středa 24. dubna, 23:01 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Jiřiny

Datum: 21.06.2007 09:05
 
Další fotografie:

(nevím, jestli už tu taková diskuze není...)

Začíná sezona jiřin. Zatím mi kvetou tyto dvě. Stejně je to ale brzy, že?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 11:48
     
    p1050413.jpg
    Další fotografie:

    Flora Olomouc

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jiřiny

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 11:55
     

    Kordul , to jako že je dnes té Jiřiny - jo?? jsou nádherné , ale jak někdo psal výše - vše co se musí na zimu vyndávat nebo rozsazovat - už je pro mně námaha .. sad smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 13:30
     
    dsc03307.jpg
    Další fotografie:

    Jéje, to je krása. Tak jestli je tu nějaká Jiřinka, tak ještě přidám z loňské zahrádky. flower smiley Zrovna jsem si říkala, že se na ně musím zítra kouknout, jakpak holky vypadají. smoking smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:03
     
    17 122.jpg
    Další fotografie:

    taky nějaké mám a ted mám ještě i od Věrušky thumbs down to bude záplava, kam to všude sadim, to ví bůh eye popping smiley eye popping smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:08
     
    leto2021 010.jpg
    Další fotografie:

    winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:18
     

    jo Romča -- ta si na jiřinky potrpí .. a má je každý rok nádherné thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:20
     

    ...... thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:30
     
    15.jpg
    Další fotografie:

    díky, myslim,že mě jednou ty kytky ze zahrady vystěhujou...když já bych taky chtěla mít uplně všechno..... eye rolling smiley stydlin smiley

    kdyby s nima nebylo tolika práce....no ale krásné jsou...co naplat, bez práce nejsou koláče....to známe všechny

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:33
     

    dala jsem je pryč, ale t eď mám jednu od Jaru666 , musela jsem je vozit domů a to už prostě nešloflower smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:54
     

    no právě, ze země se na podzim vyreje bago, s kterym je těžký hnout....rozsekla jsem to a dala do sklepa jen kousky....to fakt nejde...ale my máme sklep na zahradě, tak to nikam aspon nemusim vozit....ale i tak, je to šichta....

     
  • Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 18:55
     

    Holky, já jsem podle vás strašně líná grinning smileyNa zahradě nic co se musí vyndávat nebo přikrývat u mě nemá místo smiling smileySnažila jsem se dělat bezúdržbovou zahradu, i tak je tam spousta práce nono smileyTakže před vámi smekám flower smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 19:13
     

    to já tam zas makám ráda....je to relax....ale zas nemám žádnou rodinu, nemám jinde práci....tak na to mám fůru času thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 15.02.2013 20:43
     

    .... Romi, mě práce nevadí, ale musím to mimo, fuchsií svážet domů a zazimovat vše na chatě, je toho moc a ještě jsem hlídací babička

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 16.02.2013 07:29
     

    Tak s jiřinama já si tu práci dám...ono je to vlastně jen dvakrát za sezonu - v dubnu nandat, v říjnu vyndat...a parády nadělají celou sezonu. Ale už jsem vzdala kany, mečíky (krom pár ojedinělých..)..a jiné údržbové. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jiřiny

    Datum: 16.02.2013 08:09
     



    Mona napsal(a):

    Tak s jiřinama já si tu práci dám...ono je to vlastně jen dvakrát za sezonu - v dubnu nandat, v říjnu vyndat...a parády nadělají celou sezonu. Ale už jsem vzdala kany, mečíky (krom pár ojedinělých..)..a jiné údržbové. winking smiley


    .......přežil mě nádherný durman, ale nevím , jak se vejde do auta budu mít kany, vozím begonie, muškáty, kopřivy a fuchsie, co mám doma a dále pytle se zeminou, děti, jídlo, mamku s vozíkem, kocoura, seusedku smiling smiley ...........možná letos, když mám to "pole " , tam jiřiny dám, aby to bylo vesejlejší thumbs down

    .... jen než dám do pořádku všechny fuchsie, je to třeba 40 květináčů...., prostě nemůžu mít všecko sad smiley smiling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (16.02.2013 08:15)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.