pátek 29. března, 09:12 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Klikni pro filtrování

Kávovar a vše kolem něj

Datum: 26.05.2009 13:55
 

Ahojte všichni smiling smiley coffe smiley

 

Jelikož jsem tohle téma ještě nikde nenašla, ráda bych se vás zeptala, jestli používáte doma kávovar. Nemyslím jen na překapávanou kávu, ale mám namysli i automaty na capuccino, latte apod. Pokud bych po něm opravdu hodně toužila, rodinka je ochotná mi na něj nějakou částkou přispět na mé narozeniny. Tak zvažuji, sama nevím, jestli elvnější nebo dražší... Poradíte, s čím máte dobrou zkušenost a co třeba naopak už nikdy? smiling smiley flower smiley Moc děkuji.

 

P.S. Prozatím si vařím kafe klasicky do hrníčku, ale když je moc lidí, občas by se nějaký kávovar hodil smiling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 20
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.05.2009 20:39
     

    Nat: Ty si taky nemůžeš diktovat, protože ty jsi ta, co chce grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kávovar a vše kolem něj

     
     
  • Status:

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.05.2009 20:41
     

    No jo... já si to snad přijedu koupit sama. grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.05.2009 20:46
     

    No a je to...nemusím nikam chodit...takhle se to musí umět.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.05.2009 21:43
     

    Ještě poznámku - mnohem líp se našlehá mléko hodně vychlazené (nejlépe trochu zmrzlé, s ledovou tříští). Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 29.05.2009 00:42
     

    Ano, to určitě ano.

    Ale stačí aspoň chladnička winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 29.05.2009 05:56
     

    Drahuško, a já už doufala, že tady na nás čeká ranní kafíčko.. mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 29.05.2009 06:50
     

    DRAHUŠKO DÍKY ZA NÁVOD, JEN CO BUDE TEPLO, VYZKOUŠÍM!! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 03.06.2009 08:01
     
    Papinka napsal(a):

    Aha, děkuji za info... smiling smiley Zkusím mu to poslat, jestli na to natrefí nebo ne. Prosím Tě, pokud by mi tahle varianta neprošla, myslím tato dražší, nemohla bys mi doporučit něco levnějšího?

    Nechtěla jsem, jak jsi psala třeba Dolce Gusto, protože je na kapsle a já jsem chtěla na normální kávu. Jako abych mohla udělat latte, capuccino nebo obyčejnou kávu. eye rolling smiley

     

    Papinko, koukni se sem. Je to taky zajímavé:

    [www.aukro.cz]

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 04.06.2009 19:20
     

    Drahus teprve ted jsem objevila tvuj navod na frape a musim te moc pochvalit thumbs down skvela instrukaz!!! taky se kazde leto snazim obcas se podari obcas ne, ja totiz zkousim pokazde jiny postup eye rolling smiley

    Delam si ho z maleho espresa z kavovaru,zchladim ledem a pak sleham nebo vysleham slehacem jen mleko na hustou penu a pak do toho naliju espreso....proste jak se mi chce. vetsinou se to da pit grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 04.06.2009 20:13
     

    Suee, z presa jsem nezkoušela, ale určitě zkusím mls smiley thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lena

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 08.06.2009 00:21
     

    Krásné počteníčko a nedá mě abych se nepřidala. Já jsem dlouho kupovala různé kávy a vždycky u každé další jsem byla přesvědčená, že to je ta pravá ta poslední TOP a že nic dalšího lepšího už asi těžko najdu. Kávu nemám ráda kyselou, jenomže ono je kyselá káva a káva kyselá ve svém těle. Ta nemá s kyselou kávou nic společného. Už to zde také padlo hned na začátku tématu. Našla jsem po dlouhém hledání také primacafe a už velmi dlouho nakupuji u nich. Je to asi už poslední místo kde u kávy zůstanu (po vic jak dvou letech). Každou jinou (další) kávu kterou jsem pila, byla vždycky v něčem horší.

    Mám takovou testovací vychytávku (někde jsem ji vyčetla). Udělám kávu, je jedno jestli espresso, turka nebo kapanou. Ochutnám ji teplou hned po udělání. Zdá se, že je pitelná. Nechám ji vychladnout (klidně až do studena) a když mě i takto studená chutná tak jako teplá, může to být adept na moji kávu. Většinou se však stává, že u chladné kávy vystoupí všechny nedostatky jak v pražení, tak použité suroviny. Ze studené kávy je poznat jak její opravdová kyselost, tak mnohdy i všchny nechutné pachy levné suroviny (stuchlina, smrad jako z pytloviny, ).

    U káv z mé oblíbené pražírny, jsem nikdy nic tak zásadního v kávě necitila a to mě káva mnohokrát vystydne úplně.

    Dnes už mě taky ani další hledání jiné kávy neláká protože jsem maximálně spokojená a co jsem četla na foru u primacafe, tak nejsem sama.

    Kdyby to někoho z Vás přece jen zajímalo, dám sem odkaz ať nemusíte hledat. [www.primacafe.cz]. Ikdyž nebudete kupovat kávu, najdete tam velmi mnoho zajímavých informací. Velmi ráda se tam vracím. coffe smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 18.06.2009 14:27
     
    Drahusko, tak od té doby, co jsi poslala odkaz na aukro, tak to tam okupuju, až najdu něco zajímavého, pošlu odkaz, ju? smiling smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 18.06.2009 15:20
     

    Určitě a včas, A taky se podívej, jaké hodnocení má prodejce, abys nenalítla

    Ještě, jestli můžu - pošli mi SZ, kolik do něj chceš vrazit. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (18.06.2009 15:22)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Filip30

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 22.06.2009 19:40
     

    Ja teda piju zeleny caj. pripada mi to moc drahe, kavovar. htttp://www.cesk.cz

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 22.06.2009 20:13
     

    To je Filipe hezký, že piješ čaj, ale tady se mluví o něčem jiném, ne? Tak proč to sem pleteš? sad smiley thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.