čtvrtek 28. března, 12:49 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Morava
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Morava
Diskutujte! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert

Jižní Morava

Datum: 19.10.2009 00:41
 

Jižní Moravu jsem navštívila několikrát a vždy se mi tam moc líbilo. Určitě si tu zaslouží samostatnou diskuzi. Věra

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 14:56
     

    Všade sa nájde kúsok krásnej prírody, vždy záleží od toho aký máte vsťah k tomu miestu. Niekto miluje šíre roviny, iní kopce. love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil evelina (28.05.2013 15:10)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jižní Morava

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 15:11
     

    Evi, musim holt trochu zaagitovat. Treba na Krivoklatsku nebo Berounsku je krasne. smiling smiley

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 15:12
     

    Golfové hrisko je v Jinačovicích u Brna. Rodinná mafia zaúradovala. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 17:39
     



    evelina napsal(a):

    Golfové hrisko je v Jinačovicích u Brna. Rodinná mafia zaúradovala. grinning smiley

    Sice nerozumím té "rodinné mafii, ale ano, je za Jinačovicema, mám to asi 3km smiling smiley

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 19:59
     

    No predsa moji bratránci a jejich deti. grinning smiley

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Jižní Morava

    Datum: 29.05.2013 11:54
     

    Kaskádu znám, ale paradoxně ne moc po golfové stránce. Byla jsem tam vždycky jenom na jídlo, já osobně golf nehraju. Teda jednou jsem to zkoušela a to bylo formou golfové kliniky, měli jsem na kaskádě firemní večírek a to bylo jeho součástí. Já jsem víceméně na všechny sporty dost levá, takže asi tak smiling smiley

    A co se týče toho jídla, nejlevnější to není, ale taky to není nejdražší. Třeba v centru brna jsou určitě dražší restaurace než kaskáda. Když tam teď bylo chřestové menu, tak jsem měla svíčkovou špikovanou chřestem a stála cca 300,- Kč.

    A na stránkách ceník nemají?

     
  • Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 29.05.2013 20:24
     

    Ceník mají smiling smiley, kupovala jsem dárkový poukaz k narozeninám thumbs downi s trenérem winking smiley

     
  • Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 18.09.2013 08:25
     

    Krásné, byl jsem tam před čtyřiceti lety! smoking smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.01.2014 08:11
     

    To je pravda, i moji zene se tam libilo smiling smiley

    Didi napsal(a):

    Evi, musim holt trochu zaagitovat. Treba na Krivoklatsku nebo Berounsku je krasne. smiling smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.01.2014 08:36
     

    Jsem tuto diskusy objevil az dneska winking smiley 

    V roce 2009 jsme byli opet jako vzdy pred tim v CR a navstivili take jizni Moravu smiling smiley

    Byli jsme ubytovani v hezke oblasti v Hlohovci v hotelu "Hranicni zamecek" a odtamtud jsme delali vylety jak do Valticko-Lednicke oblasti, tak take do Znojma a do Mikulova.

    Byli jsme tam ale jen 4 dny, cili jsme uplne vsechno nevideli sad smiley Rad bych tam jeste nekdy zajel, bylo tam opravdu krasne smiling smiley

    SPIKE napsal(a):

    Jižní Moravu jsem navštívila několikrát a vždy se mi tam moc líbilo. Určitě si tu zaslouží samostatnou diskuzi. Věra

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 09.04.2014 19:09
     

    Jestli se chystáte na jižní Moravu, pak doporučuji na podzim, kdy se konají burčákové pochody. Kromě návštěvy památek budete mít nezapomenutelný zážitek - s partou je to nejlepší. winking smiley

    Hraniční zámeček je krásný, po rekonstrukci, pak kousek dál lednicko - valtický areál (ideální projet si ho na kole). Na Slovácku jsou k vidění mutěnické búdy, templářské sklepy v Čejkovicích, hodonínská ZOO, zámek Milotice, petrovské búdy ... a Baťův kanál, kde se dá projet na vletních parnících nebo na půjčených lodích.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Morava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.