čtvrtek 28. března, 12:34 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 20
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 30.06.2020 11:30
     

    Dovolená ? co to vlastně je .... pro mne by byla nejlepší, kdyby všíchni vyrazili do někam a mne nechali samotnou se zvířaty a zahradou ... ovšem představa, že by se mi mohlo tohle přihodit nafurt ... ach jo, raději ne ....

    Nováčkové se svými reklamními oznámeními ať jsou NAFURT někam ... já vyrazím jako už mnoho let "na maltu", možná i nohy dovolí "Pod hory" a taky s Tončou na prochajdu "Na písky" (názvy jednotlivých území v našem katastru).

    Mám dovču každý den ... tak půl hodky ... s cigárou (pokud zrovna neobjevím něco, co je potřeba odstranit, vyvázat ...) v naší zahradě ... naposledy předevčírem jsem sledovala v protislunečním světle (škoda, neměla jsem brejle ani foťák) mrňavého pavoučka jak spřádal pavučinu, zážitek na zbytek života, pavouček v tomhle osvětlení byl zlatý, nová, ještě vlhká vlákna opalizovala duhovými barvami love smiley ... bez takovýhle "momentek" v životě jsem už asi dávno mrtvá ... bohužel, nikdo je nemíní se mnou sdílet ... nebo možná, asi, snad, díky bohu .... a samozřejmě MATCE PŘÍRODĚ - mocná to čarodějka

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 30.06.2020 15:04
     

    u nás taky... ale přiznám se, že já jsem tam snad i nejšťasnější... vůbec nic mi tam nechybí love smiley

    samanka napsal(a):

    Myslím, že Los Zahrados to letos jistí winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 30.06.2020 15:07
     


    Eli, já jsem typ, co jsem moc ráda sama... možná proto, že se mi to moc často neděje... takže pro mě je vlastně odměnou, když jsem sama doma, můžu si vlastně dělat, co chci, nemusím vařit (to nemusím ani tak, ale mám to ráda, takže to dělám-ráda jím s celou rodinou, ale občas je fajn si od toho odpočinout).

    Dokážu půl hodiny pozorovat včely na trvalkách, ptáky na pítku, jen tak koukat do zahrady a přemýšlet, co tomu ještě chybí k dokonalosti (pro mě, ne k té obecné smiling smiley). A tím pádem čas letí a na nudu není čas... love smiley

    Kamarádka, která zůstala sama doma, protože partner s dětmi odjeli na noc ke známým, mi po hodině samoty volala, že se asi zblázní, že ji chybí ten ruch, ten hluk a že brečí, protože jí všichni chyběj... to se mi teda přiznám neděje... já se téměř leknu, když slyším zarachocení klíče v zámku, že už ten čas samoty utekl grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    babkaela napsal(a):

    Dovolená ? co to vlastně je .... pro mne by byla nejlepší, kdyby všíchni vyrazili do někam a mne nechali samotnou se zvířaty a zahradou ... ovšem představa, že by se mi mohlo tohle přihodit nafurt ... ach jo, raději ne ....

    Nováčkové se svými reklamními oznámeními ať jsou NAFURT někam ... já vyrazím jako už mnoho let "na maltu", možná i nohy dovolí "Pod hory" a taky s Tončou na prochajdu "Na písky" (názvy jednotlivých území v našem katastru).

    Mám dovču každý den ... tak půl hodky ... s cigárou (pokud zrovna neobjevím něco, co je potřeba odstranit, vyvázat ...) v naší zahradě ... naposledy předevčírem jsem sledovala v protislunečním světle (škoda, neměla jsem brejle ani foťák) mrňavého pavoučka jak spřádal pavučinu, zážitek na zbytek života, pavouček v tomhle osvětlení byl zlatý, nová, ještě vlhká vlákna opalizovala duhovými barvami love smiley ... bez takovýhle "momentek" v životě jsem už asi dávno mrtvá ... bohužel, nikdo je nemíní se mnou sdílet ... nebo možná, asi, snad, díky bohu .... a samozřejmě MATCE PŘÍRODĚ - mocná to čarodějka

     
  • Autor: eveli
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 10.09.2020 18:27
     

    My letos strávili super dovolenou i s dětmi v Pasohlávkách v kempu Merkur. Bylo tam spoustu akrakcí a vyžití jak pro děti tak pro dospělé. A jako bonus tam měli skvělou zmrzlinu.

     
  • Autor: helusi
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.09.2020 14:13
     

    To je ta zmrzlina z přívěsu Svět zmrzliny?

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.09.2020 14:29
     
    20200815_143320.jpg
    Další fotografie:

    Letos to bylo Chorvatsko/Brist a prázdná pláž no super, jen pár lidí u moře. Vedle v Podaci bylo taky poloprázdno akorát o víkendu o trošku víc.

    1 snímek Brist, 2 snímek Podaca, 3 snímek Aplysia Punctata viděla jsem to prvně, před odjezdem jsme si dali k obědu chobotnicový salát spinning smiley sticking its tongue out thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (13.09.2020 14:35)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 14.09.2020 09:02
     


    V Merkuru jsme se byli podívat včera, na mě je to strašně obrovské, mám radši "intimnější" místa, my byli v kempu Free Star ve Strachotíně [freestar.cz], rodinný kemp, večer ticho a klid... to je pro mě relax. Ale pokud bychom s sebou měli děti, tak to Merkur jistí, kluci mají rádi, když to "žije" smiling smiley.

     

    Jinak celá ta oblast je pro mě naprostá bomba!!! V sobotu jsme najezdili 100 km po okolí (na kole! smiling smiley )... Vzali jsme to Strachotín-Ladnice-Rakvice-Janův hrad-Lednice-Valtice-Mikulov a potom přes "kopec" zase zpátky do Strachotína... ten kopec už nechci v životě vidět eye popping smiley nono smiley .Obrovský a dlouhý krpál. samé vinice kolem a srdce v krku winking smiley . Ale nádherná místa k vidění. flower smiley love smiley

    Pro milovníky vína zaslíbený kraj.. škoda, že jsem abstinent. smiling smiley

    eveli napsal(a):

    My letos strávili super dovolenou i s dětmi v Pasohlávkách v kempu Merkur. Bylo tam spoustu akrakcí a vyžití jak pro děti tak pro dospělé. A jako bonus tam měli skvělou zmrzlinu.

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Anavi (14.09.2020 09:14)
     
  • Autor: eveli
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 17.09.2020 18:27
     

    Ano, je. Je úžasná, smetanová, hustá. Mají taky ledovou tříšť a mou oblíbenou ledovou kávu.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.12.2021 19:41
     

    Může jít o obrázek 1 person a text

    Kdo bude chtít, tak upřesním destinaci a cestovku. Můžete i dovolenou darovat. Určitě někoho znáte, kdo by si jí zasloužil. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 23.12.2021 11:08
     

    grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 23.12.2021 14:17
     

    thumbs down thumbs down eye popping smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 23.12.2021 15:47
     

    když jsem byla tak ve 14 letech , tak měli u sousedů kluka. a ten vždycky říkal , že čte Lovce lebek . to by nebylo nic , ale on to říkall s takovým měkkým L . to mně vždycky rozchechtal winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 24.12.2021 15:48
     

    Mám dva dny koupenou dovču do Karibiku - Kostarika, tak snad to klapne ... smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 24.12.2021 15:57
     

    tam je krásně- žil tam jako misionář synovec od mé známé .z Nového Zélandu . nevím , jestli tam ještě je. kdysi byl týden i tady u nás. - tak vykládal . sice anglicky , ale dcera překládala. má manželku japonku a učili tu mého vnuka hru GO .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 24.12.2021 16:03
     

    Taku, tak takhle by to nešlo. Koukej objednat ještě dvě místa, jedem taky!!! grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.