pátek 29. března, 11:52 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jste roztrzití?

Datum: 09.12.2007 13:02
 
Já obcas jo. Zrovna vcera jsem mazala housky Ramou a na ne pekne sunkový sýr a na to jeste jahodovou marmeládu.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 13:41
     
    A to je špatně???
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jste roztrzití?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 13:55
     
    No mne to chutnalo!grinning smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 14:16
     

    Didi...tiez by som to nenazvala roztrzitost, ale skor ako ispiraciu na nove recepty... aj ja na chlebickoch a jednohubkach kombinujem sunku a syr s ovocim..mls smiley

    ...to moj mobil v chladnicke a maslo, ktore ostalo v kabelke - to sa sotva da nazvat inovaciou v kuchyni..winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 16:26
     
    Jajo, téma pro nás, kde se flákáš? grinning smiley Já jsem, extrémně, řekla bych. Před chvílí jsem si kousek tvarohové vánočky odložila místo na talířek do hrnku s čajem.
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 17:25
     
    Stává se dost často,když mluvím ve chvílích ve,kterých to nejmíň čekám ,tak dokážu říkat takové blbosti,že se až divím.Připomíná mi to film "Pelíšky,,dost výstižná je scénka ,jak Donutil mluví s rotným a dává mu povel co má udělat na příští den a sám při tom připravuje jídelníček pro svoje děti,,já říkal jídelníček,to vy jste říkal jídelníček co to sem pletete".spinning smiley sticking its tongue out Taky řeknu to co právě dělám a tomu druhému je divné,že zrovna jsem na Hluboké,protože jsem se dívala na obrázek před sebou.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 18:15
     
    Taky jsem odložila do lednice s nákupem i peněženku.....a pak jsem lítala po bytě jak zběsilá,kam jsem ji mohla dát. Na svém obvyklém místě nebyla...Připadala jsem si půl dne jak debil, než jsem ji tam objevila... grinning smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 18:41
     

    Nene, já nejsem roztržitá, ale bydlím s tlupou potměšilých šotků. Mění mi stanoviště, např. chleba do lednice, máslo do chlebovky. Věčně mi schovávají brýle, mobily, nůžky, nože, ba i kafe mi občas odnesou na místo, kde ho pak najdu třeba druhý den. A na zahrádce, tam se taky dějou někdy věcieye popping smiley

    Jo, je toho tak hodně, že už si ani nevzpomínám.grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 19:15
     

    Stano napsal(a): ------------------------------------------------------- > Jajo, téma pro nás, kde se flákáš? Já jsem, > extrémně, řekla bych. Před chvílí jsem si kousek > tvarohové vánočky odložila místo na talířek do > hrnku s čajem.

     

    Staníku tady jsem, právě zkončilo martyrium které jsem svou roztržitostí spáchala, když jsem cosi omylem asi možná smázla v PC a byla 10 dní bez netu....jen kradené cviličky v obchodě jak zakázaná slast a další chvilky ukradené u Dáši grinning smiley . Přísahám , že už nic nemažu, no vážně fakt, na holej pupek

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 09.12.2007 23:41
     
    Nazývám to roztržitost a skleroza, ve skutečnosti se bojím, jestli prostě normálně neblbnu grinning smiley.
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 09:59
     
    Já jsem v tomto směru celkem v pohodě (dva roztržitý v bytě by asi bylo neúnosný) a kromě zapomenutých klíčů ve dveřích do Kolbenky (někde jsme to tu popisovaly) se celkem nic nestalo. smiling smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 10:28
     

    Tragedku, to se máš smiling smiley, já bych mohla psát romány o tom, co vše jsem zničila právě tou svou roztržitostí !!! angry smiley angry smiley

    Naposledy jsem roztavila bok umělohmotného friťáku, ke kterému jsem přišoupla žhavou teflonovou pánev thumbs up eye rolling smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 11:58
     

    No vidíš, Anavi, není lepší dělat všechno v klidu a s rozmyslem? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Dětství jsme měly klidné, tak v tom klidu pokračuj, ne? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 14:27
     
    Traged: když já jsem ti takovej plašan grinning smiley, po příchodu dětí do mého života mám pocit, že jsem nicnestíhající individuum eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 14:36
     
    Tak to bude tím, já nemám děti grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.