čtvrtek 28. března, 11:17 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.08.2010 18:22
     


    jaja99 napsal(a):

    Aha, to víš já čekala kdovíjakou technickou vychytávku a rděla se, že ji neznám a ona písmenka :-) to bych psala ještě vetší bláboly něž doteď píšu.

    díky, že ses zeptala za mě smiling smiley, zase jsem chytřejší grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.08.2010 18:23
     

    Ivi my blbý si musíme pomáhat grinning smiley a pak můžem dělat chytrý thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.08.2010 18:23
     

    cha cha grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 17:49
     

    Už ho mám v ruce a zatím se netváří jako kamarád sad smiley Synek se mi na dálku směje, že jsme mentál angry smiley grinning smiley Ale přece ne nesnížím ke studování návodu.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 18:12
     

    tady ten má Honza měsíc, je dotykový a ikdyž ze začátku pindal, tak teď je nanejvýš spokojen.... Kupovala jsem mu ho u vodafonu, jako dotovanej, ale na to, jakou má výbavu, je i plná cena celkem slušná thumbs down

     

    [www.samsung.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil skrblice (17.08.2010 18:22)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 18:22
     

    hihih tak jsem přišla s křížkem po funusu.... já totiž nedočetla diskuzi do konce a hned jsem tam prdla mobil, který má Honza a teď už i Majka....grinning smiley

    grinning smiley grinning smiley. On si totiž Honza svůj mobil utopil před měsícem v bazénu a já debil mu obětovala svůj nárok na dotovanej mobil. Jsem si řekla, že do něho víc jak 77 kaček nevrazím a nakonec jsem neodolala... akorát ho nemá černej, ale zlatej... tiše mu závidím stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 18:34
     

    Já zrovna zuřím u kontaktů. Jediný, co jsem zatím ocenila, je ta posraná qwerty klávesnice.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 18:39
     

    hihi jako bych ho viděla,.,,, taky se ze začátku vztekal a nadával.... ale teď si už libuje... a propo - návod je potupa thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 18:40
     

    P.S. stejně se do manuálu musel mrknout, aby využil všechny funkce...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 18:45
     


    Majka napsal(a):

    Už ho mám v ruce a zatím se netváří jako kamarád sad smiley Synek se mi na dálku směje, že jsme mentál angry smiley grinning smiley Ale přece ne nesnížím ke studování návodu.

    majko, tak bez návodu nejsem schopná "rozjet" snad nic confused smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 19:17
     

    Tak náhodou jsem přišla na to, že se dá v adresáři pohybovat tlačítky pro hlasitost,to mě poněkud uklidnilo. Ale bude to boj, to jsem si jistá angry smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 19:21
     

    Majčí podávej zprávujak bojuješ. Dcera o něm uvažuje a tak zkušenosti bodnou grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 17.08.2010 20:27
     

    Právě jsem začala instalovat cd, spustila aktualizace a je jich tam 85 MB, tož to si snad můžu jít lehnout.

    Maci, já jen doufám, že ho časem vezmu na milost, ale je to fakt pro hračičky, co jim dělá radost, když se to hejbe. Píšou se na tom vcelku dobře sms díky té klávesnici, ale zatím jsem byla na T9 přes numerickou rychlejší, ale je to o cviku.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2010 08:16
     

    No, docela se mi to začíná líbit. Jen jsem nepřišla na to, jestli se dá nastavit, aby se na display ukazovala příchozí událost déle, než pár sekund.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2010 08:23
     

    Majko si si s ním hrála celou noc ne? winking smiley už se ti začíná zamlouvat a to je super thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.