pátek 19. dubna, 14:52 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.02.2014 20:42
     

    Jak se ti tam libilo? My tam hlavne jedeme za historii, protoze to v Kanade nemame winking smiley

    SPIKE napsal(a):

    Já jsem kroužila na lodi Středozemím 8 let po sobě, ale byla to loď hodně jednoduchá - srovnání asi jako stan kontra hotel grinning smiley Počet pasažérů byl vždy cca 25-30 včetně dětí (a někdy jich tam byla skoro přesila)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.02.2014 21:06
     

    Rejpale, tohle byla jen loď jezdící jen kolem pobřeží Chorvatska, spíš zastávky na koupání, pohodička na malých ostrovech a opuštěných zátokách, občas v nějaké městě. Úplně obyčejná hodně jednoduchá dřevěná loď, maličké kajuty s palandami a žádným nábytkem ap. Tady jsem dokonce našla přímo tu naši loď: [www.gocalypso.eu]

     
  • Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.02.2014 21:06
     

    Na lodi bych umřela, pro mě byl zatím největší výkon týden po Nilu. Mám fobii, nedokáži ani plavat v hloubce, hrozně panikařím, když nemám na dosah pevnou zem. Ale už se trochu lepším grinning smiley love smiley (utopila se mně 15letá sestřenka- mně bylo 13, od té doby mám ten problém)

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.02.2014 19:30
     

    My letos opět do Řecka moc se nám tam líbí.Letos jsme si vybrali ostrov Kalymnos tak jsem zvědavá jaké to bude. winking smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 18.03.2014 05:54
     
    mapa.jpg

    Diky za odpoved, az ted jsem si toho vsimnul eye rolling smiley flower smiley

    Tady je mapka te plavby lodi, kam planujeme tu cestu. Zaciname ve Venice smiling smiley

    SPIKE napsal(a):

    Rejpale, tohle byla jen loď jezdící jen kolem pobřeží Chorvatska, spíš zastávky na koupání, pohodička na malých ostrovech a opuštěných zátokách, občas v nějaké městě. Úplně obyčejná hodně jednoduchá dřevěná loď, maličké kajuty s palandami a žádným nábytkem ap. Tady jsem dokonce našla přímo tu naši loď: [www.gocalypso.eu]

     
  • Autor: Kulich
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 01.04.2014 13:32
     

    My letos pojedeme do Chorvatska do Primoštenu, už máme i všechno zarezervovaný. Už aby jsme jeli nemůžeme se dočkat. Musíme akorád přežít tu cestu autobusem sad smiley

     
  • Autor: kinderova
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.10.2014 09:21
     

    Na léto se chystáme s přítelem na Gardu smiling smiley letos tam byli známí a říkali, že je to opravdu paráda, lepší než u moře, plno zážitků, tak jsem zvědavá, ale podle toho, co mají i na videu na youtube - [www.youtube.com] nás to hodně láká smiling smiley

     
  • Autor: nelina
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 24.05.2015 22:19
     

    chtěla bych s dětmi do Řecka nejlépe do méně navštěvovaných destinací a bez stravy abychom ochutnali co nejvíce typickou řeckou stravu. Máte někdo tip s jakou cestovkou je to nejlepší?

     
  • Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 25.05.2015 16:04
     

    co zkusit kouknout sem?[www.viamare.cz]

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.06.2015 20:23
     



    nelina napsal(a):

    chtěla bych s dětmi do Řecka nejlépe do méně navštěvovaných destinací a bez stravy abychom ochutnali co nejvíce typickou řeckou stravu. Máte někdo tip s jakou cestovkou je to nejlepší?

    Můžu doporučit Zakyntos je to klidné třeba oblast Alikanas Alikes,nebo Kalymnos je to malý ostrv.Taky v Parze je moc hezky.Do Řecka létáme už 10let s cetovkou BON TON nebo AEOLUS, Určitě se vám tam bude líbit.Přeju krásnou dovolenou smiling smiley

     
  • Autor: TerezaH
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 21.06.2015 18:54
     

    Já se letos v září chystám na atraktivní poznávací okruh Izrael, Sinaj Jordánsko s cestovní kanceláří Avetour. Je to poznávací zájezd s koupáním u Rudého, Mrtvého a Středozemního moře. V izraeli navštívíme biblická místa jako je Jeruzalém, Betlém, nebo Jericho, na Sinaji vystoupíme na Mojžíšovu horu a v Jordánsku navštívíme skalní město Petra. Bude to určitě náročné navštívit během 11 dní tyto tři krásné země, ale čekají mě nezapomenutelné zážitky na celý život. Nikde jsem nic lepšího nenašla, do tří exotických zemí za tak skvělou cenu. [www.avetour.cz]


     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 21.06.2015 20:14
     

    v dnešní době bych se bála. U nás je tolik krásných míst, že mě nějaká exotika neláká nono smiley

     
  • Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.06.2015 06:46
     

    Za 12 dní odjezd směr Chorvatsko, tentokrát Crikvenice. grinning smiley

    Už teď se těším na cestu busem angry smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.06.2015 10:43
     

    11.července vyrážíme s vnoučatama na dovolenou do Říček v OH to bude výlet grinning smileyve školce mají prázdniny.No a potom 28.7.vyrážíme s partou kamarádů na Zakyntos winking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 22.06.2015 11:20
     

    Vsetínské a Hostýnské vrchy, low cost dovolená v chaloupce po babičce a dědovi

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.