úterý 23. dubna, 08:44 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit s dětmi?

Datum: 28.08.2006 10:17
 

Rádi cestujeme, ale pořád jsem ještě na netu nepřišla na to, jak vyhledávat zajímavé akce. Jezdíme většinou s dvěma malými dětmi a psem smiling smiley. Zaručené tipy, kam by se malej pořád vracel a kde není se psem problém jsou Ratibořice a "Šťastná země" ([www.stastnazeme.cz]). Jenže tam se nedá jezdit pořád, že jo smiling smiley. Takže bych uvítala tipy na stránky, kde se dají vyhledat podobná hezká místa nebo třeba nějaký kalendář akcí pro děti - za čtrnáct dní se např. v Jičíně koná tradiční Jičín-Město pohádky. Tam jezdíme taky každý rok. Nebo pište z vlastní zkušenosti, kde jste byli a kam byste se třeba jednou rádi vrátili.

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.07.2009 21:44)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 20
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 31.07.2012 21:09
     
    dsc_0045.jpg

    Byla jsem s vnučkou v penzionu U čtyřlístku kousek od Seče. Moc se jí tam líbilo. Je to pro lidi, co hledají klídek, přírodu...

    Kromě pokojů jsou k dispozici i chatky. O té uvažuji na příští rok, vzala bych si všechna vnoučata s sebou.

    Nějak jim dnes nejdou webovky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 01.08.2012 14:37
     

    Vypadá to moc hezky thumbs down

    [www.penzion-uctyrlistku.cz]

     

    a stránky už fungují winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (01.08.2012 14:40)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 01.08.2012 14:56
     

    Věrko, znám... Já tam v tom okolí mám přírodu moc ráda love smiley Není tam tolik tůristů spinning smiley sticking its tongue out , takže opravdu klídek....

    A občas si tam zajedeme na procházku spojenou s dobrou pizzou mls smiley

     

    A moje holky tam jezdívaly se základnou do školy v přírodě flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 01.08.2012 15:11
     

    Pizzu tam dělají dobrou, i jinak dobře vaří a obědové menu stálo 69 kč (polévka měla cenu zvlášť). Jen na pokoji mi chyběla nějaká skříň nebo aspoň polička či věšák. A koukám, že za stejnou cenu jako pokoj s přistýlkou byla i ta 6-ti lůžková chata.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 27.08.2012 20:46
     
    020.jpg
    Další fotografie:

    Skalka - Mníšek pod Brdy. Tam chodil Kája Mařík. grinning smiley Je to tam krásné, kostelík a bývalý klášter jsou krásně opraveny. Křížová cesta super. A příjemné občerstvení, kde se dají opéct vlastní buřty. thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 27.08.2012 20:49
     
    048.jpg
    Další fotografie:

    A ještě pár.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 27.08.2012 22:43
     

    mono, u cancourků jsi byla???

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 28.08.2012 07:15
     

    lostris...kde že??? eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 04.10.2012 12:36
     
     
  • Autor: Paula
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 04.10.2012 14:48
     

    [www.zamekdetenice.cz]

    nevím, jestli to tady už nebylo - nečetla jsem celou diskusi - jen mě zaujal název a tak jsem si na to vzpomněla

    na vlastní kůži vyzkoušena prohlídka se Šípkovou Růženkou a bylo to moc pěkné - jen ti psi tam asi nesmějí thumbs up grinning smiley

     
  • Autor: Kamil
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 04.03.2013 22:26
     

    A byli jste se už podívat na výstavě panenek Barbie a Monster High v Praze? [www.dollsland.eu] Nově tam mají k vidění i autíčka, takže si užijí holky i kluci. Podle toho co vím, tak by tam neměl být problém jit i se psem.

     
  • Autor: Kamil
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 04.03.2013 22:33
     
    imag0347.jpg
    Další fotografie:

    Zajímavá je i výstava panenek Barbie a Monster High v Praze. Je to kousek od Václavského náměstí a nově tam mají vystavené i autíčka pro kluky. Podle toho co vím, tak by neměl být problém tam jít i s pejskem

     
  • Autor: Igry
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 12.03.2013 21:46
     

    a co aquaparky? my ted byli v Besenove na Slovensku a je to tam uplne suprove,jak pro deti,tak pro dospele - je to nove a na leto bude otevrena dalsi nova atrakce.. Nebo Janosikovy diery - tam se prirodou deti probehnou - i s psikem,jsou tam krasne vodopady... nebo v Praze do cokoladovny - tam si muzou deti vyrobit vlastni cokoladu... A nebo do zabavnych parku - v Rakousku je familiepark, v Nemecku legoland, a spoustu dalsich takovych parku - je okolo hranic...

     
  • Autor: mucresa
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.04.2013 12:56
     

    Ahoj. Moje sestra byla s dětmi ubytovaná v rodinném penzionu ve Velkých Losinách a byla maximálně spokojená. Kromě čistoty a vybavení nabízejí i hlídání dětí. Přijeli nadšení. [www.ubytovani-losiny.cz] flower smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.04.2013 21:28
     

    Pokud někdo s dětmi plánuje výlet do pohádkových Starých Hradů u Jičína nechá se nyní koupit výhodné vstupné přes slevomat [www.slevomat.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.