čtvrtek 28. března, 11:01 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit s dětmi?

Datum: 28.08.2006 10:17
 

Rádi cestujeme, ale pořád jsem ještě na netu nepřišla na to, jak vyhledávat zajímavé akce. Jezdíme většinou s dvěma malými dětmi a psem smiling smiley. Zaručené tipy, kam by se malej pořád vracel a kde není se psem problém jsou Ratibořice a "Šťastná země" ([www.stastnazeme.cz]). Jenže tam se nedá jezdit pořád, že jo smiling smiley. Takže bych uvítala tipy na stránky, kde se dají vyhledat podobná hezká místa nebo třeba nějaký kalendář akcí pro děti - za čtrnáct dní se např. v Jičíně koná tradiční Jičín-Město pohádky. Tam jezdíme taky každý rok. Nebo pište z vlastní zkušenosti, kde jste byli a kam byste se třeba jednou rádi vrátili.

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.07.2009 21:44)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 20
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 14.01.2016 18:19
     
    12400957_10153143081847127_3193717211673550902_n.jpg
    Další fotografie:

    Skanzen keltské vesničky je už téměř hotový a krásně zapadá do okolní krajiny.

    [www.boii.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

     
     
  • Autor: Betty
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 08.02.2016 19:50
     

    Lidičky prosím o radu, kam vzít děti teď v únoru na výlet? Aby je to bavilo a nemusely sedět doma. Chtělo by to i něco poznávacího. V kině se nic nového nedozví. V létě jim děláme poznávací akce a výlety, ale teď nějak došly nápady.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 08.02.2016 22:16
     

    Betty, nejsi čirou náááááhou "stana987" ..... že bys nám něco pod jiným jménem poradila? angry smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.02.2016 11:05
     

    vem je na běžky :-)

     
  • Autor: Gabina
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 21.02.2016 18:32
     

    Ahoj, nebyl jste někdo na té interaktivní výstavě o lese a jeho obyvatelích? V NC Eden? Děti s tím přišly ze školy. Nevím co si pod tím mám představit?

     
  • Autor: alex33
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.02.2016 12:19
     

    Byli jsme tam minulý víkend. A dětem se to líbilo. U každé figuríny si můžeš přehrát zvuk, takže se dozvíš co je to třeba za zvíře atd. A pro děti tam jsou soutěže a hry a dětské dílny.takže si tam můžou něco vyrobit. Pro děti fajn program.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.02.2016 14:39
     

    Objevila jsem taky něco pro děti. Je to do května omezená akce. Chystám se tam s vnučkou, jen se nám dostane z nemocí.

    [zahrada2.cz]

     
  • Autor: emmmaa
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.04.2016 07:21
     

    My se už druhým rokem chystáme do Pohádkové říše, letos bereme i ségru s dětmi, moje byly nadšený. [pohadkova-rise.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 26.04.2016 16:37
     



    hespa napsal(a):

    Objevila jsem taky něco pro děti. Je to do května omezená akce. Chystám se tam s vnučkou, jen se nám dostane z nemocí.

    [zahrada2.cz]

     

    Hespo, byla jsi tam? Docela by mě to zajímalo.

     
  • Autor: dodinek
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 12.08.2016 12:25
     

    Ahoj, našla jsem supr stránky, se kterými najdete vždy to nejbližší dětské hřiště, at už jste z Prahy nebo z Ostravy..

    [www.venkazdyden.cz]

     
  • Autor: raduska3
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 12.10.2016 15:38
     

    ahoj, byla jsem minulý víkend se svými dvěma dětmi na hradě a zámku Staré Hrady u Jičína a musím říct, že mě rozhodně nezklamal.. děti byly unešené, mají tam spousty pohádkových bytostí a vše má svůj příběh.. na hradní půdě nás provázela princezna a bylo vidět, že ji to baví a chce s dětma komunikovat smiling smiley takže za mě super a určitě se sem v budoucnu ještě vrátíme, protože jsme nestihli všechny prohlídkové okruhy. pro lepší představu kdyžtak mrkněte na [www.starehrady.cz]

     
  • Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 07.04.2017 21:56
     

    Já byla minulý rok s dětma na Cresu v Chorvatsku a musím říct, že super, jak přístup do moře, tak okolí. Ale hlavně je tam hodně akcí pro děti, například na pláži Slatina [www.krasneplaze.cz] Každopádně u nás moc nevím jaké akce, zkuste třeba westernové městečko, kde to je prý pro děti také super. coffe smiley

     
  • Autor: Dansvan
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 08.04.2017 19:44
     

    Babičce a dětem jsme k narozeninám dali společný poukaz do únikovek The Chamber, s tím že půjdeme celá rodina. Trochu jsme se báli jak to dopadne, ale ukázalo se, že to byl nejlepší dárek za poslední roky. Hry jsou stavěné tak, že k nim stačí selský rozum a zkušenost, takže babička i děda se zapojili naplno spolu s dětmi. Nepamatuji si, kdy naposled jsme strávili hodinu takhle kvalitně stráveného rodinného času. Moc rádi na to vzpomínáme a příští týden jdeme znovu!

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 08.04.2017 21:09
     

    Krásný výlet s dětmi je do Peklo Čertovina u Hlinska,ale musí být rezervace.Je tam docela nával.

    A kousek od Pekla je Pohádková vesnička Podlesí.

     
  • Status: začátečník

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 13.04.2017 16:41
     

    Dobrý den, zkuste mrknout na [www.rokzeny.cz], já si tam chodím pro tipy docela pravidelně. Zrovna v pondělí jedeme do pražské zoo, všechno jsme pečlivě naplánovali a děti se už moc těší smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.