pátek 19. dubna, 19:19 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kolik měsíčně provoláte?

Datum: 26.02.2007 08:43
 
Jestli to není tajné smiling smiley, kolik měsíčně protelefonujete? Já používám jenom mobil, pevnou nemáme, a nedostanu se pod osm stovek sad smiley. Nejvíc asi proesemeskuju a provolám s našima, snažím se krotit, jenže to chce jedno dítě babi, druhý dítě dědu a už to naskakuje... sad smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 08:50
     
    Já mám Vodafone, mám paušál s nějakýma těma volnýma minutama plus sto sms zdarma. Takže platím tak kolem 400 a ještě mi pár minut převedou do dalšího měsíce.grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 09:12
     
    Smsky posílám hlavně z netu, provolám většinou přes tisícovku, mám paušál i GO.  Pevnou nemám, v práci ji pro  soukromé hovory využívat nemůžu. 
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 09:13
     
    Taky nemáme pevnou. Ale už jsou pryč doby, kdy i já provolala a prosmskovala tisícovku. Hodně teď dělají třeba ty smsky o víkendu zdarma nebo levnější volání a různé tyhle akce.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 09:37
     
    Já pořád o Vodafonu přemýšlím, jenže celá rodina má T-mobile, tak nevím,jak je to s vzájemným voláním, ještě jsem nezjišťovala,j ak je to s voláním do jiných sítí.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 09:43
     
    Anavi...mrkni na jejich stránky. ono to záleží na tom kterém paušálu. Já fakt moc nevolám, takže ani nevím, kolik mne stojí hovory.grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 13:57
     

    Já taky přes tisícovku, obzvláště v tomto období daní, kdy neustále honím své firmy. V telefonním vyúčtování mám ještě připojeného svého syna jeho paušál 100,- Kč.

    Průměrně kolem 1200,- 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 21:50
     
    Amee, jsi mě uklidnila, já myslela, žejsem tak ukecaná jen já smiling smiley grinning smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 26.02.2007 23:42
     

    To platíte nějak máloconfused smiley . Nebo to jsou jen hovory? Kde máte připojení na net?

    Já cca 400,-mobil, 1400,-pevná s netemsad smiley .

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 08:00
     

    Internet mám přes anténu od sousedů a platím 350,- Kč, neomezené strahování.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 08:06
     
    Internet máme bezdrátový, za podobnou cenu jako Amee, to jsem do toho nepočítala.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 08:07
     
    Net mám také přes anténu, půlroční platba 2900.
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 08:19
     

    Net mám bezdrátový, 357 Kč/měs., limit 10 GB na stahování.

    Anavi, moc se neraduj,  Amee a já sice provoláme, ale aspoň zčásti pracovně, takže ty  jsi ukecaná, narozdíl od náswinking smiley , hlavně od Ameegrinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 09:48
     

    já mám Vodafone tarif Odepiš tj.40 min do Vodafonu zdarma a sms zhruba 0,50 a do cizích sítí 1,50 tam dokážu v rozmezí 200-700 jak kdy podotýkám že minuty vetšinou neprovolám.

    A T mobile nějaký tarif zhruba za 200 kc 30 min do všech sítí + 100sms zdarma tam udělám tak 250,- minuty provolám málokdy.

    Minuty většinou šetřím a propadnou mi což je ode mě neekonomické, ale jsem moc ukecaná a vím že by to bylo drahé to překročit, tak všechny okolo neustále otravuju SMS. Tímto se omlouvám předevší MONě.grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 09:56
     
    grinning smiley Jájo, neomlouvej se, já jsem ráda, že si píšem i přes sms a neotravujeme těma našima kytkama ostatní.grinning smiley
     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.