pátek 29. března, 00:32 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Fritovací hrnec

Datum: 15.12.2008 13:16
 

POtřebovala bych nový friťák, docela se mi líbil tento :

[www.e-elektra.cz]

 

jen mě zarazilo, že má celosmaltovanou nádobu -myslela jsem, že ty vnitřky ve většině z nich bývají teflonové... nebo se pletu? Nevím, jestli je ten smalt lepší, horší? Máte s tím někdo zkušenost?

Hlavně už chci nějaký, kde jde téměř vše hodit po použití do myčky. Tu mastnotu z toho dávat dolů růčo, to je na mašli eye rolling smiley angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 15.12.2008 14:07
     
    003 004.jpg
    Další fotografie:

    Anavi,taky bych chtěla už nový,léta mám jeden z prvních od Tefalu a jestli ted Tefal myslí na všechno,dřív určitě napomyslel,jak pracné bude mytí,kdyz nejde vyndat vnitřek.Takže nejen,že ruční mytí je makačka,ale ještě se mi tam plete šnůra.Vypadá už hrozně a to jsem ho zrovna včera v záchvatu uklízení vydrhla.jinak bych si ho sem netroufla ani dát.stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fritovací hrnec

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 15.12.2008 18:42
     

    Lostris,mám podobnejthumbs up thumbs up o mytí mi nemluvangry smiley angry smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 15.12.2008 19:22
     

    Ten první jsem měla podobný. Teď mám novější a tem má vyndavací teflonovou nádobu. Je to daleko lepší na udržbu.

     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 15.12.2008 19:27
     

    ASnavi ten smalt bude lepší, z teflonu se cosi uvolňuje a tuhle říkali, že na věcech z teflonu bude upozornění, že škodí zdraví. A že si zákazník může vybrat buď zdraví a nebo teflon.eye popping smiley Tak se podle toho zařiď :-)

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 08:09
     

    taky jsem slyšela,že teflon se časem "ojí"jako,že se postupně ta vrstva jakoby rozpouští a tudíž končí v jídle,až nakonec zmizí úplně.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 08:11
     

    My jsme friťák doma nikdy neměli, takže netuším. U mně pořád vítězí hrnec oleje grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 08:17
     

    Me fritaky nejak neberou, je sice fakt ze v nem je kvetak ci smazeny houby hned a lepsi nez na panvicce, ale domu ho nechci...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 08:28
     

    suee, a takový langoše .... mls smiley thumbs down To na pánvi prostě neuděláš eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 08:31
     

    Hele tak ty prave mi delame u rodicu zasadne na panvi!! winking smiley ted uz jsme je teda dlouho nedelali ale pred par lety to byl hroznej hit mls smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 08:40
     

    Měla jsem už několik friťáků. Používám je spoře, ale používám. Nakonec jsem si pořídila otevřený, profesionální. Sice děsná spotřeba oleje, ale daleko výkonnější. Vyšší teplota. Hranolky jsou naprosto "suché". Všechna pára odejde a olej zůstává delší dobu O.K.

    Není srovnání s friťákem - hrncem. To je, jako si udělat kafe v překapávači za 200,- a v presovači za 30000,- Když to přeženu....

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 12:59
     

    Anavi, tak jsme ti všichni děsně pomohli při výběru fritézy a Drahuška jako bonus přidala tip na dobrý presovač.na nás se prostě můžeš spolehnout.winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lostris (16.12.2008 13:01)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 13:22
     

    Přehlídla jsem adresu na sponzora, ta je prosím kde??? confused smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 13:52
     

    Anavi, ten profi není o tolik dražší, než jsou klasické pro domácnost. Myslím tak kolem dvouapůl. Spíš jde o to, že není zrovna výstavní a asi by sis ho nenechala vystavený na lince.... a taky ta spotřeba oleje. Jsem ale přesvědčená, že pokud smažené, tak jen v tomhle, protože je to ještě to nejmenší zlo..... díky vysoké teplotě, rychlosti ohřátí oleje (hodně Watt) a tím, že je oleje hodně, potravina, kterou do oleje ponoříš, nemá šanci tolik olej zchladit a to je celej ten fígl...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 16.12.2008 17:20
     

    [www.eod.cz]

    Anavi a co třeba toto..lze použít i na jiné než pouze na fritování. Má ho Naht, tak ti řekne víc. Já o něm taky uvažuju, protože friťák používám,ale zase né tak často...tento bych využila mnohem víc

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.