sobota 20. dubna, 03:14 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:19
     

    Nemáte někdo Nokii, kde je kombinovaný dotykáč s klasickou klávesnicí? A zároveň bych tam potřebovala mít i navigaci a aby to s tímhle vším bylo za dostupnou cenu, což si představuju řádově do 2 tis. Kč. A na vrcholu blaha bych byla, kdyby ještě měla světelnou signalizaci došlé zprávy nebo zmeškaného hovoru. Jak vidíte, představu mám celkem jasnou, teď jen, jestli se něco takového vůbec vyrábí anebo to není za desítku eye rolling smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (12.07.2012 13:22)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:32
     

    S navigací bacha, protože se ti automaticky připojuje na internet, aby aktualizoval mapy. Já třeba internet v mobilu nechci a tak jsem ho musela nechat vypnout operátorem, protože když jsem si ho vypla jen já a omylem něco odklepla, automaticky se aktualizoval jak telefon, tak navy

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:37
     

    Anavi - tak to je i můj sen, já bych teda ještě přidala WIFI spinning smiley sticking its tongue out , i když tu bych oželela smoking smiley

    Ale světelná signalizace sms nebo nepřij. hovoru je pro mě taky oblíbená funkce mobilu, bohužel jen málokteré mobily ji mají.

     

    Já jsem též chtěla dotykáč a klávesnici, tudíž volba padla na Nokii C2-06 , víceméně teda proto, že je to mobil na dvě simky a já s sebou krom zaměstnání nemusím tahat dva mobily , protože na firemní si mě zvyklo volat dost lidí, takže šoupnu simku do své soukr Nokie a beru s sebou na víkend jen jeden mobil.

    C2-06 pro dvě simky

    [www.obchod-nokia.cz]

    a bez podpory dvou sim karet je to tento typ - C2-02:

    [www.obchod-nokia.cz]

     

    Ale tento mobil nemá ani světelnou signalizaci, ani navigaci, jen funkci mapy, ale to je spíš jen orientační .

    Foťák taky nedosahuje nějaký kvalit nono smiley

     

    Takže jsem ti vlastně neporadila sad smiley ale mobily s navigací jsou spíš dražší ...

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:41
     

    A můj sen - C 6 - ten má vše krom té signalizace, ale cena se zatím pořád drží, pokud by klesla dost, bude škemrat jako firemní mobil, bo ten můj mám už pátým rokem a občas vypovídá poslušnost.

    [www.obchod-nokia.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:43
     

    Hodně lidí v mém okolí si teď pořídilo Samsung, ale já si zvykla na NOkii a nechce se mi učit zase něco jiného stydlin smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:51
     



    Anavi napsal(a):

    Hodně lidí v mém okolí si teď pořídilo Samsung, ale já si zvykla na NOkii a nechce se mi učit zase něco jiného stydlin smiley

    Ivi - Samsung c 100 jsem měla asi 8 roků , byl to můj první mobil s barevným displayem, v té době to teprve začínalo a měl perfektní diodu, signalizace sms a zmešk. hovorů.

    Nemohla jsem si ho vynachválit a vlastně až do loňského roku jsem ho měla bez jediného problému, bohužel časem chyběl foťák a absence přijímání mms , takže jsem byla ale v tomto směru na příjmu na firemním, to mám už leta NOkia 6300 a spokojenost. Jinak ten Samsung si schovávám z nostalgie a stále funguje stydlin smiley smoking smiley

     

    Takže do Samsungu bych šla , ale já si chtěla koupit ten mobil na dvě simky, jak jsme psala , tudíž volba padla na tu Nokii C2-06,. protože jsou aktivní obě sms v mobilu a nemusí se mobil vypínat, když se chce přidat či vyndat ta druhá sim karta , je na to zdířka z boku.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:54
     

    Já mám jen dotykáč Samsung mini Galaxy a jsem nadmíru spokojená, ale trvalo mi, než jsem ho zmákla stydlin smiley a dodnes, nevím proč, mi do něj nechodí MMS, ale jen odkaz na [www], kde jí mám uloženou. Budu se muset zeptat nějakýho guru O2 winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 13:58
     

    Holky já letitý Nokiák jsem měla kvůli dvěma sim Evolve a úplně mě to odnaučilo psát sms.

    Ivi mám tři dny novou Nokii na dvě karty, úplně jednoduchou a to co ty po telefonu chceš, ani netuším k čemu je. Ale novou Nokií jem nadšená, mám C2-00 ještě je tam pro mě nadbytečný foťák. Zatím jsem spokojená, ale já mám telefon fakt jen na volání a na sms.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:00
     



    drahus napsal(a):

    Já mám jen dotykáč Samsung mini Galaxy a jsem nadmíru spokojená, ale trvalo mi, než jsem ho zmákla stydlin smiley a dodnes, nevím proč, mi do něj nechodí MMS, ale jen odkaz na [www], kde jí mám uloženou. Budu se muset zeptat nějakýho guru O2 winking smiley grinning smiley

    Drahuško , asi nemáš nastavený mobil pro příjem mms , ale to je škoda, ne? To naprav smoking smiley Stačí najet na net a nechat si poslat konfiguraci na příjem mms...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:06
     

    jájo, navigaci chci, protože jsem bludička a mám nervy z každé cesty za hranice okresu. Když jsme teď jeli s kámoškou na hory a viděla jsem, jaká je to pohoda, žádný bloudění, tak se mi to zalíbilo. Ona ji má taky v mobilu.

    No a světelná signalizace je dobrá k tomu, že jsem na zahradě, jen otevřu dveře, mrknu na stůl, mobil buď nebliká nebo bliká a vidím, že mě někdo sháněl, nemusím na něj furt šmatlat, když nic a mám třeba špinavý ruce. Zvykla jsem si na to a nemůžu si to vynachválit. Nebo mi to bliká v kabelce, když si to dám na ticho a vidím, že mě někdo naháněl.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:09
     

    Já ho v tom bordelu co mám v kabelce ani neslyším,natož abych ho viděla eye popping smiley eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:10
     

    Já ho ani kolikrát nenajdu :-(

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:14
     

    Evčo, já měla myslim samsung, Véčko a blikání to mělo pomalu po celym obvodu, to by v kabelce našel i slepej. grinning smiley Jó blikání je bezva věc. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:17
     



    jaja99 napsal(a):

    Já ho ani kolikrát nenajdu :-(


    ale když bliká, tak ho právě najdeš krásně! V šeru naopak ještě lépe smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:18
     



    Trixinka napsal(a):

    Evčo, já měla myslim samsung, Véčko a blikání to mělo pomalu po celym obvodu, to by v kabelce našel i slepej. grinning smiley Jó blikání je bezva věc. thumbs down


    seš můj člověk... to se snad spíš vzdám té navigace a budu dál tápat podle mapy stydlin smiley , ale blikačku chci winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.