pátek 19. dubna, 17:12 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 20
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2010 08:34
     

    Kdo ví s čím ta si hrála :-) grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2010 08:50
     

    Jájo, mě by taková událost v hodnotě pár sekund fakt asi nas*ala grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2010 08:53
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 06.09.2010 10:23
     

    Mažu...vyřešeno grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil wzteklina (02.10.2010 13:48)
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.10.2010 13:59
     

    vytiahla som túto dizkusiu,lebo moj starý stratený mobil skončil kdovie kde.....
    Já som si vybrala tento:

    [eshop.vodafone.cz]

    No, vyberám podla farby stydlin smiley -tak pokial by to bola úplná blbosť,tak ma zabrzdite-objednávku budem posielať až v utorok, takže prípadne to zmeniť by nebol problém.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.10.2010 18:44
     

    Vzhledem k tomu, že na mobilmanii neudavaji, jako u má výdrž, nebudu hodnoti, bo to je pro mě důležitý. Ale jinak vypadá dobře.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.10.2010 19:09
     

    V technických parametrech je 300 min hovoru a 440h pohotovostnýho režimu. Neviem,či si sa pýtala na toto stydlin smiley No,jo-som technický typ grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.10.2010 21:03
     

    To neni uplně špatný. Přesně to jsem myslela winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.10.2010 23:20
     

    Telefon vybírám už jen podle nejnižší ceny a nejbližšího obchodu a je mi naprosto šumák, jak se bude ovládat. Kdykoli jsem se trochu soustředila na parametry, obratem jsem o něj přišla. Jsem prostě smolař a pako.. Dokud to šlo, striktně jsem trvala na čb displeji. Nic jiného než sms a hovor od mobilu nežádám. Jo, ještě bodne, má-li světýlko. ¨

    Nokie jsem prve ráda neměla, přecházela jsem na ně se skřípěním zubů ze Sony, ale vlastnila jsem jich určitě nejvíc : ) - dokud měly "jednotnou" nabíječku, setrvávala jsem u značky i z těchto příčin. Jaká výhoda mít např. na 7 místech střídavého výskytu nějakou k dispozici a nemuset s sebou vláčet tu jednu spešl unikátní. ¨

    I když se mi nikdy vzhledově příliš nelíbil, nedala jsem dopustit na 3310 blahé paměti. Snesla všechno, pády ze dvou poschodí na beton, vlhko, koupele.. kdeže loňské sněhy jsou. winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 02.10.2010 01:13
     

    moj manžel si pri najbližej výmene vyberie tento:

    [eshop.vodafone.cz]

    a to hlavne kvoli odolnosti " vůči prachu a písku ". Z toho minulého , keď bol v servise , sa pri otvorení sa vysypala hromádka slamy. Vtedy previnilo zašepkal-Já pracuji v zemědělsví . grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 02.10.2010 11:32
     

    Anny, ten má můj muž, (vlastně ten 3100 - jsou skoro stejný) je s ním moc spokojený thumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 05.10.2010 18:17
     

    Kočky, potrebovala by som poradiť . Jak som už písala stratil sa mi starý mobil a (jak som dnes zistila) na nový budem mať nárok až za tri mesiace. Nechce sa mi moc kupovať nový ,za plnú cenu,kvoli tak krátkému obdobiu. Starú SIM karku mi blokli,ale zajtra budem mať novú.

    Neviete,kde by som mohla kúpiť nejaký starší použitý telefon na tie tri mesiace? V nejakej zastavárne? To teda neviem,či vobec niekde nablízku máme.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 05.10.2010 18:34
     

    Šiš, Aní, bych ti nějakej verk poslala, kdybych ho našla. Zeptám se synka, jestli nemá něco staršího v šuplíku.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 05.10.2010 18:40
     

    Tak jsem vyhrábla ten svůj sony erik, překvapivě baterka po měsíci skoro plná, jen venkovní display zhasíná, možná by fungoval jako provizorium vcelku v pohodě.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 05.10.2010 20:31
     

    Majko a myslíš,že bys mi ho mohla poslat? Nejak,aby som poštovné platila já? Že by si to poslala na dobírku? Bola by som ti vďačná,ale len keby ťa to neoťažovalo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.