čtvrtek 25. dubna, 14:35 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit bez dětí?

Datum: 29.08.2006 09:43
 

A měl bystě někdo tip, kam vyrazit, když se naopak po dlouhé době podaří, že se někdo ujme dětí i přes noc a nechcete sedět doma?

Nějaká romantická restaurace, hotýlek... smiling smiley winking smiley Nebo naoapk nějaké adrenalinové vyžití? Láká mě třeba ve Špindlu ta "prolejzačka" smiling smiley, bobová dráha, ale klíďo uvítám i "zajímavé" lenošení smiling smiley.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.01.2012 14:23)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 24.11.2009 05:55
     

    Několikrát jsem jela kolem... winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 24.11.2009 21:52
     

    A myslíš, že to stojí za to navštívit? Kámošku už jsem nalákala, prý jede příští týden tímto směrem, tak to prubne, jestli má cenu tam vyrazit "kolektivně" grinning smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 28.04.2010 19:14
     

    HA!!! Konečně se rýsuje víkend bez dětí...pojedu od práce na relaxační víkend do Lázní Bělohrad. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 28.04.2010 19:15
     

    Přeju ti to moc flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 28.04.2010 20:25
     

    to budou drahé lázně grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dvory
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 10:40
     

    My sháníme se ženou buď Bali a nebo Kubu. Snažíme se odchytit levné letenky ale je to děs, tedˇ nám unikly o 4 dny levné letenky do karibiku:-( No budeme prostě muset více hlídat. zkusil jsem teď ještě rozhodit sítě na AAAPoptávku, tak uvidíme kdo se s čím ozve.

     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 11:20
     

    Název téhle diskuse mě vždycky praští do očí, asi jsem byla divná, ale mě těšily dovolené s dětmi, a když to bylo později bez dětí už to nikdy nebylo ono. Neodříkejte se přítomnosti dětí budou vám jednou moc chybět love smiley věřte mi, a dočkat se vnoučat trvá někdy hodně dlouho

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 12:37
     

    Jájo, tady ale nejde o dovolenou, tady jde o to vyrazit si z kopejtka, když si konečně někdo děti vezme třeba přes noc, nebo třeba na víkend.

    A to já teda vždycky vítám thumbs downBýt chvilku sama se svýma myšlenkama, nebo s partnerem, bez všetečných otázek a potřeb.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 13:39
     

    V tom je to kouzlo života, že jsme každá(ý) jiná(ý). Za své děti bych dýchala, ale když byly menší a leckdy jsem se opravdu nevyspala a s manželem jsme nebyli schopni dokončit jednu větu vcelku, protože jedno z dětí zrovna něco potřebovalo nebo se probudilo, tak jsem byla opravdu vděčná, když si někdo vzal děti třeba na jednu noc a mohli jsme někam vyrazit a naplánovat si podle svého, bez ohledu na to, že děti od - do spěj nebo tak něco. Nevidím na tom nic špatného. Myslím, že i když se staneme rodiči, zůstáváme nadále partnery a měli bychom si udělat čas i na sebe navzájem, pokud ta možnost - hlídací babičky - tady je.

     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 14:03
     

    Holky asi mi tam vadí to konečně, jasně že je právo na vlastní život a zábavu. Ale proč "konečně " bez dětí vždycky mě to úpně uhodí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 14:22
     

    To konečně bylo myšleno kdysi... ve smyslu, kdy máma přestane kojit a může opustit byť na půl hodiny byt... nebylo to myšleno tak, že se jich člověk s konečnou platností zbaví... tak já to zkusím vymáznout.confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 14:27
     

    Ivo dík, celou dobu mi to rvalo oči i srdce:-). Mám asi dnes blbej den, že jsem se po těch letech ozvala smoking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 14:57
     

    Jáji, tady u nás bydlí taková mladá mamina a ta ti je pomalu na prášky, když se děti navrátěj od babiček a tetiček a ona je má konečně doma. Vysloveně mateřskej typ. grinning smiley

     

    Když si manža vezme kluky třeba k babičce a mě nechaj doma, tak vyrážim do horký vany a užívám klidu a hlavně ticha a to i v parném létě. grinning smiley

    U nás zatim o víkenu bez dětí nemůže být řeč, toho mladšího si nechávám doma, druhá babička je pracující a nejsem si jistá, jestli by po tom maratonu co má přes týden v práci, zvládla ještě dva teroristy. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 15:03
     

    Holky vím o čem mluvíte, měla jsem s dvouletým rozestupem postupně tři kluky, ale třeba jet sami někam bez nich, přiznávám, že nás to ani jednoho vůbec nenapadlo. Chtěli jsme je a měli jsme je a já si užívala každý den s nimi, říkala jsem si až budou pryč bude se mi stýskat tak si to musím užít dokud jsou moji. Asi jsem divná. Samo jdyž jeli s manželem ke tchýni lehla jsem do vany s knížkou a měla havaj :-) to jo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 20.01.2012 15:20
     

    jájo, když jsem věděla, že je jim u babičky a dědy dobře, tak jsem výčitky neměla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.