čtvrtek 28. března, 11:10 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit bez dětí?

Datum: 29.08.2006 09:43
 

A měl bystě někdo tip, kam vyrazit, když se naopak po dlouhé době podaří, že se někdo ujme dětí i přes noc a nechcete sedět doma?

Nějaká romantická restaurace, hotýlek... smiling smiley winking smiley Nebo naoapk nějaké adrenalinové vyžití? Láká mě třeba ve Špindlu ta "prolejzačka" smiling smiley, bobová dráha, ale klíďo uvítám i "zajímavé" lenošení smiling smiley.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.01.2012 14:23)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 29.08.2006 14:42
     
    [www.tarzanie.cz] -pro vyblbnutí
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 29.08.2006 15:45
     
    Stát se to mně (jakožto, že ne), tak si objedu známé, se kterými si chci v klidu popovídat. Což u nás zatím nejde. winking smiley Jinak jsme jezdívali na výlety, Broumovské skály, Jiráskova chata, bunkry u Náchoda (teď si nevybavím, jak se to tam jmenuje...) atd. Tam, kde s dětma by to šlo jen s námahou a ani by je to moc nebralo.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 29.08.2006 19:44
     

    máme známé s dětmi, takže s těma se občas vidíme. Já mám potřebu, když udáme děti, abychom spolu byli sami, protože za normálních okolností si všechno sdělujem za řevu dvou dětí smiling smiley.Teď nemyslím brek, oni si prostě celej den radostně vejskaj, ale já už jsem z toho někdy hotová, když každou větu začínám natřikrát smiling smiley smiling smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 30.08.2006 08:28
     
    Anavi...jasný. Já zas teď dvakrát zažila, že jsme jeli na návštěvu k lidem bez dětí a bylo to dost náročný. Malej pořád békal (neb se v autě málo vyspal) a my si vůbec nestihli popovídat. Navíc muž se motal okolo malýho, abych mohla pokecat alespoň já, a nic z té návštěvy neměl. sad smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 03.09.2006 00:36
     

    Boboci na tarzanii bylas? Pokud jo, poděl se o své zážitky. Plánujem na jaro do těch končin vyrazit na víkend a zajet tam a "vyblbnout" se. Tady u nás nic takového a při našich toulačkách jsem narazila jen na malé lanové dráhy a to není nic moc. Tato vypadá skvělě.

    Anavi pro nás byl a je největší relax vypadnout někam do přírody, projít pár kiláčků, vylézt na nějakou rozhlednu, po cestě v hospůdce dát pivko...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 03.09.2006 13:50
     
    Myslím, že podobná "adrenalinová prolejzačka" jako v Tarznii je i ve Špindlu.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 03.09.2006 14:13
     
    Ahojky Anavi, dík za info prozkoumám...je to podstatně blíž. Do okolí Frenštátu a Rožnova se chystáme na jarní toulačky na prodloužené víkendy, tak to vyzkouším.
     
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 07.09.2006 10:06
     

    ladaB: Ano byla jsem a můžu doporučit. Vstupné je sice 300 Kč, ale můžete lézt pokud kombinujete trasy i 2 a půl a to už jde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 26.02.2007 13:13
     

    Jo, k původnímu dotazu menší změna - KONEČNĚ BEZ DĚTÍ, ale SE PSEM. Uvítám vaše zkušenosti a nápady, kde se dá být třeba i přes noc a kde jim nebude vadit pes. Protože naši obludu si jen tak někdo na starost nevezme smiling smiley. A navíc by se mu určitě stejskalo!winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 21.07.2007 12:56
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 21.07.2007 13:12
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 16.08.2009 11:20
     

    Holky, chystáme se s kámoškou sem... grinning smiley Tak možná mě den předtím uvidíte naposledy winking smiley

     

    [www.krcmadetenice.cz]

     
  • Status:

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 17.08.2009 08:17
     

    Anavi,len aby sa nestala čarodejnica z tebagrinning smiley

    no a my môžme vyraziťbez deti(dcéry) vlastne úplne všade,lebo je práve v tom veku,ked jej proste rodičia na výletoch len zavadzajúwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit (konečně!) bez dětí :)?

    Datum: 23.11.2009 22:08
     

    [www.graalclub.cz]

     

    zajímavá restaurace winking smiley

    Graal Club, Mladá Boleslav

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.