úterý 16. dubna, 23:24 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Jste poctiví ?

Datum: 20.04.2008 22:42
 
Stalo se vám někdy,že jste udělali něco čeho litujete a zároveň jste se nepřiznali? A co v obchodě tam jste nikdy nic nevzali.? Myslým ,že tak trochu každý nějakým přičiněním hřešil.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 18.05.2008 23:20
     
    Dnes jsem našla raketu tenisovou i s futrálem a tu jsem vrátila do sportovního areálu.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jste poctiví ?

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 19.05.2008 17:02
     
    Holky, na chodníku ležely dvě tašky Penny plné právě koupených potravin a já si je nevzala grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 19.05.2008 21:02
     
    A co by jste dělali kdyby jste našli ,peněženku ve které nejsou žádné údaje o majiteli ? Taky by jste ji dal někdo na polici ? N confused smiley ebo něco jiného?
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 19.05.2008 21:16
     
    To by asi záleželo na finančním obnosu uvnitř.

    Jo a jinak opravdu platí, že za dobrotu na žebrotu: Dnes jsem pomáhala paní s kočárkem do autobusu a jak bylo mokro, tak jsem uklouzla a narazila si koleno o schůdek autobusu. Bolí to jak čert sad smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 19.05.2008 22:54
    Hodnocení fotografie "Jste poctiví ?": 5
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Jo a jinak opravdu platí, že za dobrotu na žebrotu: Dnes jsem pomáhala paní s kočárkem do autobusu a jak bylo mokro, tak jsem uklouzla a narazila si koleno o schůdek autobusu. Bolí to jak čert sad smiley

     

    Možná už Tě to, Elenko Galadů, bude bolet furt, při každý změně počasí.

    Jsi ráda?

    grinning smiley

    Teeeda, sama zírám, jak umím být krutá! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    A co se týká mé poctivosti - ve čtvrtek jsem vrátila dvoutisícovku, co jsem dostala (omylem) navíc od jednoho vejtahy.

    Chvilkama mě to mrzí.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 20.05.2008 07:22
     
    Kash, pokud to budebolet při každé změně počasí, bude to to samé jako jizva po slepáku grinning smiley, žádná novinka tongue sticking out smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.05.2008 20:52
     
    Tak těch co našli peněženku je opravdu málo.Ale já za sebe vím,že jsem jich už pár našla.Samozřejmě bez obnosu ,ale s nacionály příjemce.Dokonce jsem jim i zavolala.Byli moc rádi ,že nemuseli všechny doklady a jiné nám tajemné papírky v peněžence jinak obnovovat. Byla jsem moc ráda i za ně. smiling smiley
     
  • Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.05.2008 21:08
     

    na peňaženky má šťastie manžel našiel už tri,jednu už dávnejšie,boli sme v Rakúsku v obchodnom dome Huma a tam našiel buksu,čo nosia čašníci plnú šilingov a automaticky ju dal predavačke,ona ju zobrala hned ju dala pod pult že ona ju odovzdá,či to urobila neviem a preto ked našiel manžel v nemocnici zas dalšiu,v ktorej bol aj recept s menom,tak ju zaniesol na adresu,bola to neaká staršia pani,ktorá sa nevedela udakovať,a tá tretia bola jedného mladého suseda,tak ten to zas oslávil tak že všetky peniaze čo tam mal,tak ich prepil,tak neviem či muž urobil správne,že mu tu peňaženku vrátilgrinning smiley ,no na peňeženky má muž asi šťastie zato na kľúče.......................

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 08.06.2008 20:39
     
    Tak s tou poctivostí jsme tady samé slušňačky. Je vidět ,že vás doma dobře vychovali.
     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.