čtvrtek 28. března, 09:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: frog.o
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 23.01.2008 08:04
     
    děvčata, která je z oblasti Těrchové? těšte se na návštěvu!!!
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 15.04.2008 21:32
     
    Dovolená na kolech okolo Třeboně, perfektní ubytování v privátech.Dovolená s dětmi úplně bezva nejenom ,že se jezdí po rovinkách ,ale v krásné přírodě a koupání v lázeňském prostředí s různým vyžitím.Není to daleko a přesto ani bwinking smiley lízko.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    iveta janska

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 20.04.2008 23:26
     
    Rada by som sa s Vami podelila o moj zazitok z pobytu v juznom Taliansku. Teraz som sa vratila z Kalabrie, a bolo tam uzasne. Dalo sa uz aj kupat a opalovat. Isla som tam cez [www.kalabria.biz], majitelka agentury pani Julia, byva priamo v Kalabrii, nasla nam apartman podla nasich predstav a cely cas sa o nas starala, bola s nami aj na vyletoch. Je to velmi mile a sikovne dievca. Kto chce zazit prave Taliansko, odporucam kazdemu ist do juznej Kalabrie, je to neuveritelne krasna krajina. More je uplne cistucka, priroda je takmer nedotknuta, ludia su tam uzasne mili a pohostinni...chcem sa tam vratit opat v septembri..
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 23.04.2008 18:41
     
    kde přesně jsi byla Iveto?my jsme loni byli ve Scalee a můžu potvrdit,že tam bylo krásně.thumbs down
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 23.04.2008 20:00
     
    Taky na maltu, dostavba garáže a okolí to jistí. Ostatně jako vždy. Na první prodloužený májový víkend nám děti tajně koupily z úspor z brigád.poukaz do Podhajský na Slovensko. K 25. výročí svatby. flower smiley Strašně jsem se těšila, ale nevím jestli se dostaneme i tam neb manža ochořelconfused smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    anavi26

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 16.06.2008 23:11
     
    dobry den mohla by jste me prosim poslat par kontaktu chteli by jsme dve rodiny s detmi do Vel.Mederu dekuji kovacikova anavi26@seznam.cz
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 17.06.2008 14:13
     
    iveta, lostris: Já pořád nad Itálií váhám confused smiley , aniž bych měla konkrétní důvod... tak teda - máme jet?winking smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.06.2008 21:01
     
    Další fotografie:

    Anavi,není Itálie jako Itálie.Já jsem byla v kalábrii v městečku Scalea v rámci dětského tábora.Starobylé městečko na břehu tyrhénského moře.pláže s malinkých kamínků sopečného původu.

    1.tady jsme zabrali 1 patro.

    2.naše pláž

    3.moře

    4.pobřeží

    bylo tam moc hezky.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.06.2008 21:09
     
    Další fotografie:

    moc hezký byl výlet na lodi a koupání v jeskyni.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 29.06.2008 22:05
     

    Prosím poradte, kam jet na Vánoce na týden i více, aby se tam dalo nejen povalovat u vody, ale udelat i nejaký ten pekný výlet, který by se líbil detem. Já vím, není to zrovna jednoduché, ale kdo se nezeptá, nic se nedozví.winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 30.06.2008 18:10
     

    Didi,jaké vánoce?eye popping smiley já ještě nemám zaplacenou ani letní dovču.angry smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 30.06.2008 18:46
     

    Lostris, my uz po jedné máme, na druhou se chystáme koncem léta(ale jen v Nemecku nebo Cechách) a na vánocní prázdniny plánujeme taky týden, ale nekam do tepla. A to chce zavcasu, aby se neco slusného sehnalo, poprípade se slevou. Asi to budou ty Kanáry.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 01.07.2008 20:39
     

    Didi,co zkusit Madeiru?téměř stálá celoroční teplota,nádherná příroda.

     
  • Autor: MOOD
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 03.07.2008 16:28
     

    Letos jsem dostala jako dárek od svých dětí dovolenou v Itálii.Jeli tam mažoretky na soustředění a protože to bylo cenově dost dobré a mohly si to dovolit tak mě tuto dovolenou zaplatily.Bylo tam moc hezky.Protože jsem si prožila 1.5roku se zetěm který mě sprostě okrádal tak jsem si to užila tentokrát v klidu.Z těch problémů do kterých jsem se díky němu dostala jsem se za pomoci svých dcer dostala a protože držíme hodně při sobě tak si za týden dovolíme dovolenou všichni spolu dcery i jejich rodiny.Pojedem k Hradci Králové na stříbrný rybník podle internetových stránek to vypadá moc dobře,teď už jen aby vyšlo počasí. mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.