čtvrtek 25. dubna, 00:47 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit s dětmi?

Datum: 28.08.2006 10:17
 

Rádi cestujeme, ale pořád jsem ještě na netu nepřišla na to, jak vyhledávat zajímavé akce. Jezdíme většinou s dvěma malými dětmi a psem smiling smiley. Zaručené tipy, kam by se malej pořád vracel a kde není se psem problém jsou Ratibořice a "Šťastná země" ([www.stastnazeme.cz]). Jenže tam se nedá jezdit pořád, že jo smiling smiley. Takže bych uvítala tipy na stránky, kde se dají vyhledat podobná hezká místa nebo třeba nějaký kalendář akcí pro děti - za čtrnáct dní se např. v Jičíně koná tradiční Jičín-Město pohádky. Tam jezdíme taky každý rok. Nebo pište z vlastní zkušenosti, kde jste byli a kam byste se třeba jednou rádi vrátili.

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.07.2009 21:44)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Autor: Jana50ka
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 16.03.2015 13:35
     

    Ahoj, musíme všem doporučit, aby se podívali do Jizerských hor na chatu Lučanka . mají velké hřiště pro malé děti, houpačky, koně, malou kozí a ovčí farmu a levně se najíte i ubytujete. zdravím ,JAna thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

     
     
  • Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 03.04.2015 13:55
     
    mzkartarena.jpg

    Vyžití na motokárové trati, MZ Kart Arena, super zážitek, hlavně pro dětska...udělali jsme si výlet v okolí Ostravy, stihli jsme také navštívit...miniuni, hornické muzeum, dolní oblast vítkovic, aquapark...super výlet na 3 dny...byli jsme dvě noci v jednom penzionku [www.penzionusupa.cz] v Havířově...tam to taky bylo pěkné :-)

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.04.2015 15:29
     

    Na Křivoklát se jezdí na Velikonoce nebo Vánoce parním vlakem z Prahy. Tady je video z letošních Knížecích Velikonoc.

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 15.05.2015 12:46
     

    tento víkend jsou ve Frýdlanu v Čechách Valdštejnské slavnosti

    [www.valdstejnske-slavnosti.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 28.05.2015 14:53
     

    Přijďte do zoo přivítat malého tapíra.


    A zůstaňte – jako on – tentokrát i vy od rána v pyžamu.

    Sameček tapíra jihoamerického, foto: Petr Hamerník, Zoo PrahaSameček tapíra jihoamerického, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

    Každý návštěvník, který dorazí do zoo mezi 9. a 11. hodinou v pruhovaném pyžamu (dvoudílném) nebo noční košili, bude mít vstup za pouhou korunu. Navíc spolu s námi v pyžamech posnídáte, v pyžamech se společně vyfotografujeme a nakonec společně uvítáme malého tapírka.

    V neděli 31. května 2015 vstup za 1 Kč platí pro každého, kdo dorazí do zoo v pruhovaném pyžamu do 11 hodin.

    Program:

    9.00 - 11.00 – vstup za 1 Kč pro každého v pyžamu (oblečené dvoudílné pyžamo nebo noční košile) 9.00 – 11.00 – snídaně pro všechny návštěvníky v pyžamech (u Restaurace Oceán) 10.45 – společné fotografování v pyžamech (u Vzdělávacího centra) 11.00 – vypuštění tapíří rodiny do výběhu 11.15, 12.15, 14.15 – komentované setkání u tapírů (výběh tapírů u Rezervace Bororo)

    Po celý den – možnost vyfotografovat se s maketou malého tapíra

    A navíc:

    Odnesete si na památku tapírovu samolepku. Dozvíte se, jak žijí tapíři v zoo a proč je mládě pruhované.
     
  • Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.06.2015 17:57
     

    My jsme objevili v Prroseku Bobovku a jsme spokojení. Vždycky zjistíme akce dopředu na jejich stránkách a vyrazíme. Třeba na Velikonoce nebo na pálení čarodějnic se tam vždycky něco děje smiling smiley
    Krom toho je to v pěkném čistém prostředí a hlavně v přírodě a to se mi pro ty děti líbí. Užijí si tam vždycky kopec srandy a my rodiče samozřejmě s nimi . Je to zajímavé a moderní a v okolí Prahy takže co víc si přát smiling smiley

     
  • Autor: Milushka
    Status: začátečník

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 07.07.2015 14:55
     

    Našim dětem se moc líbil Dinopark, nejsem si jistá, jak to je se psem, ale v těch venkovních by asi neměl vadit. Myslím, že jsem tam i nějaké pejsky zahlédla. Jsou na několika místech po republice, tak snad je nějaký, do kterého byste to neměli daleko. smiling smiley

     
  • Autor: Jancaaa
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 07.08.2015 23:16
     

    Také moc rádi cestujeme, a tipy hledáme kde se dá :-) Naposledy jsme navštívili Velké Popovice a okolí. Ladův kraj je opravdu moc hezké místo k pěší turistice, a to v jakémkoliv ročním období :-) My jsme tam byli teď v létě, a po procházce jsme doprovodili tatínka na prohlídku místního pivovaru. Sklepní prostory byly příjemným osvěžením. Načerpalli jsme novou energii, a pokračovali v poznávání blízkého okolí. Určitě bychom se tam zase někdy rádi vrátili.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 13.08.2015 15:07
     
    img_0605.jpg
    Další fotografie:

    Kam vyrazit s dětmi v těchto vedrech kromě koupaliště? No přece do chladných jeskyní!

    Proto jsme dnes navštívili Koněpruské jeskyně. Tabulka u pokladny hlásala, že v jeskyních je stálá teplota 10,5 stupně. Za tu hodinku, co jsme v nich strávili, jsem ani nestihla pocítit chlad, i v tílku mi bylo pořád příjemně a pot taky stále stékal z čela. Ale bylo to moc příjemné ochlazení.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 13.08.2015 21:37
     

    Věrko, super výlet thumbs down .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 14.08.2015 22:51
     

    popřát babičce na chatu a domů pěšky. A jak to dopadlo? Štěpánek / ten co si zlomil obě ruce / si chtěl v Javorce v potoku umýt nohy a uplavala mu bota, tak šli dneska koupit jiné. eye rolling smiley

     
  • Autor: Karulka
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.09.2015 15:02
     
    11223647_1039294082756900_5726732220818056646_n.jpg

    S pětiletou dcerkou jsem navštívila Bobovou dráhu v Proseku a musím říct že to byl bomba výlet. Malá se vyřádila, já jsem skoro křičela hrůzou protože takové věci moc nemusím ale chtěla jsem udělat radost dítěti tak jsem se obětovala grinning smiley Takže maminky a tatínkové, seberte odvahu a vyražte na výlet smiling smiley
     

     
  • Autor: Leona82
    Status: začátečník

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 11.09.2015 16:53
     

    Zkuste stránku Krásy Česka, je tam spoustu výletů, ne pouze strohé info, ale vypadá to, že psáno z vlastní zkušenosti, takže i osobní pohled na daná místa. Tak snad tam najdete nějaké fajn tipy. Mě se celkem líbí winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 19.09.2015 08:42
     
    12038957_762237387255408_6304320478298167733_o.jpg
















    Zvu vás na slavnostní kolaudaci sochy "Zubra" v Bystřici nad Pernštejnem. Akce začíná zítra 20.9. v 16:00 poblíž zimního stadionu pod centrem Eden, kde probíhají Slavnosti brambor.










     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (19.09.2015 08:43)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 27.10.2015 19:23
     

    Tohle bude zajímavý cíl výletu.

    Stezka v oblacích na Dolní Moravě - novinka 2015

    Na Dolní Moravě se v listopadu 2015 otevře nová stavba, která návštěvníkům umožní projít se v korunách stromů s jedinečným výhledem na horské masivy v okolí. Svým tvarem má připomínat let nočního motýla. "Stezka v oblacích" vzniká poblíž horní stanice lanovky Sněžník ve výšce 1116 metrů.

    [www.kudyznudy.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.