čtvrtek 25. dubna, 00:20 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Kavovnik

Datum: 02.07.2008 18:46
 

Prosim o radu....kamaradka ma veliky kavovnik na kterem se ted zacaly tvorit bile chomacky jakoby vaty,neco i pada na zem....celkove je videt ze rostlina je nemocna ale nevime co stim,necim postrikat?bojime se aby se to nerozneslo i na jine kytky....thumbs up

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 02.07.2008 18:52
     

    to budou červci, jsou to potvory, ale dá se s nimi bojovat

    tady je pěkný článek a rady [www.cana.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (02.07.2008 18:52)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kavovnik

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 02.07.2008 19:14
     

    dekuju mrknu na to smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 04.07.2008 19:49
     

    A nevite nekdo proc mi u meho maleho kavovnicku neustale hnedou a schnou spodni listy?vzdycky mam pocit ze kdyz uz jich je nahore o par vic ty spodni zacnou osychat sad smiley dekuji za radu!

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Kavovnik

    Datum: 04.07.2008 21:11
     

    Suee, asi mají nízkou vzdušnou vlkost. Zkus je rosit nebo přes léto někam ven, ale ne na přímé slunce.Spíš někam pod strom.

    [www.celysvet.cz]

    [dendro.mojzisek.cz]

    [jiho.ceskestavby.cz]

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 17.07.2008 16:05
     

    Dik Hespo jsem teprve ted mrkla na tvoji odpoved...posedni dobou jsem to tady trochu zanedbavala sad smiley super jak hned clovek najde vsechno co potrebuje!

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 14.01.2012 19:11
     

    Upekla jsem v jednom pekáči brambory, zeleninu a kuřecí spodní stehna, jak jsem již předesílala včera, dobrota. mls smiley Ale teď si jdu ohřát včerejší žemlovkůůůůů love smiley.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 14.01.2012 19:19
     

    Stano a zapiješ to kafem, či jak to souvisí s kávovníkem?? winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Kavovnik

    Datum: 14.01.2012 19:20
     


    Stano napsal(a):

    Upekla jsem v jednom pekáči brambory, zeleninu a kuřecí spodní stehna, jak jsem již předesílala včera, dobrota. mls smiley Ale teď si jdu ohřát včerejší žemlovkůůůůů love smiley.

    Staník si asi popletl diskuzinono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kavovnik

    Datum: 14.01.2012 19:25
     

    A k tomu budeš chroupat kávová zrníčka, viď? smoking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Kavovnik

    Datum: 14.01.2012 20:55
     

    Ježiši grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Zasranej Freud grinning smiley grinning smiley grinning smiley. No ale žemlovka a kafe náhodou můžou bejt dobrý grinning smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.