čtvrtek 28. března, 16:29 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Dikynka88
Status: nováček

Jsem těhotná?

Datum: 29.09.2011 17:23
 

Dobrý den, Chtěla bych se na něco zeptat. S přítelem provozujeme pravidelně asi půl roku sex sex ( 2x týdně 3x za sebou s přestávkami). Praktikujeme přerušovanou soulož a nepoužívám žádé antikoncepční přípravky. Menstruaci jsem měla dostat před 15ti dny a pořád nic. Je to tím že bych mohla být těhotná nebo to je jen tím že mi cyklus vynechává? sad smiley Jednou se mi to tak taky stalo,ale to jsem ještě neprovozovala sex. Vzhledem k mému věku by to bylo nepřípustné.. Je velká pravděpodobnost že bych mohla být těhotná?
Děkuji za odpověď.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 22:01
     

    nezlob se na mě, ale ty nedostáváš kapesný? tak si snad ušetříš ne?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jsem těhotná?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 22:03
     

    No pardon, jak to myslíš, socka? Proč bys měla prášky platit zrovna ty, u toho sexu je snad i on, a když není ochotný převzít zodpovědnost a navlíknout si prezervativ, tak to je to nejmenší ti to platit. Proč by to, notabene, měli platit zrovna tvoji rodiče? Na tobě tím pádem zůstane zodpovědnost, že budeš ty prášky pečlivě a pravidelně brát, což není taky zrovna sranda, to mi teda věř.

    Nezlob se, ale přijde mi, že jsi buď pěkně naivní, nebo si tu z nás děláš srandu ty.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 22:05
     


    Majka napsal(a):

    Nezlob se, ale přijde mi, že jsi buď pěkně naivní, nebo si tu z nás děláš srandu ty.

    taky mám takový pocit

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 22:22
     

    Jak si to od začátku nastavíš, tak to budeš mít. Chlap prostě má být džentlmen i v takových věcech, nevím proč by za to měla být pořád zodpovědná baba... a ještě to cálovat. thumbs up

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 23:30
     

    No konečně pořádný diskuz. A ač s tebou Diky tak trochu soucítím, zdejší osazenkyně mají v ledasčem pravdu. Jsou již otrlé, v životem protřelé, a takové otázky považují za naprosto banální. Neměj jim to za zlé, taky taková jednou budeš, to mi věř. Ale zpátky ke tvému problému. Ochrana je záležitostí partnerů obou !!!. To se nedá oddiskutovat. Pokud tedy je z tvé strany hormonální nedostupná (rodiče nedají, partner na to nemá), nebývá než ta "mechanická". Je mnohem dostupnější, a nic tím nikdo neztrácí. Partnerovi to akorát potrvá dýl winking smiley , a ty z toho budeš mít taky požitek. A záleží-li partnerovi na tobě, tak tomu ustoupí. Ale tyto věci si musíte otevřeně, a hlavně věcně, vyříkat. A z tvé strany na tom trvat. Takhle se budeš jen psychicky zatěžovat, jestli jsi (budeš) nebo nejsi (nebudeš) gravidní. Třebas ti to za to stojí, ale mě to rozum nechce vzít. Chápu, že může být dobrý milenec, ale věř že sex je třešnička na dortu v patnerském vztahu, má nezastupitelnou úlohu, ale nelze podřizovat život sexu, ale naopak. Proto tady všichni mluvíme o obezřetnosti. Je to všechno jen ve tvých rukách .....

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 03.10.2011 06:57
     

    Carlosi, já bych dokonce řekla, že při takové frekvenci se skoro finančně vyplatí ta hromonální. Ale mě by zajímalo, nakolik si je děvčica jistá svým a a partnerovým zdravotním stavem, jak moc dobře se znají a jestli měli už nějakou zkušenost. Protože žádné tabletky nezabrání hepatitidě typu C, HIV, kapavce, syfilisu... neplánované těhotenství je jen jedním z mnoha rizik, což si zjevně neuvědomují.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 03.10.2011 07:53
     


    Dikynka88 napsal(a):

    Já vím že nemusím, ale i tak.. :/ I kdyby mi antikoncepsi hradil přítel, tak by to nevycházelo zase jemu.. :/ A nechcu před ním vypadat jak nějáká socka.. sad smiley Momentálně máme dost výdajů na jiné věci..
    Ale Děkuju, aspoň někdo kdo je ochotný něják poradit a né člověka jen zesměšňovat a urážet pro to, jaký je...

    Prosím tě, vždyť obyč antikoncepce vyjde na cca 150Kč měsíčně, to neušetříte 75,- Kč každý za měsíc??????

    Máte dost výdajů na jiné věci? Hmmm, každým dnem čekám dítě (chtěnésmiling smiley) a výdaje dosud byly asi 70.000,- a to jsme hooodně šetřili, žádné výmysly a extra věci.

    Tak si rychle porovnáš co je lepší.

    On i takový potrat by něco stál a o ničení zdraví nemluvě, žeangry smiley

    Promiň, ale jestli ti je 17 let, tak tvoji rodiče nemůžou být stará generace, ale myšlení mají teda s prominutím jak ...eye rolling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 03.10.2011 10:06
     

    Majčinko, tyhle další faktory jsem vynechal pro naprostou samozřejmost. Dost možná že jsem udělal chybu. Rizik je samozřejmě více. Proto sexuologové radí ochranu vícenásobnou, tedy jak hormonální tak i kondom. Dají se dělat fatální chyby už jen při používání samotného kondomu. Kolikrát člověk žasne co s ním dokáží "uživatelé" vyvádět !!!!! eye popping smiley Spíš mě přišlo té holčiny líto. Chce toho moc najednou. V určitých intencích ji chápu, sám jsem nebýval jiný. Jenže když mě bylo tolik co jí dnes, tak byly akorát ty "gumy". A ve srovnání s dnešními, byl tehdejší "komfort" dost žalostný. Pravda byly ale zase desetkrát levnější než dnes. Ale dnes jsou opravdu široké možnosti, jen si umět správně vybrat. Poradit by měl gynekolog, respektive doporučit, případně "předepsat" tu nejvhodnější. A také na tu gyndu vzít partnera, aby sám doznal svoje chování při nechráněném styku jako hrubě nezodpovědné a lehkovážné.

    Ale Diky si sem původně přišla pro jinou odpověď. A za své dlouholeté partnerské soužití mohu, ač chlap, zodpovědně odpovědět, že se jedná opravdu o chronologickou disfunkci. Moje polovička tím trpěla celý život. Takže kolikrát byl opravdu problém vědomí, jde-li o těhotenství či jen o nějaké "zdržení" menzesu. Ale zvykli jsme si na to, zařídili tak aby se pochybnosti vyloučily, a bylo po starostech. Jenže ty sama Diky musíš, spolu s partnerem, přistoupit právě k opatření, které případnou graviditu bezpečně při disfunkci vyloučí. Ale to ty přece víš .......

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 03.10.2011 14:01
     

    Děkuju všem smiling smiley Konečně jsem se dozvěděla co jsem vědět chtěla.. smiling smiley Vážím si vaších rad a všeho.. A pro tu antikoncepci si co nejdřív zajdu.. A ta chronologická disfunkce je vynechání menstruace nebo co to přesně je? eye rolling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 04.10.2011 10:37
     


    Dikynka88 napsal(a):

    Děkuju všem smiling smiley Konečně jsem se dozvěděla co jsem vědět chtěla.. smiling smiley Vážím si vaších rad a všeho.. A pro tu antikoncepci si co nejdřív zajdu.. A ta chronologická disfunkce je vynechání menstruace nebo co to přesně je? eye rolling smiley

     

    Tak to jsme rádi, že jsme ti mohli pomoci alespoň "písemně" . Ano chronologická disfunkce, nebo-li časová prodleva v cyklu menzesu, je buď jeho vynechání, nebo zdržení. To vše v závislosti na reálných fyziologických a mentálních dispozicích ženy (např zdržení z důvodu nemoci, popř. v období psychického vypětí ap.). Měj se fajn, a někdy zajdi na kus řeči, ostatně nás stejně bude zajímat jaks nakonec dopadla winking smiley

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 12.10.2011 18:21
     

    Tak menstruaci jsem nakonec dostala toto pondělí.. smiling smiley Takže se vážně jednalo o tu chnorologickou disfunkci.. smiling smiley A o té antikoncepci.. konečně se mi podařilo přemlvit rodiče abych ji mohla mít. Měla bych ji dostat něják kolem Vánoc.. smiling smiley

    A ještě jednou Děkuji smiling smiley) flower smiley smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 12.10.2011 18:55
     

    No zaplaťbůh. Hlavně, abys do toho do Vánoc nevlítla winking smiley

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 12.10.2011 19:16
     

    Na to už si tedy budu dávat velký pozor.. grinning smiley Vzhledem k těm nervům které jsem kvůli tomu měla.. eye rolling smiley

     
  • Autor: TerezaCer.
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 17.02.2013 21:35
     

    Vzhledem k věku by bylo nepřístupné co?

     
  • Autor: neznama7
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 31.12.2015 20:21
     

    Dobrý den, je mi to trapné a opravdu si z váš teď nestřílím.

    Byla jsem u přítele a ležel na mě a dělali jsme ty pohyby jak při sexu ale ovšem jsme byly oba oblečení.

    On měl trenky a kraťasi a já leginy a tanga.

    Ale chci se zeptat jestli tam není nějaká šance že bych z toho otěhotnila.

    Já jsem ovšem ještě panna a nejsem dospělá.

    Zvíšili se mi i v moči urobilinogen.

    Jsem těď celá zmatená, prosím poraďte mi.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.