čtvrtek 28. března, 20:48 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Dikynka88
Status: nováček

Jsem těhotná?

Datum: 29.09.2011 17:23
 

Dobrý den, Chtěla bych se na něco zeptat. S přítelem provozujeme pravidelně asi půl roku sex sex ( 2x týdně 3x za sebou s přestávkami). Praktikujeme přerušovanou soulož a nepoužívám žádé antikoncepční přípravky. Menstruaci jsem měla dostat před 15ti dny a pořád nic. Je to tím že bych mohla být těhotná nebo to je jen tím že mi cyklus vynechává? sad smiley Jednou se mi to tak taky stalo,ale to jsem ještě neprovozovala sex. Vzhledem k mému věku by to bylo nepřípustné.. Je velká pravděpodobnost že bych mohla být těhotná?
Děkuji za odpověď.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 18:05
     


    Evca napsal(a):

    Já teda půjčit nechcinono smiley

    ... bych si půjčil Galad Elen, ale radši se ještě zeptám doma winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jsem těhotná?

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 18:07
     


    tak63 napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    Já teda půjčit nechcinono smiley

    ... bych si půjčil Galad Elen, ale radši se ještě zeptám doma winking smiley

    ...tak jsem zeptal a prej taky nechci. No tak nic, no .

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 19:04
     


    Anavi napsal(a):

    No ale je to s nima divný grinning smiley. Jako kdybys jedla rohlík v igelitu stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley


    No my říkávali "lízat zmzlinu přes celofán......" grinning smiley ,

     

    A s tou gindou a lentilkama by asi dotyčná, s olhedem na útlý věk, neobstála. Takže jí zbývá jen ta zmrzka a celofán smoking smiley

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 20:38
     

    Souhlasím s carlosem..
    Je mi 17 a myslím, že poměrně dost dívek/žen v mém věku začalo provozovat sex. Chtěla jsem JEN odpověď na mou otázku od zušenějších a znalejších lidí.. Ale jak vidím, tak si tu jen z mého problému děláte srandu a urážíte mě, a to bude asi proto, protože nemáte co dělat.. smiling smiley Mylsím že vám by se to určitě také nelíbilo.. winking smiley Snad každá druhá řešila takový problém.. Nejsem první a ani poslední. A za vaši (na mě) poměrně nízkou sexuální aktivitu já nemohu smiling smiley Můj přítel mě dokáže parádně uspokojit a jsem za to moc ráda, takže to dělám s radostí a klidně několikrát za sebou smiling smiley No ale vy o tom asi moc nevíte, když už vám je tolik, kolik vám je... smiling smiley) Já vím že bych měla být zodpovědnější a žádné přednášky mi tu dělat nemusíte.. smiling smiley A ještě něco.. smiling smiley člověk na vás jde slušně a vy se k němu zachováte takto.. Spíš vy by jste se měli stydět a podívat se na to co jste psali... Asi o takovém problému nic nevíte...... winking smiley Běžte si psát takový kecy na nějáké sociální síti jako je facebook, icq, nebo qip atd... Už o vaši "radu" vážně nestojím... Tady jde nádherně vidět jak jste ochotni.. smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:10
     


    Dikynka88 napsal(a):

    Dobrý den, Chtěla bych se na něco zeptat. S přítelem provozujeme pravidelně asi půl roku sex sex ( 2x týdně 3x za sebou s přestávkami). Praktikujeme přerušovanou soulož a nepoužívám žádé antikoncepční přípravky. Menstruaci jsem měla dostat před 15ti dny a pořád nic. Je to tím že bych mohla být těhotná nebo to je jen tím že mi cyklus vynechává? sad smiley Jednou se mi to tak taky stalo,ale to jsem ještě neprovozovala sex. Vzhledem k mému věku by to bylo nepřípustné.. Je velká pravděpodobnost že bych mohla být těhotná?
    Děkuji za odpověď.

    Když položíš takovou otázku, tak se nesmíš divit, že dostaneš odpovědi v podobném duchu.

    Já ti tedy odpovím stručně. Je velká pravděpodobnost, že jsi těhotná a zjistíš to lehce, když si koupíš za pár kaček těhotenský test nebo navštívíš gynekologa. A jak už bylo řečeno výš, spermie přežívají v močové trubici, tudíž pokud opakujete nechráněný styk několikrát, aniž by se mezitím tvůj partner vymočil, děláte vše pro to, abys těhotná byla na 100 %. Ale to bys měla vědět, pokud jsi ve škole dávala stejně intenzivně pozor, jako se teď věnuješ sexu.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:12
     

    Tyvole tak mi ji pošlem pro test a ona ještě držkuje. Kdybys byla opravdu tak, hrozně zodpovědná, tak nespoléháš na něco takovýho, jako je přerušovaná soulož, ale zajdeš si na gyndu minimálně pro prášky.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:21
     

    To máš tak, Dikynko... Když nám tady každých pár týdnů nějaké patnácti až sedmnáctileté děvče popisuje, jak to dělají, vysvětluje, že přítel vyndavá úd a stříká sperma do kapesníku, tak máme dvě možnosti. Buď slečnu poslat do kopru s takovými intimitami, které patří tak možná do sexuologické ordinace nebo se šeptají do ucha nejlepší kamarádce, a nebo si z toho dělat srandu. Když nám, úplně cizím lidem, vysvětluješ, kolikrát týdně to děláte a jak, místo aby sis šla koupit ten blbej test, tak mi nezbývá, než si myslet, že jsi další z těch, kdo se sem chodí chvástat, že už souloží, přestože ještě dostává od rodičů peníze na koblížek ke svačině do školy. A pak, přece sama víš, že Ti nějaký báby na netu neřeknou, jestli jsi nebo nejsi gravidní. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (02.10.2011 21:22)
     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:39
     

    Test jsem si pro vaši informaci koupila a vyšel mi negativní. A o tom, že spermie přežívají v močové trubici nám nikdo neříkal. A to jsem pozor fakt dávala.. smiling smiley A pro prášky bych si klidně zašla, jenže rodiče mi to nechcou dovolit.

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:43
     

    No a k čemu je asi poradna? Aby se tu radilo... A když se vám nelíbí nějáké otázky, tak je nekomentujte a přehlížejte... smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:44
     

    To mi chceš tvrdit, že ti rodiče tolerují nechráněný sex a prášky ti zakazují? Tak to mi hlava nebere.

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:46
     

    Ano, nechcou abych si zničila zdraví.. Jenže nechápou že v dnešní době je mnoho prášků, které zdraví neničí.. Prostě to nechápou.. :/ Nevím co víc mám udělat aby mi to dovolili..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:52
     

    No, poslyš, myslím, že tvoji rodiče sice mají svoji malou pravdu, ale kdyby věděli, co s přítelem vyvádíš, asi by na to kývli velmi rádi. Pokud tedy netouží po vnoučátku, že?

    Je tu ještě možnost, že ti prášky bude hradit přítel, pokud tedy má nějaký příjem nebo z jeho kapesného. Na gyndu totiž ve svém věku nemusíš s maminkou za ruku, aby bylo jasno.

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:56
     

    Já vím že nemusím, ale i tak.. :/ I kdyby mi antikoncepsi hradil přítel, tak by to nevycházelo zase jemu.. :/ A nechcu před ním vypadat jak nějáká socka.. sad smiley Momentálně máme dost výdajů na jiné věci..
    Ale Děkuju, aspoň někdo kdo je ochotný něják poradit a né člověka jen zesměšňovat a urážet pro to, jaký je...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:58
     

    proboha na co v tvým věku potřebuješ souhlas maminky, aby sis zašla na gyndu pro prášky? Nechápuconfused smiley

     
  • Autor: Dikynka88
    Status: nováček

    Re: Jsem těhotná?

    Datum: 02.10.2011 21:59
     

    Na to aby mi dávali peníze..? Asi těžko bych stíhala pracovat a chodit do školy zárověň, když tam sedím do půl 4 nebo 5.. A šlapat na E55 nepůjdu...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.