čtvrtek 25. dubna, 15:14 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 20
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 09:51
     

    Irisko, tak tohle mě úplně obešlo, ale ségra si koupila u čangů ten přívěšek a co vim, tak jí to snad blikalo i když mobil lovil signál. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 09:54
     



    Trixinka napsal(a):

    Evčo, dyk to je von, samsung, siemens, kdo si to má pamatovat. grinning smiley A to si ho jako v kabelce neviděla jo? eye popping smiley To byl jedinej mobil, kterej sem našla hned po otevření. grinning smiley

     


    Je vidět,že nemáš nejmenší představu o obsahu mé kabelky winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 09:58
     

    Sem si chtěla rejpnout, jestli místo kabelky nenosíš třeba loďák. grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:00
     

    Věř tomu,že i ten by byl za pár dní narvanej bordelem eye rolling smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:09
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Nesmíš tam cpát všechno co najdeš. Teda pokud jí nehodláš používat na sebeobranu. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:12
     

    Já má taky jen samé "důležité" věci v kabelce, spinning smiley sticking its tongue out proto nemůžu mít moc malou a mobil se mi v ní ztrácí

    neustále. Docela Evču chápu. smoking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (13.07.2012 10:13)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:14
     



    Majka napsal(a):

    Podle mě je navigace v mobilu na prd,ale do auta ani omylem. My teď měli v autě místo klasický navigace tablet a víteco? Kufrovali jsem i tam,co to známe.


    Mám opačnou zkušenost. Teď jsme podle toho jely s kámoškou a paráda, paní nás dovedla až před chalupu smiling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:14
     



    drahus napsal(a):

    Já má taky jen samé "důležité" věci v kabelce, spinning smiley sticking its tongue out proto nemůžu mít moc malou a mobil se mi v ní ztrácí

    neustále. Docela Evču chápu. smoking smiley grinning smiley

    No a nejvíc mě vyděsí, když mi někdo volá a já nemůžu mobil najít ,že jsem ho ztratila stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:14
     



    Evca napsal(a):



    Trixinka napsal(a):

    Evčo, dyk to je von, samsung, siemens, kdo si to má pamatovat. grinning smiley A to si ho jako v kabelce neviděla jo? eye popping smiley To byl jedinej mobil, kterej sem našla hned po otevření. grinning smiley

     


    Je vidět,že nemáš nejmenší představu o obsahu mé kabelky winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

    koukni tady [www.week.cz] a uvidíš grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:21
     

    Tak moje kabelka by taky mohla vyprávět eye rolling smiley stydlin smiley grinning smiley grinning smiley , třeba teď tam mám kuličky z Alberta grinning smiley, které sbírají děti, zmačkané lístky z parkoviště, vysypané bonbony, dost bych se styděla,kdyby ten obsah chtěl někdo vidět /třeba u pokladny).

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:46
     

    Jani, možná sem přisleplá, ale Evčinu jsem tam nenašla. eye popping smiley

    Evčo, vysyp, vyfoť. please smiley Já chci vidět pořádnou dámskou výbavu! Jestli seš stydlivá, tak cihlu a kondomy můžeš potají odebrat. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:50
     

    Svého času jsem tam nosila i metr - když jsem zařizovala barák smiling smiley, A taky formule, autíčka a podobnou nezbytnou výbavu winking smiley A momentálně tam mám 3 lesky na pusu a co myslíte, když si ji chci napatlat? Nenajdu ani jeden!!! eye rolling smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:53
     



    Trixinka napsal(a):

    Jani, možná sem přisleplá, ale Evčinu jsem tam nenašla. eye popping smiley

     

     

    hned na první stránce dole Evča svou kabelku popisuje winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.07.2012 10:59
     

    Tak to teda nic moc. nono smiley 

    Anavi, barák nezařizuju a metr tam nosim taky. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 07:33
     

    [nokia.novy-mobil.cz]

     

    Včera mi nabídli C5-00 5MP... jedna paní mi tvrdila, že nemá tu signalizaci ledkou o zmeškaném hovoru či sms, v druhé prodejně mi řekli, že bliká displej kolem dokola - nemáte ho někdo, abych si mohla ověřit, kdo z těch dvou kecal?

    Nepodporuje teda WI-FI, což nevím, jestli není škoda... takový krok zpět, když už si člověk pořizuje novou věc na x příštích let a WI-FI doma máme... confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.