čtvrtek 28. března, 11:33 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Margaret2
Status: začátečník

jídelní stůl + židle

Datum: 19.09.2014 11:29
 

Ahoj maminky, kde jste kdo kupoval jídelní stůl a židle? Chceme koupit, ale nevíme kde, a jaké aby to bylo kvalitní. Objednáváte třeba z eshopů, je to levnější?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 19.09.2014 11:54
     

    Jestli chceš opravdu poradit a nevkládat reklamu, tady jsou moje zkušenosti:

    - voděodoloný materiál desky stolu aspoň na nějakou dobu = deska MDF, sklo; masiv ani dýhu nedoporučuji; podnož může být masivní (lépe vypadá)

    - židle je nutné vyzkoušet osobně, musí sedět; zvážit, jestli polstrované (celo- nebo sedáky) nebo budeš dávat podprdelníky; pozor na jejich váhu - moc težké jsou hůř manipulovatelné a moc lehké jsou nestabilní (ohled na děti), nedoporučuju sedáky s výpletem s oky (umělý nebo přírodní bambus) - snadno se promáčknou

    Stůl máme dělaný na míru, tak velký v kuse bychom špatně sháněli v požadované barvě a materiálu, židle dovoz Itálie.

     
  • Autor: Reklama

    Re: jídelní stůl + židle

     
     
  • Autor: MiluskaRa
    Status: nováček

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 25.09.2014 11:22
     

    My jsme tak před dvouma měsícema objednávali z eshopu normálně, a jsme fakt spokojeni. Jednak to bylo levnější, ale taky bez práce, nám to dovezli a nikam jsme nemuseli. Pro nás to je ideál, když něco ušetří čas smiling smiley

     
  • Autor: Margaret2
    Status: začátečník

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 07.10.2014 13:19
     

    Nechat udělat, to bych ráda, ale to bychom se asi nedoplatili :/ Já věřím, že i s nějakého eshopu bychom mohli být spokojeni.
    Tak nevím no ./ Ale každopádně děkuji, já se musím porozhlédnout smiling smiley

     
  • Autor: MiluskaRa
    Status: nováček

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 10.10.2014 12:52
     

    My máme tento set [www.pekny-nabytek.cz]

    tak se můžeš podívat jaký mají všechny, třeba se ti něco bude líbit.

    Uvidíš no. Dodání bylo vpohodě a je to pěkné a vypadá, že i kvalitní.

     
  • Autor: Margaret2
    Status: začátečník

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 15.10.2014 14:54
     

    aha, tak moc díky za doporučení, nevypadá to vůbec špatně, mrknu se , co ještě mají a třeba taky něco vyberu. Díky

     
  • Status: expert

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 15.10.2014 15:26
     

    Zase si nějaký schizofrenik povídá sám se sebou, no hlavně když si poplká, že?

     
  • Status:

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 08:09
     

    [www.bucur-nabytek.cz]

     

    taky vybíráme, klidně vám doporučím winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 11:29
     

    Pěkná sestava, ale ten stůl je k 6 židlím malý. Pod 180 cm bych nešla, máme 2 m a je to ideální. Židle mám podobné, i stůl bílý s vysokým leskem winking smiley

     
  • Status:

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 11:43
     

    židle chci podobné, ale stačí 4, stůl pravděpodobně černé sklo, už mám nějaké typy, u židlí musím hlídat nosnost, on má manžel 108 kg, tak aby je nelikvidoval grinning smiley

     

    [www.we-tec.sk]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (16.10.2014 11:45)
     
  • Status: expert

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 11:53
     

    Hani, mám kombinaci vysoký lesk a černé sklo a hrozně toho lituji, sklo už nikdy nechci. Ne kvůli uťapání, ale i když má být tvrzené, strašně se škrábe, dělají se rýhy. Prostě ho musíš mít pořád zakryté, když něco položíš mimo prostírku, riskuješ poškrábání. I když se snažím dávat pozor, stejně to neuhlídám. Na židle si dej pozor, na první pohled stejné, ale úplně rozdílně se na nich sedí. My takto osedali aspoň 10 různých, než jsme vybrali pro nás ty pohodlné. Mají nerez hranatou konstrukci a nelituji. Někde je tady foto, možná v jídelnách winking smiley

     
  • Status:

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 12:02
     

    my máme z černého ohýbaného skla konferenční stolek, takže vím, co to obnáší winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 12:30
     

    Budul, neser, proč sis nekoupila ten černý od synka. Židle u toho jsou přesně tyto.

     
  • Status:

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 14:02
     

    Majko, nemlať mě, my to řešíme až teď, teď je to aktuální winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: jídelní stůl + židle

    Datum: 16.10.2014 15:24
     

    Přesně tohle mě napadlo při pohledu na bílý stůl ... že je krátký. Já osobně bych se bála i poškrábání lakované desky.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (16.10.2014 15:26)
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.