čtvrtek 28. března, 14:09 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 25.06.2015 15:53
     

    taky jedu do chorvatska akorat s ditetem nevim bud jemu dam prasek na spani a nebo ja si vezmu nejakou energetickou tycinku treba od brainers at jsme hyperaktivni v buse oba grinning smiley snad to zvladneme. my jedeme na makarskou klasika, ale uz se tesim az vypadnu smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: Milushka
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 07.07.2015 14:59
     

    Dámy, my jsme se předminulý měsíc stěhovali a do nového je pořád co pořizovat, tak to vypadá na dovolenou v té zemi na pr... grinning smiley Ale snad se aspoň na konci léta zadaří.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.07.2015 16:37
     



    Milushka napsal(a):

    Dámy, my jsme se předminulý měsíc stěhovali a do nového je pořád co pořizovat, tak to vypadá na dovolenou v té zemi na pr... grinning smiley Ale snad se aspoň na konci léta zadaří.

    Tak to by jsme se tam mohli sejít na skleničku. Prej je tam teplo, až 36°C. A taky se doporučuje vzít si sebou baterku winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 10:42
     
    wp_20150621_026.jpg

    [www.google.cz]

     

    s dovolením dám srub mé známé, třeba pěkná dovolená tady u nás v Orlických horách někoho zaujme coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (02.01.2016 11:12)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 15:27
     

    Kordul koukla jsem na to a chtěla poslat mladým jako inspiraci na dovču. ALE TY CENY eye popping smiley .

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 16:07
     

    letos asi žádná dovča neproběhne, neb řádnou dovolenou minu na něco jiného eye rolling smiley , ale doufám, že aspoň nějaký ten víkendový výlet se podaří. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lostris (03.01.2016 16:13)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 20:06
     

    Rádi bychom na Korsiku, ale minulý týden tam mydlili u nějaké mešity muslimáky, tak nevim kam už. Někam kde je trochu moře a hodně kopce a hory. Půjčit si na týden auto, nebo třeba využít místní autobusy a poznávat. Uvidíme.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 21:32
     





    vítejte


    Úvod
    Fotogalerie
    Okolí a výlety
    Ceník
    Rezervace
    Vybavení srubu




    Kontaktujte nás na emailu nebo tel. čísle



    Martina Hájková
    tel. 603 866 144 sruborlice@gmail.com Červená Voda - Dolní Orlice









    V novostavbě našeho kanadského srubu Vám nabízíme romantické ubytování v soukromí, které zároveň skýtá mnoho možností sportovního a rekreačního vyžití.


    Lokalita Kralicka je ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v létě i v zimě. Svým zákazníkům nabízíme ubytování s poklidnou rodinnou atmosférou ve 4 pokojích. Celková kapacita je max. 16osob.


    Ve srubu je zákaz kouření a pobyt se zvířaty!!!


    Sledujte nás na našem Facebooku!




    Srub se nachází mezi Červenou Vodou a Králíkami v obci Dolní Orlice.








    Vytvořeno službou Webnode



     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 22:58
     
    p8300058.jpg
    Další fotografie:

    asi vhodné pro větší partu lidí, popř. pro 2-3 rodiny. V Orlických jsem by ve Rzech (2005) a nalítali jsme mnoho km na kolech. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.01.2016 23:06
     



    tak63 napsal(a):

    asi vhodné pro větší partu lidí, popř. pro 2-3 rodiny. V Orlických jsem by ve Rzech (2005) a nalítali jsme mnoho km na kolech. thumbs down

    .......je tady krásná procházka po okolí , třeba na Hedeč, mě to tam vždy uklidní ,.... rostou tam houby,borůvky , v zimě lyžování ........... je to kousek kousek do Polska

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 03.01.2016 16:17
     

    No, my jsme byli s manžou v Orlických horách letos a taky se nám tam moooc líbilo winking smiley, já bych našlapala i víc km, ale moje polovička je spíš na hrady a zámky takže kompromis, ale stálo to zato thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 03.01.2016 16:29
     



    lostris napsal(a):

    No, my jsme byli s manžou v Orlických horách letos a taky se nám tam moooc líbilo winking smiley, já bych našlapala i víc km, ale moje polovička je spíš na hrady a zámky takže kompromis, ale stálo to zato thumbs down

    .......Los, to chceš jako říct, že jsi byla někde blizko a nestavila se, to Evča se přijela

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 03.01.2016 16:38
     

    kordul, hned jak jsi tam dala ten srub a napsala, že je to v orličkách, tak mi prolítlo hlavou, že jsme tam byli a mohli jsme tě navštívit. ale přiznám se, že v létě mi to vůbec nedošlo sad smiley. Já si totiž moc nespojuju jména s tím, kde kdo bydlí eye rolling smiley

     
  • Autor: Chrobak
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 25.08.2016 01:07
     

    koukal jsem na web extremtour, protože plánujeme cyklo dovolenou. Ještě nevím co vyberem, ale spíš asi raději na sever - na západ od nás se mi zdá, že přestává být bezpečno

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 25.08.2016 23:14
     

    ... se nacházíme mezi dovolenými. Na jedné jsme byli a na druhou se těšíme. A to je dobré.

    Jižní Kréta, Plakias - na 12 dní (all in). Zakoupené mapy. Naplánované tůry a výlety. Mapy stažené do mobilu. Půjčíme si na pár dní auto a zbytek poslouží bus , bo taxi a možná nějakej den i poležíme u móóře. Budeme si užívat, koupat, chodit, cestovat, fotit a pak se vrátíme a budeme zase makat, aby se šééf měl ještě lépe grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.