že se bude kochat hmotnými věcmi [5]
    jet na hnědém koni (sebe vidět) - znamená rozmnožení majetku a uspokojení vášní [5]
    jet na hopsajícím koni - problémy v realizaci tvých tužeb [5]
    jet na koni - je znamením klidu a blahobytu [5]
    jet na neosedlaném koni - věští dosažení bohatství a blahobytu v tvrdém boji [5]
    jízda na koni přes brod řeky - je znamením brzkých šťastných událostí a radostí; je-li během takové jízdy řeka neklidná nebo temná -plánovaná zábava tě nějak zklame [5]
    jízda na neosedlaném koni ve společnosti žen — tvé touhy se budou měnit, bohatství, které získáš nebude veliké [5]
    jízda na neosedlaném koni ve společnosti mužů — pomoc dobrých lidí na cestě k úspěchu [5]
    jízda na pěkném a dobrém koni - je dobrou věštbou [5]
    když se vzpíná a vyhazuje - rušení v obchodě [9]
    klusati na kulhavém - namáhavé povolání [6]
    klusati na lekavém - povolání v prachárně nebo v jiném nebezpečném místě [6]
    klusati na něm - důstojenství [6]
    klusati na neosedlaném - čekej zlé věci [6]
    koňský handlíř, koňský trh - je zapotřebí opatrnosti [3]
    kopnutí od koně - opustí tě milovaný člověk a zdravotní problémy budou mít neblahý vliv na tvé podnikání [5]
    kovati koně - spěšná zpráva [6]
    kůň, který kouše - zažijete radost [3]
    kůň, který se vyvlékl z ohlávky - přes všechnu námahu a opatrnost nedosáhnete úspěchu [3]
    kůň táhnoucí vůz - blahobyt s menšími problémy; v lásce můžeš očekávat určité překážky [5]
    kůň vzpínající se ohlávce - značí velmi pracný úspěch [3]
    mladé dívce sen, že za ní jede její přítel na koni, věští radost z obdivu slavných a známých mužů [5]
    mrtvý - různá zklamání [5]
    na bujném ve zbroji - zbohatnutí [6]
    na něm jezditi - brzké dokončení podnikání [9]
    nasazovat koni uzdu - velké polepšení v podnikání; je to dobré znamení pro lidi všech povolání [5]
    nemocný kůň nebo má tělo pokrytě skvrnami - počítej s neúspěchem i přes to, že jsi měl vše dobře naplánováno [5]
    nepodařílo se udržet koně při nasazování uzdy — štěstí tě zklame [5]
    neporadit si s neklidným koněm - svého cíle nedosáhnete [3]
    okovávat koně - přivlastnění si pochybného majetku skončí dobře [5]
    padat z hopsajícího koně — budeš mít nebezpečného rivala a ve svém podnikání budeš mít velkou konkurenci [5]
    pěkný šlechtěný hřebec - je symbolem úspěchu a vysoké úrovně života; po takovém snu se vyvaruj nevhodné vášně [5]
    přeplavat řeku na koni - brzká realizace tvého ideálu štěstí z mládí [5]
    přikázat někomu okovat koně - je znamením, že tvůj úspěch je jistý, můžeš také očekávat vysoké postavení; ženě takový sen slibuje dobrého a věrného manžela [5]
    přítulný, chňapající po cukru nebo chlebu - slibuje věrného přítele a kamaráda [3]
    raněný kůň - znamená problémy přítele [5]
    řehtati koně slyšeti - radostná zpráva [6]
    s křídly a letěti na něm - básnický talent [6]
    sám se nacházet v překoceném voze taženém původně koněm - značí bezútěšný konec [3]
    sedět na koni na závodech - spokojenost a radost v blahobytu [5]
    sedět na splašeném koni, ale nespadnout - nějakou velmi nebezpečnou situaci šťastně přestojíte [3]
    sedlaný, klesne-li - nemoc [6]
    sedlaný, klesne-li a nevstane - tvá smrt [6]
    sen o kobyle - znamená vzájemné porozumění bez žárlivosti mezi manžely nebo snoubenci [5]
    sjíždět z hory na koni — tvé podnikání tě zklame [5]
    skákat s ním přes příkop nebo přes překážku - rázně odklidíte z cesty všechny překážky [3]
    splašený - budeš jednati s potrhlým člověkem [6]
    strakatý kůň - různá rozhodnutí ti přinesou zisk [5]
    stříhat hřívu nebo ohon - dobře nakládáš se svými penězi a nevyhýbáš se svým povinnostem [5]
    vést ho za ohlávku - do všeho podnikání bychom se měli pouštět teprve po zralé úvaze a pak věc pomalu, ale jistě vést k cíli [3]
    vidět cvičeného koně v cirkuse - budete mít mocného příznivce [3]
    vidět je kolem procházet - nezávislost a štěstí [5]
    vidět jiného člověka hnát se na koni - věští zprávy o nemoci přítele [5]
    vidět koně padnout a vůz překotit se - ztráta existence a domácího štěstí [3]
    vidět koně s obyčejným postrojem zapraženého do obyčejného vozu - příslib života plného dříny, koneckonců ale velmi úspěšného [3]
    vidět koně ve slavnostním postroji zapraženého do elegantního vozu - příslib velké vážnosti a cti [3]
    vidět kráčejícího koně - neočekávaný smutek který naruší klidnou situaci [5]
    vidět mladého koně, hříbě - příslib radostné události [3]
    vidět mrtvého koně - znamená těžkou práci [5]
    vidět někoho, jak jede na vašem vlastním koni nebo ho vede - znamená porušení věrnosti v rodině [3]
    vidět osedlaného bez jezdce - příslib vysokého vzestupu v životě [3]
    vidět padnout - hrozí vážné neštěstí [3]
    vidět splašeného - existence nebo blahobyt jsou ohroženy [3]
    vidět splašeného s vozem - existence a domácnost jsou vážně ohroženy [3]
    vidět ve stáji - značí blahobyt [3]
    vidět volně venku v ohradě nebo na pastvě - příslib nezávislosti [3]
    vidět vzpínajícího se a kopajícího - značí hrozící nebezpečí, s nímž se ale můžete vypořádat [3]
    vidět zdechlého koně - značí ztráty [3]
    vsednout na mírného a jet na něm - znamená dobrý a hladký postup [3]
    vsednout na neklidného, nezkrotného a vzpínajícího se a jet na něm - až překonáte mnoho překážek a obtíží, budete mít vyhlídky na zvlášť pěkné a trvalé úspěchy [3]
    zabít koně - svým egoismem ublížíš svým známým [5]
    závodní kůň - věští vysílení rychlým tempem života [5]
    [www.provaz.cz]
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 14:58
     

    Koukněte sem:

    [www.provaz.cz]

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 17:45
     
    Missi, jsi dobrá. Určitě tam kouknu, začalo mě to zajímat.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 07.08.2007 17:54
     
    Až tam kouknu já, bude to na dýl. eye rolling smiley winking smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 10.08.2007 19:06
     

    Stastni ludia, co si nepamataju sny...the finger smiley ...ja si ich pamatujem a moc dlho..(dokelu, ale kde co polozim pred hodinou, tak to si nepamatam!!!)...totiz tie pekne by som za cele roky mohla spocitat na jednej ruke.....

    No nie preto som sa tu zapojila do debaty, ale preto....ze ci aj vam sa opakovane vracaju niektore sny...confused smiley

    Mne sa tuto noc snivalo ako som isla s rodinou po lese a stratila v blate topanku, najskor som kracala dalej, ale potom som si to rozmyslela a vratila sa spat hladat ju....grinning smiley ..

    ...najdivnejsie na tom je to, ze ten les a okolie "velmi dobre poznam"...Je to dost strmy kopec s velkymi listnatymi stromami, vedie tadial asfaltka.... dolava z nej odbocuje lesna cesta, ktora navazuje na dalsiu lesnu cestu... Nalavo je velmi husty mlady zmiesany les, napravo stale velke stromy......cesta klesa do udolia, kde su rozlahle luky, skupiny obrovskych stromov, tecie mala riecka ...a je tam samota - niekedy je tam jeden dom( v tom dome dnu som uz niekolkokrat bola), inokedy par domov...

    ..naozaj v tomto prostredi som sa "ocitla" uz mnohkrat...niekedy tam bludim, niekedy utekame pred niecim...inokedy tam zbierame huby, niekedy ideme na tu samotu...

    Podobnych snov, kde sa vraciam opatovne na niektore miesta, ktore uz "poznam".... mavam viac...A pritom ide o imaginarne miesta, pretoze v skutocnosti naozaj neexistuju, resp. nikdy som tam nebola!!!!.

    Napr. aj u nas v meste " vo sne opatovne prechadzam" cez jednu staru stvrt, ktora sice stala, ale asi 40r. je uz zburana a ja som sa tam v skutocnosti nikdy nedostala...ani fotografie som nemohla vidiet, lebo to bol cigansky tabor a to sa vtedy urcite "nepropagovalo"... Tamojsie ulicky , domy , dvory a zahrady si dokazem stale zivo vybavit pred ocami.....

    Hm.......ani sa nedivim, ze sny vzdy lakali ludi aby sa nimi zaoberali a snazili sa v nich najst nejake vysvetlenie, nejake posolstvo....ale ja osobne som dost pragramitcky typ a tak tomu skrytemu tajomnu v snoch neverim...... ale pre pobavenie som to tu napisala smoking smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.