čtvrtek 28. března, 10:09 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: milenka88
Status: nováček

Kde s dětmi na výlet v čechách ?

Datum: 15.10.2015 17:40
 

Maminky poraďte jak zabavit děcka, nezáleží na počasí, nápad se hodí , využít se může třeba později smiling smiley
Díky moc smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Status: nováček

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 17.10.2015 18:44
     

    Těch nápadů je tolik že nevím kde začít.
    - procházka do oblíbeného parku, výlet na hrad, na výstavu hraček či čehokoliv co děti baví a koná se to poblíž vás , koupáky a různý aquaparky, dětská centra, lanová centra, bobová dráha, rozhledna, muzea ..
    kdyby tě něco přesněji napadlo tak napiš, ráda poradím love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

     
     
  • Autor: milenka88
    Status: nováček

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 19.10.2015 20:15
     

    Kam chodíte nejraději vy ? kde se vám nejvíce líbí ?

     
  • Status: nováček

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 21.10.2015 20:17
     

    jako sto lidí sto chutí. My často navštěvujeme Prosek, tedy bobovou dráhu ( restaurace-bobovka.cz) protože to máme relativně blízko a děti to tam baví. Ale nebráníme se ani hradům , procházkám po parcích či sezení u rybníku a krmení kačenek ( to je taková levná nenáročná a uklidnující varianta pro maminky smiling smiley )
    Jinak děti mají rády koupáky ale ted přes to střídavé počasí to raději vzdávám . Záleží na vás , vy musíte ty svoje drobky znát nejlíp winking smiley

     
  • Autor: stana987
    Status: nováček

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 08.02.2016 20:44
     

    Rodičové poraďtě prosím, kam vyjet s dětmi na výlet. Co nejdřív, třeba už teď v únoru. Ať nesedíme pořád doma. Už je to s nima k nevydržení. Potřebujou se dostat od televize počítače.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 08.02.2016 22:06
     

    Nejjednodušší se se podívat na portál kudy z nudy [www.kudyznudy.cz] , případně si zadat region, ve které bydlíš a kouknout, co je tam k vidění či prožití. Řekla bych, že fšude se furt něco děje ...

     
  • Autor: ErikaK
    Status: nováček

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 16.02.2016 11:23
     

    taky jsem teď pátrala po akcích, abych měla přehled kde se co děje a kdy kam vyrazíme. Jak máš velké děti? My jsme se ve škole bavili o výstavě v NC Eden. Je to jako interaktivní výstava o lese a jeho obyvatelích a je až do 28.2. mám doma prvňáčka, takže pro nás ideální plán.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 16.02.2016 14:22
     

    pokud dodáte město, o kterém se bavíte, bude to mnohem méně připomínat vkládání nepovolené reklamy

     
  • Autor: stana987
    Status: nováček

    Re: Kde s dětmi na výlet v čechách ?

    Datum: 18.02.2016 11:13
     

    Zjistila jsem, že u nás bude teď docela dost akcí, takže máme o zábavvu postaráno. O té výstavě jsem už někde četla, lidi jsou s tím spokojený. Říkala mi o tom i vychovatelka ve družině. Takže se tam teď o víkendu asi taky vydáme.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.