pátek 29. března, 11:27 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Lyžování
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport > Lyžování
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Kam na lyze?

Datum: 05.10.2008 22:23
 

Rada bych zde zjistila kdo kam jezdi na hory, zda CR nebo Alpy a hlavne do jakych stredisek a jak jste kdo byl spokojeny...ja nejsem zadny velky lyzar teda spis snowboardista grinning smiley ale urcite preferuju Alpy!Pomer kvalita-cena je neuveritelny....ceny se podobaji moznost si poradne zajezdit uz ne sad smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 17.10.2008 13:56
     

    [www.nev-dama.cz]

     

    letos to bude Italie smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam na lyze?

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 21.02.2009 08:39
     

    Minuly tyden jsme vyzkouseli toto nove stredisko,sice male ale pro prazaky nejbliz winking smiley cca 70km. Poskytuji super sluzby,nechybi nic jak je v ceskych horach zvykem sad smiley (cista WC, velke parkoviste, krasne obcerstveni s hotovkama za priznive ceny)

     

    [moninec.cz]

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 21.02.2009 08:50
     

    Tak to je fakt kousek...Určitě jste si to užili co?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 21.02.2009 08:55
     

    Neverila jsem ze budu takhle vecer v tydnu lyzovat a ono to klaplo grinning smiley libilo se nam moc, jen tech lidi bylo trochu vic sad smiley urcite pojedeme znova!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 21.02.2009 19:10
     
     
  • Autor: jarka75
    Status: nováček

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 04.02.2011 16:09
     

    My jsme z Brna, když nejedeme zrovna do alp, tak to máme nejblíž do Hořic u Blanska. Děti hodíme do lyžařské školky (tygriskolka.cz) a je to pohodička smoking smiley

     
  • Autor: MajklM
    Status: nováček

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 03.12.2012 21:13
     

    Zdravím, já můžu doporučit ski areál Malá Úpa. Nejsou to sice Alpy, ale Krkonoše, nicméně poměr cena/kvalita se mi zdál rozumný. Kdyžtak tady je odkaz: [www.skimu.cz]

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 04.12.2012 07:47
     

    my jezdíme na Smědavu, na běžky, od minulého víkendu je natažená stopa thumbs down

     
  • Autor: uzlinka
    Status: nováček

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 26.11.2013 20:57
     

    Dolní morava je super!! Byla jsem tam loni, sice jsem se vratila s omrzlinama, ale asi jsem si tam nejlip zajezdila v ramci CR smiling smiley

     
  • Autor: koran
    Status: nováček

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 19.11.2014 08:58
     

    My jezdíme pravidelně na Slovinsko, hory tam nám přirostly k srdci. Lyžařské středisko Krvavec [www.relaxslovinsko.cz] je moc pěkné.

     
  • Autor: Petra.L
    Status: nováček

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 03.12.2017 07:49
     

    Alpy jsou samozřejmě někde jinde, ale jsou už přeci jen dost daleko a poměrně drahé, i když lyžování tam je o level výše. My osobně jezdíme hlavně po ČR a to konkrétně Kouty nad Desnu- tam to máme celá rodina moc rádi.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 17.02.2018 20:28
     

    Byli jsme minulý týden (syn má prázdniny ve škole) na Plešivci v Krušných horách, doporučuji...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 18.02.2018 06:50
     

    naši jezdí do Jeseníků- na Červenohorské sedlo . zrovna jedou zítra. . od nás to je na den - na otočku . thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (18.02.2018 08:49)
     
  • Status: expert

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 18.02.2018 08:44
     

    Moje úplně nejoblíbenější byla Pec pod Sněžkou. Asi i proto, že jsem tam jezdila odmala. Kdy tam byl jediný krámek, před ním stávali koně, kteří vozili jídlo na horské boudy. Člověk měl stále před očima, jak se středisko mění...

    Totéž měly i děti. I v Alpách, které jsou na lyžování mnohem komfortnější, vzpomínaly na Pec. Asi nostalgie vztahu ke známým místům.V Aplách jsem zažila jedno lyžování, na které ráda vzpomínám. Skoro přesně před dvaceti lety. Byli jsme tam době, kdy se hrál závět hokejového turnaje v Naganu a kdy hokejisti získali zlatou medaili. Bylo ta na ledovci na Pitztalu. Majitel byl nesmírně příjemný chlapík a bez ohledu na časový posun umožnil i v časných ranních hodinách kolektivní sledování hokeje.

     
  • Status:

    Re: Kam na lyze?

    Datum: 18.02.2018 10:12
     

    Naši mladí jezdí leta do Pece, stále do stejné chaty. Prožili tam i letošní vánoce, vnoučata tam travili jarní prázdniny a tento týden se tam přesunuli všichni, t. j. 8 lidí a tři psi. Ale říkali, že se tam chystá přestavba vleků A vidí to nějak černě, určitě budou vlekai zdražovat. Vložili se do těch investic nějací bohatí podnikatelé, kteří nemají ke Krkonoším žádný vztah. Uvidíme, co se tam bude dít. A že by to bylo nyní nějak laciné, to taky ne. Prý tam vyjde permanentka o něco levněji než v Alpách, ale délka těch sjezdovek - to je nesrovnatelné. Tyto rozumy jsem získala od našich dcer a jejich rodin. nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Lyžování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.