úterý 16. dubna, 10:58 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 11.07.2022 12:37
     

    Já bych chtěla pár dní dovolenou na zahradě. Počkám až Tereza dobere homeo. Tady bych jim navařila , vzala sebou 3 kočky a hurá na chatu. Je tam sousedka z Francie, i všude kolem sousedé. Nic by mě tam nechybělo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 11.07.2022 14:25
     

    kordulo, kdyby zbytek rodiny netoužil po cestování, tak já bych byla taky spokojená na zahradě flower smiley - vzala bych si časopis, kávičku coffe smiley a měla bych tam veškeré pohodlí. Jsem divná, nesnáším balení, pak následně vybalování, stěhování půl baráku sem a tam. winking smileyKlasická domácí pecka. eye rolling smiley Mně se v našem domečku líbí a na zahradě to mám jak druhý pokojíček love smiley flower smiley , k tomu si pěstuji domácí ovoce a zeleninu, takže... co mi chybí. winking smiley

    Za normálních okolností si na zahradě nesednu... protože víc času trávím pracemi a potom u plotny, takže je mi ta zahrada "na posezení" vlastně vzácná. love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 11.07.2022 16:07
     

    Ivo ,to mě taky . Večer , ten klídek a pohodička ,to skoro neznám, protože jedu domů. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 09:13
     

    Já to mám sice u baráku, ale tam je zase ta nevýhoda, že člověk pořád vidí nějakou práci kolem...a na to sezení taky není čas. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 09:21
     

    Nesedáme, nesedala bys taky žerou komáři a muchničky , ale brutus, kouř, svíčka, ohýnek nic nepomáhá.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 09:22
     

    Fakt ani ty citronové svíčky? My měli na dovče nějaké spirály od Brosu, a to celkem fungovalo.

    jaja99 napsal(a):

    Nesedáme, nesedala bys taky žerou komáři a muchničky , ale brutus, kouř, svíčka, ohýnek nic nepomáhá.

     
  • Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 09:25
     

    Nic, já tam sedět nevydržím, než chviličku, hmyz je hladový a nemám ráda repelenty. Nejvíc vypiju půl kafe a mizím.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 10:12
     

    Jezdívali jsme do Záhoří na tábor a ty večery byly horor, pamatuju kluky nacpané v autě, aby těm potvorám utekly. Ve stanu při ohni taky nebyly. Ale kochat se západem slunce, to tedy nebylo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 10:52
     

    Tak až takové to u nás asi zase není. Loni jsme v létě večer na terase sedávali.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2022 11:07
     

    dovolenou neznám - ale u baráku to mám vykoumané . je třeba zničit líheň . v sudu na dešťovku se to larvama jen hemžilo . tak jsem tam sypla trochu Mospilanu a scípli . od té doby je klid. Mospilan asi v té vodě ještě působí . nebyli ani vloni - to už dostali dávku . winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 13.07.2022 17:31
     

    Já zas proti komárům do sudu leju trochu sava. Pochcipají taky thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 14.07.2022 08:01
     

    My máme do sudu na dešťovku přívod z boku, takže má naštěstí víko a je klid.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.