úterý 23. dubna, 13:24 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit bez dětí?

Datum: 29.08.2006 09:43
 

A měl bystě někdo tip, kam vyrazit, když se naopak po dlouhé době podaří, že se někdo ujme dětí i přes noc a nechcete sedět doma?

Nějaká romantická restaurace, hotýlek... smiling smiley winking smiley Nebo naoapk nějaké adrenalinové vyžití? Láká mě třeba ve Špindlu ta "prolejzačka" smiling smiley, bobová dráha, ale klíďo uvítám i "zajímavé" lenošení smiling smiley.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.01.2012 14:23)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 15:26
     

    Jájo, nejseš divná, když byl první mimino, tak sem od mamči několikrát slyšela, proč jí mladýho nepůjčim, že jiný babičky taky hlídaj od miminek, já ale nemohla, přeci sem si nepořizovala dítě, abych ho půjčovala, nebo se ho dokonce zbavovala, když to s nim bylo trochu těžší. grinning smiley Když mamča chtěla, mohla a taky jezdila k nám, nebo my všichni k nim, takže jsme trávili víkendy pěkně dohromady. winking smiley

    Ten starší byl poprvé sám u babičky když mu bylo myslim něco kolem čtyř let. A to si o to, že chce k babičce sám, taky sám řekl.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

     
     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 15:49
     

    Trixinko dík. Hele, ale vnoučata, tedy hlavně Robinka jsem hlídala jak jen to šlo, měla jsem ho v 10 měsících na týden v kuse, ale byl to záhul :-)

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 16:03
     

    Jó jinak to bereš jako máma a jinak jako babička. grinning smiley Taky nebudu proti, když mi klucí jednou nechaj vnoučata na hlídání v kterymkoliv věku. winking smiley grinning smiley

    Záhul je to pro maminy, natož pro babičky a kort, když v dnešní době babičky normálně makaj. Máma mi taky pořád říká, že vychovala tři děti, tak si s dvěma poradí. Jenže na druhou stranu, to byla mladší, nepracovala, protože byla na mateřský a hlavně neměla zdravotní problémy co má dneska. winking smiley Mě prostě neokecá. grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 04.09.2012 20:34
     
    Další fotografie:

    Pivovar v Nymburku winking smiley spojeno s ochutnávkou místního piva a mega nákupem zdejších značek eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: artoflife
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 27.09.2012 10:15
     

    tipy na dobré hotely, penziony a wellness najdete na [www.artoflife.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 03.10.2012 10:35
     

    ........ haló, haló, 11.10. začíná Flora Olomouc, plánujete někdo , podzimní je nádherná flower smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 03.10.2012 13:18
     

    Jé to mě asi po druhé nevíjde já byla na letní pro nás to je moc daleko. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 03.10.2012 13:28
     

    no tak nikam nepojedeš a ušetříš třeba na pěkný rododendron, winking smiley

    já také nejedu s holkama na Floru , protože Čenda jde na kastraci a ta něco stojí sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.10.2012 14:10)
     
  • Autor: Paula
    Status:

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 04.10.2012 14:49
     

    [www.krcmadetenice.cz]

    vy jste dobrý grinning smiley

    tož teda bez dětí tamtéž grinning smiley

     
  • Autor: Igry
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 12.03.2013 21:49
     

    Nikdo se deti nezrika!! ale obcas je potreba vypustit paru,aby se mohlo pokracovat dal..

     
  • Status: nováček

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 25.03.2013 19:44
     

    Na tyhle místa (http://silverlinetrips.com/?usr=martinaz) se sice asi nedostanete, ale je krása se podívat winking smiley

     
  • Autor: vinylka14
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 27.03.2013 09:40
     
    Celodenní zájezd pro 1 osobu do Tropical Islands Největší autentický bazénový komplex v Evropě V ceně doprava a vstupenka do Tropical World Největší deštný prales, tropická vesnička, dětský koutek Tropické moře, nejvyšší tobogán a laguna Bali

    [www.vykupto.cz]

     
  • Autor: johnyy85
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 24.06.2013 18:47
     

    My se chyatsáme s manželkou do pivních lázní na víkend. Máte někdo zkušenost?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 12.08.2014 20:53
     

    ..... jedete někdo na Floru Olomouc, já jedu ve čtvrtek,... snad love smiley

     
  • Autor: Vilicus
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit bez dětí?

    Datum: 21.08.2014 11:52
     

    Vážení, zveme vás na výlet na zámek Daňkov (Okrouhlé hradiště 32) , kde se 6.9.2014 bude konat již druhé Drakobraní. Je to akce pro malé i velké a čeká na vás spousta zábavy. Kromě vystoupení šermířů a dobových kapel je na programu i dobrodružná cesta lesem, na jejímž konci vás čeká setkání s opravdovým drakem. Na zámeckém nádvoří se na jednom drakovi budete moci i projet. Dále můžete navštívit středověkou krčmu a historické tržiště, zastřílet si z luku a kuše, či ochutnat rožněné selátko. Více na [www.vilicus.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.