pátek 29. března, 16:33 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

Datum: 30.03.2007 18:32
 
Anketa
Uvítali/y byste něco podobného ve vašem městě?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 10 uživatelů.
Ano 10
 
100%
Ne 0
 
0%

Dávejte tipy, co by v takové kavárně, kam se nemusí bát přijít matka s dítětem nemělo chybět.
Já to odstartuju, ať máte představu, o co mi jde. Takže by tam jistě neměla chybět vysoká židle pro malé dítě.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (30.03.2007 18:36)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 31.03.2007 13:45
     
    No právě, že ani ten koláč není nic moc. Jsem zvědavá, na jaké kompromisy se nakonec dostanu.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 31.03.2007 17:50
     

    Já se přiznávám, že jsem podobný problém, jelikož nemám děti, nemusela řešit. Tak jsem se aspoň podívala po netu, jak takové kavárny apod. vypadají. Budeš tam mít v nabídce třeba také oslavy apod.?

     

    [images.google.cz] - třeba tady mají i nápojový lístek pro děti, letní zahrádku či možnost zakoupení a ohřátí výrobků HIPP

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 31.03.2007 18:03
     
    Libi, to už přemýšlíš hodně dopředu, ale s něčím podobným jsme tedy nepočítali. Mám obavu, že by se to u nás ani nesetkalo s nějakým velkým ohlasem a vzhledem k dalším plánovaným funkcím je to i neslučitelné.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 31.03.2007 20:43
     
    Majko, tak ta nabídka dětských jídel ve skleničce, případně ovoce, by taky možná nebyla špatná, ale záleží, kolik se do toho dá investovat a kolik by tam těch matek chodilo, že jo...
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 31.03.2007 21:29
     

    Souhlas s Anavi. u naseho kluka jednoznacne vítezí Burger King, mají tam prostor s prolezackou a dole takové ty plastové kulicky, to miluje, kdyz to tam po sobe házejí, ale musí to být oddelené, aby to nepadalo ven.

    Pak tam mají neco na zpusob pocítacu pro deti, monitor s nejakým ovládáním a na tom detské hry. Dále jsem videla dost casto stolecek, takový speciální a na nem neco jako Lego, jenze vetsí. Existují jeste veliké lego kostky, z kterých se dá venku stavet v léte treba domecek, to má taky velký úspech.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 01.04.2007 08:59
     

    Jeste mne napadlo, mohla bys tam porádat treba i ruzné akce, které by pritáhly.

    Napr. Mini playbackshow,,nebo Karaoke pro rodice, detské modní prehlídky, disko pro mrnata apod. Nevím, samozrejme, na jakých prostorech to más v plánu otevrít, ale tyto veci se dají delat treba i venku. Docela ti závidím, to by mne bavilo.winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 01.04.2007 09:03
     
    My jsme kulturní zařízení, takže tohle je naše pracovní náplň, tohle chceme právě pro rozšíření využití prostor. A taky tím zabijeme víc much najednou grinning smileygrinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 01.04.2007 09:05
     
    No tak pokud máte prostory, tak není o cem mluvit.thumbs down Urcite to není spatný nápad.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 01.04.2007 16:17
     
    Didi, zrovna jsem chtěla napsat, že když tak o tom čtu, měla bych chuť se do něčeho takového pustit - mít vyhlídnuté prostory a dostatek financí... TO by mě taky moc bavilo.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 01.04.2007 16:27
     
    Mít dostatek financí, tak mě to baví taky grinning smiley Ale ono je to přesně ve stylu "z hovna provaz"
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 01.04.2007 17:08
     

    Tak nemusí být vsechno najednou. Nejdul. jsou ty prostory. dovybavovat se muze postupne, ne?

    A pokud jsou to vase prostory, tak to " stejne chleba nezere" nebo jo?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 02.04.2007 08:38
     

    Jeste mne napadlo, kdyz uz byste tam tak jako tak meli detský koutek, proc to nevyuzít treba coby hlídací agenturu pro rodice, které si potrebují nerusene nakoupit apod.

    Napr. 2x v týdnu od.do zamestnat nejakou studentku na hlídání, mohla by jim treba jeste malovat ksichtíky barvama, to mají decka taky ráda.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 02.04.2007 11:52
     
    Didi, ty jsi podnikavec grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 02.04.2007 12:20
     
    Jo, to já si porád neco vymyslím, jen abych nemusela neco delat u nás ve firme.grinning smiley To mne totiz moc nebaví a taky sedet s manzílkem v jednom kanclu porád, tak si za chvíli jdeme po krku. Ale náhodou jinak poslední dobou se dost (nucene) angazuju.grinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kavárna pro rodiče s dětmi - navrhněte!

    Datum: 19.07.2007 12:44
     
    Neco pro inspiraci:[www.sat-an.cz]
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.