čtvrtek 25. dubna, 17:08 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 20
  • Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 15.09.2010 14:52
     
    dscf9208.jpg
    Další fotografie:

    neviem kem to šupnúť,tak to dám aj sem

    my sme v nedelu vyrazili zas na kola do Manínskej tiesňavy,máme to asi 60km od domu a boli sme tam prvý krát,no je tam nádherne

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 31.01.2011 12:26
     

    Nemáte někdo typ na slušný penzion v okolí Malé Skály? Ráda bych se tam v létě vypravila na pár dní. Věra

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 31.01.2011 14:59
     

    Na otázku kam plánujeme dovolenou mám oblíbenou odpověď: "Minulé léto jsme byli v Damašku, letos asi pojedem do kanafasu. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.02.2011 23:25
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Týýýjo to bych jela :-)

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.02.2011 23:32
     

    tak to jsem přesně potřebovala slyšet grinning smiley. to víš, já jsem taková uvědomělá trubka, že než se někde otravovat na Krétě, budu se otravovat s kre..., no budu prostě doma u plotny grinning smiley eye rolling smileyKaždopádně kamarád jede s mými rodiči se svou dcerou a bandou "sokolů" oni jsou taková parta hic. Doufám, že s nima pojedu aspoň v září do Jeseníků na zájezd. To pořádá pro sokoly každý rok můj táta už 22 let plánuje, obvolává, rezervuje... a vždycky má plný autobus. thumbs downOn je totiž cestovatel a dost těžce nese, že já si vzala takového pecivála a bez něho nechcu jezdit. sad smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 00:24
     

    Tebe holka teda nechápu, já být tebou tak neváhám ani minutu. Ať si peciválci sami hospodaří, jsou svéprávní ?!? Jsou !!! Tak ať se taky jednou postarají sami o sebe (třebas i navzájem). A kvůli nějakému pocitu zůstávat doma ? Děvče nešťastné, myslím si že právě proto bys měla vypadnout na dovču. Vždyť to by bylo slávy, že ses zase vrátila. A pak bys měla rezolutně udeřit na svoji polovičku, že pokud další rok neučiní něco k tomu aby se cestovalo, tak zmizíš na dvakrát tak dlouhou dobu. Blbý rady co ? winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 11:37
     


    lostris napsal(a):

    tak to jsem přesně potřebovala slyšet grinning smiley. to víš, já jsem taková uvědomělá trubka, že než se někde otravovat na Krétě, budu se otravovat s kre..., grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 12:27
     

    To kdybych vedela!eye rolling smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 16:34
     

    já si urobím jednu malú súkromnú dovolenku t.j. bez manžela,len s kamoškami- ideme sem:

    [www.modralaguna.cz]

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 17:05
     


    anny napsal(a):

    já si urobím jednu malú súkromnú dovolenku t.j. bez manžela,len s kamoškami- ideme sem:

    [www.modralaguna.cz]


    Anny, to vypada dost dobre! thumbs down

    Asi taky budu muset s nejakou kamoskou nekam, uz me to nebavi porad se zavesem.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 19:10
     

    tý jo, tak tímhle si doufám, taky jednou udělám radost.. zatím musím ušetřené penízky investovat do dovči s dětma... no ale až vyletěj z hnízdečka... (bude ze mě babička eye rolling smiley neschopná pohybu, co? smiling smiley )

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 19:28
     


    Anavi napsal(a):

    tý jo, tak tímhle si doufám, taky jednou udělám radost.. zatím musím ušetřené penízky investovat do dovči s dětma... no ale až vyletěj z hnízdečka... (bude ze mě babička eye rolling smiley neschopná pohybu, co? smiling smiley )


    nebrbli, jaká bez pohybu, ty nejsi zrovna z těch,kterým by to hrozilo, tak hlavu vzůru winking smiley

     
  • Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 19:30
     


    carlos napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

    tý jo, tak tímhle si doufám, taky jednou udělám radost.. zatím musím ušetřené penízky investovat do dovči s dětma... no ale až vyletěj z hnízdečka... (bude ze mě babička eye rolling smiley neschopná pohybu, co? smiling smiley )


    nebrbli, jaká bez pohybu, ty nejsi zrovna z těch,kterým by to hrozilo, tak hlavu vzůru winking smiley

    .....a prsa vystrčit....

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 19:41
     

    Honzíku ani není potřeba, když o nich víš a máš je, tak říkajíc, v ruce winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2011 19:44
     

    No letos jsme se poněkud utrhli z řetězu a plánujeme dovču na několik částí :

     

    ad1) Skotsko

    ad2) Chorvatsko (ale ne peciválet, nýbrž poznávat)

    ad3) Český ráj

     

    Vše zazálohované, dovča naplánována, už zbývá jen doplatit a vyrazit winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.