sobota 20. dubna, 06:54 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:30
     

    [www.zbozi.cz]

     

    nemáte někdo tento? ale nějak jsem tam nevyčetla, zda navigace ano či ne a signalizaci taky ne confused smiley Asi budu stejně muset vyrazit někam do prodejny.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:40
     

    Mně při zvonění dotykáč nebliká, ale svítí display a protože je přes celou plochu telefonu, je taky vidět dobře

    PS tak jsem si MMS nastavila a jsem zvědavá, jestli mi teda budou chodit

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:45
     

    Drahuško , jj, dotykáč se rozsvtí, ale jen když zvoní, když u mobilu nejsi a přijdeš k němu za pár minut - děláš něco na zahradě, tak ho máš už schcíplej, tzn. zhaslej nono smiley nono smiley a nepoznáš na první pohled, zda někdo volal... eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:46
     

    Nej mobil,kterej jsem měla byl Siemens CF-62.Když zvonil,tak ho slyšel celej barák,vzbudil by i mrtvýho a taky blikal,měl asi 10 blikacích možností,věděla jsem,jestli bliká sms nebo nepřijatej hovor.To byl PAN mobil love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:49
     



    Evca napsal(a):

    Nej mobil,kterej jsem měla byl Siemens CF-62.Když zvonil,tak ho slyšel celej barák,vzbudil by i mrtvýho a taky blikal,měl asi 10 blikacích možností,věděla jsem,jestli bliká sms nebo nepřijatej hovor.To byl PAN mobil love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

    Přesně takovej byl ten můj Samsung love smiley love smiley love smiley , i různé zvuky na sms od jednotlivých kontaků spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 14:49
     



    daga napsal(a):

    Drahuško , jj, dotykáč se rozsvtí, ale jen když zvoní, když u mobilu nejsi a přijdeš k němu za pár minut - děláš něco na zahradě, tak ho máš už schcíplej, tzn. zhaslej nono smiley nono smiley a nepoznáš na první pohled, zda někdo volal... eye rolling smiley thumbs up

    Jo, to je fakt.

    Přiznám se, že to tolik neřeším. Dřív byla jen pevná a taky jsme žili a když mi někdo něco chce, zavolá si znovu nebo, když

    si všimnu, zavolám já. SMS nenávidím, neb na ně nevidím a hledání brýlí je horší, jak hledání mobilu. Ty ani nezvoní, ani nesvítí

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 15:34
     

    Mně teda ta signalizace sms a zmeškanýho volání fakt chybí. Nadávám na to od pořízení dotykáče. Je to daň za větší výdrž.

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 15:44
     

    Holky, já vám řeknu co mi vadí na mobilech v poslední době nejvíc jo??? Barevnej displej, proč alespoň nějaký nejsou černobílý??? Já na tom jak sluní vidím vite co???

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 19:41
     

    Evčo, dyk to je von, samsung, siemens, kdo si to má pamatovat. grinning smiley A to si ho jako v kabelce neviděla jo? eye popping smiley To byl jedinej mobil, kterej sem našla hned po otevření. grinning smiley

     

    Anavi, když nějakej blikací najdeš, tak sem s nim, ať vim na co mám šetřit. grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 20:06
     

    jojo dobrý byly ty blikací samolepky na mobily co? Blikalo když někdo volal nebo sms.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 20:06
     

    Anavi, měla jsem půjčený dotykáč s navigací - dle mého názoru je to na ho.no - oboje stydlin smiley . Asi jsem konzerva, ale dnes jsem zakoupila opět Nokii 6300 a budu doufat, že opět vydrží 8,5 roku bez jediné závady please smiley love smiley .

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 20:13
     
     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 20:14
     

    Já u toho mýho objevila, že si displej můžu v podstatě černobílej udělat, takže sláva, teď aby svítilo slunce abych to mohla vyzkoušet.Holky já za ty roky mám třetí novej mobil stydlin smiley První mi ukradli, Evolve s chutí vyhodím měl děsný psaní SMS a teď tenhle, jinak jsem dojížděla vraky po mládeži většinou Nokie. Tenhle mi snad chvíli vydrží, dotykáč taky nechci, to by to dopadlo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 21:25
     

    Podle mě je navigace v mobilu na prd,ale do auta ani omylem. My teď měli v autě místo klasický navigace tablet a víteco? Kufrovali jsem i tam,co to známe.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.07.2012 21:33
     



    Missi napsal(a):

    Anavi, měla jsem půjčený dotykáč s navigací - dle mého názoru je to na ho.no - oboje stydlin smiley . Asi jsem konzerva, ale dnes jsem zakoupila opět Nokii 6300 a budu doufat, že opět vydrží 8,5 roku bez jediné závady please smiley love smiley .

    Proto volím dotykáč s klávesnicí, měla jsem rok špičkovej telefon fakt dělo - měla jsem v něm WOrd i Excel, suprová věcička - koupený od synovce - Samsung Omnia - navigace byla suprová, display obr , takže i v autě vynikající , ale neskutečně mě vadilo psaní sms jen dotykem angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.