neděle 24. ledna, 09:50 Svátek má Milena
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..

Podkategorie:

Autor: Zan1
Status: nováček

Je mozne skolaudovat cast stavby?

Datum: 27.01.2008 22:46

Prosim. Poradi mi niekto? Kupila som byt v novostavbe, budova uz stoji a je podla slov developera pripravena na kolaudaciu o ktoru na podzim poziadali, ale cele sa to natahuje pre zlu krizovatku a tak nedoslo k skolaudovaniu. Developer postavil prijazdovu cestu, ktoru schvalila Policia ČR ale MC Zlicin pozaduje postavenie novej cesty na co navezuje uzemne rozhodnutie,stavebne rozhodnutie...dalsie cakanie (inak developer nema v stavebnom rozhodnuti nakazane stavat krizovatku) Kedze na stahovanie uz cakam od cervna (povodne to malo byt v prosinci 2006) dalsie cakanie na dostavanie novej cesty uz nemam¨energiu....Moze developer poziadat o skolaudovanie iba samotnej budovy, aby sa tam uz dalo nastahovat? Stavanie cesty a snou ziskane povolenia totiz mozu trvat este dalsie mesiace a v ripade tohto developera roky.

Komentáře a názory

• Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pavla

Re: Je mozne skolaudovat cast stavby?

Datum: 28.01.2008 17:02

Neporadím. Ale také jsem si koupila byt v projektu neozličín a jsou s tím stále prodlevy. Dnes se mi sice podařilo dostat nějaké vyjádření z Neocity, ale teprve když jsem je zaspamovala několika mailu hned za sebou poslanými. Odsouvání kolaudace se mi začína dost prodražovat.

• Autor: Reklama

• Autor: Zan1
    Status: nováček

Datum: 28.01.2008 20:21

Ano, tiez sa dostavam do problemov prave pre to neustale posuvanie terminov. Obavam sa ze ak MC prijazduvu cestu neschvali tak sa to predlzi minamalne o niekolko mesiacov . Museli by zaziadat o uzemne rozhodnutie, stavebne povolenie, aj samotna vystavba zaberie kopec casu a nakoniec kolaudacia sa moze zase natahovat. Sratka na to uz nemam cas, nervy a ani peniaze...Tiez tuto spravu som dostala v piatok a na odpoved som cakala od pondelka, takze aj informacie ako prebiaha stavba dostavam velmi opatrne a musim sa ich vyslovene dozadovat...

Podobné příspěvky
Diskuze: Podzimní hra barev Jaká léta? Mouchy v bytě

Barvami listí se to v zahradách teď jen hemží, tak se pochlubte, co máte na té vaší.Dneska jsem něco nafotila, ale fotky vložím asi až večer nebo zít

Autor: Anavi - 20.09.2007 15:10
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 300

Zajímalo by mne jak se říká rokům od 1990 do 2000. Dám příklad roky od 1930 do 1940 jsou myslim 40 leta. Dvacátá láta to už nebudou ty byla

Autor: jojojo - 17.10.2008 20:37
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 2

Dobrý den, potřebuji radu.Před měsícem jsme se přestěhovali s přítelem do pronájmu a od prvního dne nás trápí mouchy. Mysleli jsme si, že za chvíli je

Autor: Annettas - 28.11.2013 21:46
Rubrika: Bydlení a domácnost - Komentářů: 8
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.