pátek 29. března, 10:23 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: marky
Status: nováček

Kam s dětma zajít v zimě ??

Datum: 17.12.2009 12:06
 

ahojky,

tak mne napadlo založit nové téma a to kam zajít s dětma v zimě smiling smiley. Myslím, že by mohlo být pro mnohé maminky aktuální a přínosné. Co takhle vyměnit si nějaké informace, kam je možné zajít, abychom třeba pobavili nejen naše ratolesti, ale i nás....tak já třeba začnu a připojte se please smiley

My začali chodit do různých kaváren coffe smiley , kde si moje holčička mohla skvěle pohrát a já pokecat s kámoškou. Nicméně našeho tatínka to moc nebralo smiling smiley, tak jsem pátrala po něčem, co by i jeho zaujalo, jelikož, jak všeci víme, tatínci jsou hravé jako děti, ale asi v kavárně s autíčky a kuchyňkou si hrát nebudou grinning smiley . Tak jsem pátrala po internetu a náhodou jsem našla pro našeho taťku supr zábavu thumbs down . Zašli jsem do hali Bongo a bylo po starosti, taťka blbnul více než moje dcera a i já jsem si to užila. V bufetu jsme si dali něco dobrého a večer jeli vyblbnutí domů. Jinak i dál chodí na různé akc, co kde najdu, třeba teď na výstavišti byla o mikuláše bezva akce pro děti, ale to už není bohužel aktulání eye rolling smiley . Jinak co vím, tak pokud chcete pobavit svého taťku, tak má být v Bongu po vánocích ukázka auta předchůdce VW Brouka - Tatra 97 . Což myslím, že asi našeho taťku od tama neodtrhnem. Taky rádi chodíme plavat, ale bohužel je v Brně všude studená voda, tak jen do jednoho klubu pro děti. Moje dcerka je tím úplně nadčená, plave už od 6. měsíce a bomba, už má brýle na plaváni winking smiley . No tak abych se moc nerozkecala, tak písněte i vy něco, ráda najdu nějaké nové aktivity.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 21.12.2009 19:25
     

    Chodíme krmit labutě - zabiju dvě mouchy jednou ranou: zbavím se staršího pečiva a děti maj radost winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 21.12.2009 19:56
     

    Prima zábava... thumbs down

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 21.12.2009 20:07
     

    My krmíme kachny,bo v takový pr****labutě nejsoueye rolling smiley

     
  • Autor: marky
    Status: nováček

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 22.12.2009 11:09
     

    tak to my jsem z Brna a není to pr....smiling smiley ja píšeš o vás a taky tu poblíž labutě nemáme, dokonce ani kachny, takže nemusíš být zklamaná, odkud jsi Evčo ?, my tu dokonce nemáme ani sníh sad smiley , ale jinak je to podle mne supr, takto s dětmi vyrazit, ale ja jsem bohužel teplokrevná, takže preferuji někde v teple u kamen flower smiley . A byla jsi už někdy v tom Bongu? Pokud ne tak doporučuji si tam zajet, aspoň vyvezete taťku a děti ven winking smiley

     
  • Autor: marky
    Status: nováček

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 27.12.2009 13:55
     

    ahojky, koukám, že moc typů nedostanu sad smiley , škoda....

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 27.12.2009 14:10
     

    Já byla naposledy s dětmi v zimě v rockáči. Bylo to super, domů jsme přišli až ráno thumbs down Jenže nám ho zavřeli, tak chodíme do normální hospody drinking smiley

     
  • Autor: marky
    Status: nováček

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 29.12.2009 09:32
     

    opravdu ?spinning smiley sticking its tongue out . a klik jim je ???tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 29.12.2009 09:54
     


    marky napsal(a):

    opravdu ?spinning smiley sticking its tongue out . a klik jim je ???tongue sticking out smiley


    opravdu drinking smiley dohromady 72 tongue sticking out smiley

     
  • Autor: marky
    Status: nováček

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 30.12.2009 15:10
     

    tak to chápu smiling smiley, to jich máš 7 nebo jedno ? smiling smiley u nás dohromady necelé 4 roky a to mám 2, takže to asi neklapne . Hele tak s nimi zajdi do toho Bonga, tedy pokud jich máš 7, pokud jedno, tak leda už ta hospoda smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 30.12.2009 15:58
     

    V Brně labutě jsou i kačenysmiling smiley na přehradě, na mostku u Poříčí....poblíž nákupního centra jih Olympia..kde protéká řeka taky, chodíme krmit poctivěsmiling smiley Nebo v parku u Antrophosu, tak je jich také dost, plus je to krásné místo na vycházku, v Antrophosu je i prima kavárnička, jezírko s rybkami a samozřejmě mamutsmiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Morgan (30.12.2009 16:00)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 30.12.2009 16:42
     
    marky napsal(a):

    tak to chápu smiling smiley, to jich máš 7 nebo jedno ? smiling smiley u nás dohromady necelé 4 roky a to mám 2, takže to asi neklapne . Hele tak s nimi zajdi do toho Bonga, tedy pokud jich máš 7, pokud jedno, tak leda už ta hospoda smiling smiley


    néééé sedum nééééé, jen tři grinning smiley grinning smiley grinning smiley a to Bongo máme trochu z ruky (přes celou republiku) winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (30.12.2009 16:43)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 30.12.2009 22:26
     


    Morgan napsal(a):

    V Brně labutě jsou i kačenysmiling smiley na přehradě, na mostku u Poříčí....poblíž nákupního centra jih Olympia..kde protéká řeka taky, chodíme krmit poctivěsmiling smiley Nebo v parku u Antrophosu, tak je jich také dost, plus je to krásné místo na vycházku, v Antrophosu je i prima kavárnička, jezírko s rybkami a samozřejmě mamutsmiling smiley

    tak dobrá zpráva, jestli se ptactvo vyskytuje grinning smiley, o víkendu je to nemine... budu jen tiše doufat, že ta moje jednotka rychlého nasazení vystačí s krmením ze břehu... eye rolling smiley confused smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 31.12.2009 09:03
     


    Anavi napsal(a):

    tak dobrá zpráva, jestli se ptactvo vyskytuje grinning smiley, o víkendu je to nemine... budu jen tiše doufat, že ta moje jednotka rychlého nasazení vystačí s krmením ze břehu... eye rolling smiley confused smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Anavi, u nás je to také t akové divné vždygrinning smiley dají jim rohlík a pak se za ním vrhnou, psa nevyjímajegrinning smiley a opomenula jsem...ještě jsou na mostku ze šaliny do Zoogrinning smiley

     
  • Autor: marky
    Status: nováček

    Re: Kam s dětma zajít v zimě ??

    Datum: 31.12.2009 10:39
     

    aha tak to jo, no i tak jsou už trošku starší tedy, no škoda, že to máte tak daleko, ale třeba někdy se sem dostanete spinning smiley sticking its tongue out

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.