úterý 19. března, 03:04 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Zan1
Status: nováček

Je mozne skolaudovat cast stavby?

Datum: 27.01.2008 22:46
 
Prosim. Poradi mi niekto? Kupila som byt v novostavbe, budova uz stoji a je podla slov developera pripravena na kolaudaciu o ktoru na podzim poziadali, ale cele sa to natahuje pre zlu krizovatku a tak nedoslo k skolaudovaniu. Developer postavil prijazdovu cestu, ktoru schvalila Policia ČR ale MC Zlicin pozaduje postavenie novej cesty na co navezuje uzemne rozhodnutie,stavebne rozhodnutie...dalsie cakanie (inak developer nema v stavebnom rozhodnuti nakazane stavat krizovatku) Kedze na stahovanie uz cakam od cervna (povodne to malo byt v prosinci 2006) dalsie cakanie na dostavanie novej cesty uz nemam¨energiu....Moze developer poziadat o skolaudovanie iba samotnej budovy, aby sa tam uz dalo nastahovat? Stavanie cesty a snou ziskane povolenia totiz mozu trvat este dalsie mesiace a v ripade tohto developera roky.
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pavla

    Re: Je mozne skolaudovat cast stavby?

    Datum: 28.01.2008 17:02
     
    Neporadím. Ale také jsem si koupila byt v projektu neozličín a jsou s tím stále prodlevy. Dnes se mi sice podařilo dostat nějaké vyjádření z Neocity, ale teprve když jsem je zaspamovala několika mailu hned za sebou poslanými. Odsouvání kolaudace se mi začína dost prodražovat.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Je mozne skolaudovat cast stavby?

     
     
  • Autor: Zan1
    Status: nováček

    Re: Je mozne skolaudovat cast stavby?

    Datum: 28.01.2008 20:21
     
    Ano, tiez sa dostavam do problemov prave pre to neustale posuvanie terminov. Obavam sa ze ak MC prijazduvu cestu neschvali tak sa to predlzi minamalne o niekolko mesiacov . Museli by zaziadat o uzemne rozhodnutie, stavebne povolenie, aj samotna vystavba zaberie kopec casu a nakoniec kolaudacia sa moze zase natahovat. Sratka na to uz nemam cas, nervy a ani peniaze...Tiez tuto spravu som dostala v piatok a na odpoved som cakala od pondelka, takze aj informacie ako prebiaha stavba dostavam velmi opatrne a musim sa ich vyslovene dozadovat...
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.