pátek 29. března, 11:57 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Jste poctiví ?

Datum: 20.04.2008 22:42
 
Stalo se vám někdy,že jste udělali něco čeho litujete a zároveň jste se nepřiznali? A co v obchodě tam jste nikdy nic nevzali.? Myslým ,že tak trochu každý nějakým přičiněním hřešil.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 22.04.2008 11:00
     
    Anavi děkuji za podporu ,ale já to zkousla opravdu až teď nedávno .A když budu mluvit ,že se stane ne vlastní přičiněním,že v krámě něco zapomenu v košíku,bez toho abych to dala na pás tak, klečím na hrachu a kajím se.Prostě to asi postihlo dost lidí.Co ?nono smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jste poctiví ?

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 25.04.2008 11:39
     
    Tak koukám,že tady jste všichni až moc poctiví.To není možný ,jak to že se pořád ztrácejí samé miliony .Tak je vidět že v politice jsou jenom ti co se nedokážou udržet ,a tak se spokojeně snaží co koliv a kdekoliv urvat. Apeluji na rozum, už je tam prosím Vás nevolte jinak nám snad zmizí vše.confused smiley nono smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 26.04.2008 17:06
     
    V týdnu mne zastavila p.učitelka mé dcery, že jí dcera odevzdala 200Kč, které našla před školou. Po nenápadném šetření, zda někdo ze školy skutečně peníze nepostrádá, je dcera dostala jako nálezné. Přidá si je prý na tábor. winking smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 26.04.2008 21:43
    Hodnocení fotografie "Jste poctiví ?": 5
     

    Já jednou dostala za nález a vrácení hodinek bonboniéru grinning smiley

    A učitelka mi ji předala před celou třídou. To jsem se pyšnila grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 27.04.2008 15:29
     

    Já se teda přiznám, že jsem nikdy nic neukradla. Ani jako dítě. Na to jsem srab.

    Občas se mi taky stane, že něco uvízne v košíku (ale většinou to jsou jen žvýkačky- naštěstí).

    Ale stalo se mi v jedné sámošce - pokladní vyloženě na baterky, než něco namarkovala tak to byla hodina, pak zjistila, že se přeťukla. Fronta jak blázen, my všichni stojící už byli naštvaní a nervózní - znáte to. angry smiley Když markovala nákup paní přede mnou, tak tam taky něco zmršila. Přišla řada na mne a já si pořád v duchu počítala, tak to vlastně ona počítala, a ani jsem si nevšimla, že mi vrátila o stovku víc. Normálně jsem peníze zbalila, dala do peněženky, poděkovala a odešla. A celý mi to došlo, až po jaký době. Ale vrátit jsem ji nebyla. sad smiley Nicméně pokladní na baterky je tam stále, přeťuky a fronty taktéž. Jen se divím, že ta samoška ještě nezkrachovala.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 28.04.2008 21:44
     
    Tak ta učitelka to mě překvapilo,že i přes všechno ,vše vlastně vrátila nálezci.Tak to je co říct.Holky vy jste všichni z poctivých luhů a hájů ? V Praze se hledá dost těžce těch poctivých.Je to tu jak v kupce sen, jehla. confused smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 14.05.2008 19:21
     
    Tak zrovna včera jsem upozornila vietnamského prodavače, že mi vrací o stovku víc.
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 14.05.2008 23:13
     
    Mono: Tlesk, tlesk... thumbs down seš fakt dobrá, smekám love smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 14.05.2008 23:46
     
    Mono - tak to je tedy co říct.Asi by to každý neudělal.Prostě nemůžeme být z jednoho těsta. thumbs down spinning smiley sticking its tongue out thumbs down spinning smiley sticking its tongue out thumbs down spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out thumbs down
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 15.05.2008 08:17
     
    Já bych mu to možná ještě škodolibě přála sad smiley stydlin smiley
     
  • Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 15.05.2008 08:29
     

    ked som ešte nemala mobil na paušál,prišiel mi kredyt.bez toho aby som si ho dobila ja,ani som si toho nevšimla,až ked mi prišla správa,že mi niekto poslal kredyt za 300,-omylom,pomýlil si koncové čísla,tak som mu ho poslala naspäť a mala som celkom dobrý pocit

    Moni,dcéra zaslúži velkú pochvalu,dáva nám nádej že táto generácia nieje až tak skazená,ale ono to bude asi tvojou výchovouthumbs down thumbs down

     
  • Autor: cituska
    Status: začátečník

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 15.05.2008 12:00
     

    ako som uz pisala davnejsie v inej diskusii, nasli sme s Citkou vo vysokej trave 200 sk ,ale naokolo nikde nikoho, len zaby v potoku krkali, tak sme to nemali komu vratit , takze nemohli sme spravit dobry skutom, Citka ma aspon na žuvaciu kosticku thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 15.05.2008 14:13
     
    Moc mne nechvalte...však já jsem si už na chodníku dala jmen... eye rolling smiley grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 15.05.2008 14:27
     
    Ten název diskuze mě navádí: ne, poctivá nejsem už přes třicet let grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 15.05.2008 22:16
     
    Mám to taky počítat ?grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.