čtvrtek 28. března, 13:25 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Klikni pro filtrování

Kávovar a vše kolem něj

Datum: 26.05.2009 13:55
 

Ahojte všichni smiling smiley coffe smiley

 

Jelikož jsem tohle téma ještě nikde nenašla, ráda bych se vás zeptala, jestli používáte doma kávovar. Nemyslím jen na překapávanou kávu, ale mám namysli i automaty na capuccino, latte apod. Pokud bych po něm opravdu hodně toužila, rodinka je ochotná mi na něj nějakou částkou přispět na mé narozeniny. Tak zvažuji, sama nevím, jestli elvnější nebo dražší... Poradíte, s čím máte dobrou zkušenost a co třeba naopak už nikdy? smiling smiley flower smiley Moc děkuji.

 

P.S. Prozatím si vařím kafe klasicky do hrníčku, ale když je moc lidí, občas by se nějaký kávovar hodil smiling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 26.09.2017 20:09
     

    Jenomže nevidím nemletou, ale jen mletou

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kávovar a vše kolem něj

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 26.09.2017 20:16
     

    No jo, tuhle zrovna nemletou nemají, což je škoda. Nemletá je tato [www.trungnguyen.cz] ale z té jsem zas tak urvaná nebyla.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 26.09.2017 21:02
     

    Já sice můžu použít i mletou, ale když nedám správné množství, vyhodí se do odpadu, aniž udělá kafe nebo vyhodí přebytek. To mi u dražších káv připadá, jako šílené plýtvání a nasejří to

     
  • Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 27.09.2017 20:16
     

    Mě cibetková nijak neoslnila sad smiley, ale nejsem žádná kafařka nono smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 27.09.2017 21:31
     

    Mě také ne a mám moc velkou představivost grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 27.09.2017 22:08
     

    Ona je to jen jako cibetková, je tam napodobený ten fermentační proces, takže v pohodě i pro fajnovky. Ale taky si říkám, jestli nebudu zklamaná.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 27.09.2017 22:29
     

    Majko, aby ta zrna neprošla trávícím traktem Vietnamců grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.09.2017 11:48
     

    Drahuš, to tam nepíšou, ale dnes si nemůžeš být jistá ničím grinning smiley My dnes první kafe po týdnu s mléčnou pěnou. Už mám i náhradní tu vrchní kovovou trysku, takže když se jedna sundá na mytí, druhou se hned zakryje ta silikonová. Ta potvora kočičí už nás stála peněz navíc.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.09.2017 11:48
     

    Drahuš, to tam nepíšou, ale dnes si nemůžeš být jistá ničím grinning smiley My dnes první kafe po týdnu s mléčnou pěnou. Už mám i náhradní tu vrchní kovovou trysku, takže když se jedna sundá na mytí, druhou se hned zakryje ta silikonová. Ta potvora kočičí už nás stála peněz navíc.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 28.09.2017 12:57
     

    Já tu kovovou nasazuji hned. Ani ne kvůli kočkám, i když Denny, co je plast, tak rozkouše, ale že bych jí ehm, ztratila stydlin smiley Ale mít náhradní není vůbec blbý thumbs down

    Jenže kapůčo dělám jen když někdo přijde a chce ho. Já do svého prdítka pěnu nedám, nevejde se a manžel o ní nestojí.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 03.11.2017 15:38
     

    V Lidlu mají v eshopu dvouvrstvé (thermo) sklenice na kapučíno nebo latté

    [www.lidl-shop.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 10.11.2017 23:52
     

    Drahuš, my teď v Lidlu koupili espressovač za 2990, složily jsme se na něj s holkama v práci. Má nádobku na mlíko a kafe dělá výborný. Za ty prachy neuvěřitelný. Měly jsme ten levnější s tryskou, ale ten si vzala kolegyně, páč jí odešel po letech její a ona moc kafe nedělá. Taky není špatný, ale ten automat na mlíko je fakt pohoda.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 11.11.2017 07:38
     

    Koukala jsem na něj. Je to úžasná cena a já jsem docela s jejich výrobky spokojená. Tak ať slouží thumbs down On i dobře vypadá thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 11.11.2017 12:30
     

    Přesně, po zkušenosti s tím s tryskou jsme do toho šli. Dělá fakt dobrý kafe, lepší pěna, než u toho mého, který vyhrál v testu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kávovar a vše kolem něj

    Datum: 11.11.2017 12:37
     

    Tak až se nám jednou (snad ne) vyse*e ten náš, budu vědět, kam sáhnout a za pusu thumbs down

    Majko, má nějaký čistící program a jde vyjmout spařovací jednotka?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.