pátek 29. března, 13:27 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: leonsnik
Status: nováček

mimco v CR

Datum: 07.07.2010 13:06
 

ahojky maminky,tehulky ...

ziju v UK.. s manzelem se snazime o miminko ... manzel pojede pristi rok do zahranici pracovne .... a ja pojedu domu { do CR } porodit a stravit tech par mesicu co bude manzel pryc s maminkou at si uzije mimca ... ktere tak casto pak neuvidi. To je ma jedina moznost stravit doma delsi dobu uz nikdy jindy se mi to asi nepodari ...

Chtela jsem se jen zeptat jestli ma nekdo stejne ci podobne zkusenosti ....a jestli si muzu zaplatit zdravotni pojisteni na 6 mesicu co budu doma a jestli to pokryje porod a ockovani atd .....budu moc rada za vsechny odpovedi a rady ci jen diskuzi a nazory ...please smiley flower smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: mimco v CR

    Datum: 07.07.2010 13:31
     

    Byt tebou tak si to nejprve vsechno ohledne pojisteni zjistim poradne u ceske i vasi ZP, abys pak nebyla nemile prekvapena. A jestli muzu doporucit, radeji vse pisemne. Ono se toho po telefonu navyklada a pak je pravda jen polovina. Take treba proto, ze miminko se nemusi narodit zdrave a co potom? Prevezme naklady zahranicni pojistovna? Abys nezustala viset ve vzduchu.

    Tak at se zadari a hlavne je mimco zdrave.

    Zkusenosti osobne nemam, ziju sice v zahranici, ale dite se mi narodilo tamtez. Ale zkusenosti (a nejen pozitivni) se ZP mam bohate.eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: mimco v CR

     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.