pátek 29. března, 16:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Jste poctiví ?

Datum: 20.04.2008 22:42
 
Stalo se vám někdy,že jste udělali něco čeho litujete a zároveň jste se nepřiznali? A co v obchodě tam jste nikdy nic nevzali.? Myslým ,že tak trochu každý nějakým přičiněním hřešil.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 20.04.2008 23:07
     
    V obchodě jo - ale znám to z vyprávění rodičů- byla jsem ještě malej prd a krámek jsme měli v přízemí v baráku . Dostala jsem chuť na bonbony tak jsem šupla dolů a řekla si prodavačce o bonbony a že to maminka přijde zaplatit - ta se pak nestíhala divit když po ní prodavačka chtěla háky za moje mlsy grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jste poctiví ?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 07:36
     
    Daso, tak to ale nebyla krádež, to byl domluvený obchod grinning smiley.
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 07:48
     
    Tak já jsem v životě nic nešlohla. Teda až na takovéty nechtěné, kdy vám něco v košíku zůstalo nebo zapadlo sad smiley
    Vlastně jednou jsem byla donucena jednou nejmenovanou osobou, tuším v Baumaxu to bylo, urvat kousek kytky, abychom si ho doma zasadili. Nakonec se stejně neujal grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 07:51
     

    Galad: Baumax winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 07:55
     

    Jo, tak to dělaly moje děti. grinning smiley Vedle našeho paneláku byla sámoška a všechny děti z domu chodily na dluh, až jsme museli vedoucí sprdnout, že jí to platit nebudem. Pak už jim nic nedala. (Chodily tam od dvou let!

    V celém sídlišti byly děti téměř stejného věku, protože po letech čekání na byt si skoro všechny mladé rodiny pořídily mrňouska.....když už konečně bydlely..... smoking smiley smiling smiley

     

    Já jsem jednou na pionýrském táboře měla něco ukradnout v drogerii, abych zapadla do "party!¨", tak jsem se rozhodla ukrást takovou tu pérovací síťovku - tašku, která, když v ní nic nebylo, byla taková malinkatá... (vysvětlivka pro mladé winking smiley )

    Nakonec jsem jí nešlohla. Bála jsem se grinning smiley

    Ale je fakt, že bych pár věcí v životě vzala zpět, kdyby to šlo....... eye rolling smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:00
     
    Anavi: Ona se chlubila? grinning smiley ale jakej já tenkrát měla strach a ještě na mě nějaká baba tak divně čuměla, co tam dělám grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:11
     
    Galad: ... ale no tak nechlubila, ale došlo mi to winking smiley
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:12
     
    Anavi: Vidíte ji...macecha grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:15
     

    Já jsem se při tom ještě bavila představou, jak vás pak jde někdo seřvat a ONA pohoršeně řekne (s očima upřenýma na tebe): No, prosím tě, CO tě to napadlo? A směrem k prodavačce: ... já se vám za dceru omlouvám... s takovým tím zkroušeným výrazem.

    A za regálem pak výbuch smíchu grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:18
     
    Anavi: Jo, asi tak nějak by to jistě vypadalo grinning smiley Vona se nezdá, co?
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:21
     
    Že jí taky na všechno naletíte grinning smiley
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 08:22
     
    Jen se nedělej tongue sticking out smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 21.04.2008 22:14
     

    Byla jsem asi 7 letá a jeli jsme na dovolenou ke starým rodičům do Kmeťovců na slovensku.Přijel tam jeden z mých bratranců a měl na tu dobu takový krásný vláček na kličku ,byl nádhernej jezdil dokolečka a měl tunel a stromy,prostě nádhera. smiling smiley

    Hrála jsem si s tím pořád až do jejich odjezdu.To jsem si vlezla na seník a schovala se aby ten vláček nechtěl na zpět {aby zapomněl }. Všichni mne hledali ,ale já nevylezla ,až když byli za humny tak jsem se ukázala a řekla mami on tu zapomněl ten vláček. stydlin smiley

    Až nedávno jsem se přiznala a řeknu vám, že mne to celou dobu leželo v hlavě. Bratranec si ,ale vůbec nevzpomíná ,že kdy měl takovou hračku. love smiley Mám to za sebou a teď už na to nemusím myslet. smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste poctiví ?

    Datum: 22.04.2008 08:34
     
    balanc: myslím, že tyhle "finty" jsou u dětí vcelku normální, tak si to už nevyčítej smiling smiley. Kámošky kluk tohle dělá běžně, že od nás odchází s hračkou zašitou někde pod trikem a pak jí v autě řekne: Hele, mami, co jsem si od nich "omylem" odvez. A jí může trefit šlak smiling smiley.
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.