čtvrtek 28. března, 23:34 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Morava
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Morava
Diskutujte! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert

Jižní Morava

Datum: 19.10.2009 00:41
 

Jižní Moravu jsem navštívila několikrát a vždy se mi tam moc líbilo. Určitě si tu zaslouží samostatnou diskuzi. Věra

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.06.2011 20:04
     
    kytky 366.jpg
    Další fotografie:

    a už mizím winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jižní Morava

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.06.2011 21:31
     

    krásný......trochu to tam známwinking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.06.2011 22:28
     

    no, bodeť winking smileyz Luhánek je to coby kamenem dohodil grinning smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.06.2011 23:40
     


    lostris napsal(a):

    Zámek Lednice.Probíhá tu sice celková rekonstrukce a z různých stran je zabalený do igelitu a schován pod lešením, ale prohlídka určitě stojí zato. thumbs down


    já vám nechci brát iluze, ale co jsem kdy byla v Lednici, a když tak zatápu je to poprvé tak před 18ti lety tak je zámek neustále z některé strany pod lešením!!! vzhledem k tomu jak se ukrajují dotace to vidím na dlouhoconfused smiley

     
  • Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 05.06.2011 05:36
     

    Brod taky trochu znám. Centrum je v kopci, kašna na náměstí? A blbě se tam chodí, je to vydlážděné kostkama, s kočárkem bych tam jezdit nechtěla. Jinak ale je Brod krásné město, aspoň to centrum určitě. Pospíšek tam má tetu. Lostris, copak jsi tam dělala?

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 08.06.2011 14:59
     

    Irčo, jeli jsme na fotbal / jak jinak / mladého s kámošem jsme vysadili u stadionu a protože musí být na hřišti hodinu před zápasem eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyšli jsme s mojím do města. já si fotím, prohlížím...po hoďce se vracíme na hřiště a kluci sedí na taškách u auta eye popping smileyKde se asi stala chyba??? confused smileySamo jsem hned dostala sprda od mladého, že neberu telefon, že běhali po městě a hledali nás, že teda hrajou v Dolním Němčí / naštěstí, je to kousek, jinak by ho můj asi zakousl, bo zápas začínal za 5 minut / angry smiley angry smiley angry smileyV průběhu přesunu do dol. němčí došlo k novému upřesnění, takže aní dol. němčí., ale nakonec Slavkov, to už byl můj rudý jak krocan. Přijeli jsme 10 minut po začátku, tak docela OK. Pak se všichni shodli na tom, že je to moje vina eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley, ale já mám aspoň hezké fotky. grinning smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 09.06.2011 06:43
     

    Los, copak jsi trenér? Ty jim přece neurčuješ, kde se hraje...Když se neuměli domluvit, kde vlastně hrají, tak dobře jim tak, no né? A máš recht, fotky jsou krásné thumbs down.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 10.06.2011 20:41
     

    Iri, a tuto neděli jedem zas na fotbal winking smileya hádaj kde???Za A je správně, do Uherského Brodu grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Co já tam budu dělat, když už mám všecko prohlédnuté??? eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 11.06.2011 01:23
     


    lostris napsal(a):

    Iri, a tuto neděli jedem zas na fotbal winking smileya hádaj kde???Za A je správně, do Uherského Brodu grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Co já tam budu dělat, když už mám všecko prohlédnuté??? eye rolling smiley grinning smiley

    zajdi si zaplavat na bazén, udělej něco pro svý těěěělowinking smiley

     
  • Status:

    Re: Jižní Morava

    Datum: 11.06.2011 03:13
     

    Proč já mám ten pocit, že Irisko se chystáš na náš konec? A jó, lázně...a v kterých pak že si to necháš zvelebit svou tělesnou schránku? A doufám, že se stavíš na kafé...No, jo, ale Ty už jsi asi tam, že jo... sad smiley. Lostris, dojeď na čaj, když kafé nepiješ please smiley grinning smiley, chlapy nech na fotbáli, z Brodu je to kúsek...

     
  • Autor: Helou
    Status: nováček

    Re: Jižní Morava

    Datum: 04.05.2012 12:35
     

    Mám skvělej typ na výlet na jižní Moravu, teďka o víkendu od 18. 5. do 20 .5. budou v Ivančicích probíhat slavnosti chřestu, bude se zde z něho vařit všelijaké speciality. Tyto slavnosti jsou spojeny s fetivalem restaurací po celé ČR. Můžete si vybrat z nejrůznějších kvalitních restaurací, vybrat si nelepší meníčko a rezervovat si stůj. Podrobnější informace o těchto akcích na jižní Moravě nejdete na [www.slavnosti-chrestu.cz]

     
  • Autor: pit
    Status: nováček

    Re: Jižní Morava

    Datum: 15.05.2012 10:43
     
    petrvrestiak-com-sk-kopecek.jpg

    Jižní Morava je opravdu krásná a obtížně se doporučuje to nejlepší. Rád bych doporučil třeba poměrně nenavštěvovaný Svatý kopeček nad Mikulovem. Krásné místo s neuvěřitelným výhledem.

     
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 11:52
     

    Zdravím, na Jižní Moravě žiji teprve krátce, konkrétně v Brně, kam jsem odešla za studiem, ale i tak jsem si ji moc oblíbila (hlavně z toho důvodu, že pocházím ze Středních Čech, se kterými se prostředí Moravy nedá srovnávat). Nicméně doma jsem měla již oblíbené golfové hřiště, kam jsem pravidelně docházela, a to mi tady chybí, proto bych se vás ráda zeptala, zda nevíte o nějakém dobrém golfovém hřišti v okolí Brna. Četla jsem něco o Kaskádě, ale na první pohled mi přijde příliš honosná, neznáte to tam někdo? Působí tak jen navenek nebo je to opravdu jakýsi golfový resort pro "bohaté"? grinning smiley Já jsem přeci jen student, tak si toho příliš dovolit nemohu grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 14:26
     

    Golf nehraji a zkušenosti s jinými místy nemám. Ale myslím, že to tam není o nic honosnější a dražší než jinde. Golf není všeobecně nejlevnější sport. Chce to se tam vypravit. Autobusová zastávka je přímo tam

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jižní Morava

    Datum: 28.05.2013 14:40
     

    Musim protestovat, i ve strednich Cechach je krasne. Mozna ne vsude, ale urcite maji hodne peknych lokalit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Morava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.