čtvrtek 18. dubna, 23:24 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: AdAlAne
Status: nováček

Kávovník

Datum: 27.12.2008 14:41
 

Mám doma kávovník, už asi rok a v poslední době mu žloutnou listy, opadávají, neroste... Čím to může být?confused smiley Snažím se omezovat otvírání oken v zimním období a dopřát mu více světla, ale ani to nepomáhá. thumbs up Předem děkuji za radusmiling smileyplease smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Kávovník

    Datum: 11.09.2012 06:40
     

    Ivik ještě uvidím já mám objednaný durmany a ibišek k svátku od babiček ještě tak pak bych dala vědět to by mě nevadilo ale musím chvíli počkat .třeba koncem měsíce jestli by to třeba šlo rozdělit tak bys sis vzala od otoho něco jetli je toho hodně bych ti dala se pak domluvíme.Musím to trochu uklidnit ten jsem je na to psichicky přpravila .A nebo to spojit a by to tak nevnímal.Ale myslím že už si zviknul.Nebo pak na jaře.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kávovník

     
     
  • Status: expert

    Re: Kávovník

    Datum: 11.09.2012 10:36
     

    Radko, já mám kytek hodně a kávovník nechci. Také bych ti doporučila nespěchat. Teď ti tady holky posílají různé kytičky, tak pěstuj zatím tyto. Až ti přijde balík ode mě, tak se taky zapotíš, než to všechno zasadíš. Máš tam nejméně 15 různých rostlin (spíš víc-ani jsem to nepočítala).

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Kávovník

    Datum: 11.09.2012 11:13
     

    ivik moc děkuji víž že stím radši počkám.jsem moc vděčná.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.