středa 24. dubna, 14:40 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Marika83
Status: nováček

Kam na podprsenky?

Datum: 16.09.2014 18:20
 

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, kde obvykle kupujete podprsenky a za kolik tak. Hledám typ na fajn obchudek, kde budou mít nějaké kvalitní ale zas ne úplně nejdražší prádlo. A různé druhy smiling smiley

budu ráda za všechny odpovědi

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 29.09.2014 10:43
     

    To bys je musel nosit tak dlouho, až by v rozkroku povolily a pak by šly přetáhnout přes hlavu

    Nebijte měéééééé stydlin smiley drinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam na podprsenky?

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 29.09.2014 19:23
     



    drahus napsal(a):

    To bys je musel nosit tak dlouho, až by v rozkroku povolily a pak by šly přetáhnout přes hlavu

    Nebijte měéééééé stydlin smiley drinking smiley

    ... a je to ! V rozkroku na sucháč ! A půjdou horem jako prd. A žádný rukávem, ale přes hlavu - eye popping smiley no nic moc.

    Já zůstávám u klasiky-do toho nejdu.

     

    Tak se tu někdo zeptal, kde koupit podprdu a dozvěděl se to ? Sice se Marika83 nedozvěděla kde jí koupit, ale přesně ví jak jí sundat.

    A to se taky může hodit. winking smiley

    Ještě jsme neprobírali zapínání a rozepínání. Zapnout jí neumím (ani jsem to nezkoušel), ale rozepnu jí jednou rukou-to jo. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 29.09.2014 19:46
     

    Ten sucháč v rozkroku bych teda moc nedoporučovala... Ona se spousta mužských i na veřejnosti občas podrbe, ale se sucháčem ...!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 29.09.2014 20:01
     



    drahus napsal(a):

    Ten sucháč v rozkroku bych teda moc nedoporučovala... Ona se spousta mužských i na veřejnosti občas podrbe, ale se sucháčem ...!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ... pokud daj pravidelně sprchu, tak není potřeba drbání - to platí všeobecně eye rolling smiley eye popping smiley smiling smiley .Často to předváděl Michael Jackson. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 07:35
     
    pa030013.jpg



    kaaj napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley no hlavně , že i bez reklamy víme , kam jít nakupovat . že jo winking smiley

    .spoďáry.....měli sice tento vzorek ve dvou barvách, jemnoučké, velice přínemné 30,- s jakousi zelenou cedulkou, tu jsem ani nečetla a vyhodila,... včera na výstavě měli ten samý matroš , ovšem s cenou daleko vyšší a stejnou zelenou cedulí, - novinka s bambusovým vláknem , či co, na dotek stejné winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.10.2014 18:01)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 16:56
     

    tongue sticking out smiley podprsenku doporučuju koupit v obchodě s podprsenkama, ještě nějaký dotaz?

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 17:58
     

    Náhodou u nás na dědině se dá koupit podprsenka i ve smíšeném zboží grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 18:19
     



    HanaK napsal(a):

    tongue sticking out smiley podprsenku doporučuju koupit v obchodě s podprsenkama, ještě nějaký dotaz?

    Hani,jak kdo sad smiley sad smiley někdo i do prodejny stanů,padáků a jiného sportovního vybavení eye rolling smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 18:24
     

    já ti rozumím, moje prsa taky chodí kus přede mnou

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 18:38
     

    grinning smiley a to ty moje se courají někde hodně vzadu winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Kam na podprsenky?

    Datum: 03.10.2014 20:12
     

    Dnes jsem si náhodou koupila hned tři, heč. tongue sticking out smiley Nakupuju nerada a proto vždycky víc kusů naráz, pak samo odejdou v jednom čase.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.