pátek 29. března, 15:50 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jedlé květy a části rostlin

Datum: 28.07.2013 11:51
 

Jelikož mě drahuška inspirovala, začala jsem se po tomto tématu pídit a docela mě zaujalo, co vše z našich zahrad, co máme jen na okrasu, bychom mohli také sníst a zpestřit tak svůj jídelníček. winking smiley

Abych nezaplňovala témata věnovaná opravdu pěstování a fotkám, zakládám extra diskuzi.Případné tipy a zkušenosti prosím sem. flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 28.07.2013 21:04
     

    Tak jsem se zvedavosti koukla, co jsou ty denivky a zjistila ze je znam. Akorat jsem celej zivot nevedela, ze se tak jmenuji. Ale jist by je nemusela. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jedlé květy a části rostlin

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 28.07.2013 21:12
     

    Já jsem o mnohých kytičkách už mnohé slyšela i četla, jak se dají upravovat a jíst, ale moc to nepraktikuju, budu to muset změnit, protože jak mě znáte, sním skoro všechno, takže proč bych se měla vyhýbat krásným kytičkám.

    Náhražka kapari se dělá i z poupátek pampelišky, taky jsem viděla okvětní lístky růží, potřené bílkem a obalené v cukru jako ozdobu na dortu, v Thajsku zase dávají kvítky těch drobných fialových orchidejí snad do všech drinků a vypadá to úžasně. A kostky ledu do pití s nějakým kvítkem uvnitř, to musí být super, jak to pak září ve sklenici!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 28.07.2013 22:50
     

    Zapomněla jsem na kosmatice - květy černého bezu v těstíčku, usmažené. Nikdy jsem je neměla ráda, tak si je v dopělosti nedělám.

    Taky jsem slyšela, že se podobně mohou dělat i květenství akátu, těstíčko se dělá palčinkové a hotové se cukrují. Možná je to i dobré, ale já to ještě nezkusila, nějak mi tam vadí to smažení v oleji. Palačinky si dělám nasucho a tohle se ponořit musí.

     
  • Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 10:41
     

    Asi to sem doslova nepatří, ale je to také jedlé a rostlo to winking smiley

    Fotka

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 11:10
     

    Krása a jedlá k tomu thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 11:13
     



    Anavi napsal(a):

    denivky v těstíčku winking smiley

    [hippieearthgoddess.blogspot.cz]

    Mně by se líbila na zahradu. Má pěkné zbarvení thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 11:15
     



    Didi napsal(a):

    Anavi, moje babicka ho taky delavala ten med, ale mne to moc nechutnalo. Myslim, ze se to nejak svaruje se strasnym mnozstvim cukru.

    pampeliškový med dělala máma jen jednou, nechutnal nám smiling smiley

    Ale výborný byl likér z kuliček černého bezu mls smiley drinking smiley , ale recept nemám sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (29.07.2013 11:16)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 11:18
     

    holky omylem jsem ulomila poupě denivky, ale neměla jsem odvahu do něj kousnout, abych neměla červený zuby. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 11:21
     

    Mně pampeliškový med taky nechutná a to množství cukru se mi tam nelíbí. Radši bych je naložila do alkoholu a udělala likér, třeba s medem. Nebo jen kvítky natrhat na drobné kousky a přidávat do jídel - do salátů, do teplých těstovin nebo rizota, do pečených litých buchet nebo jako ozdobu navrch....

    Stejně dělám likér z oddenků kurkumy, přidám med a zaleju slivovicí. Mám teď udělaný čerstvý, ale teď se to pít nedá, to až v zimnéch plískanicích jako prevenci a na zahřátí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 11:22
     

    Musím se zeptat mamky, jak to dělávala. Ona je velký odpůrce cukru a všude ho ubírá a pamatuji se, že ten med byl opravdu lahodný. mls smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 29.07.2013 19:13
     
    18530_523681140976853_781489880_n.jpg
    Další fotografie:

    Tohle je jedlé docela běžně, ale je to zajímavě naaranžované grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 31.07.2013 08:47
     
    Autor: drahus

    Status: expert

     

    Včera jsem získala od jedné Němky recept na levandulový sirup. tak vám ho sem dám, ikdyž mně už levandule odkvetla:

    1 l vody

    750 g cukru

    25 g kyseliny citronové

    1 citron nakrájený na plátky

    Velikánská hrst čerstvých levandulových květů

    Cukr svaříme ve vodě, až se kompletně rozpustí, do roztoku dáme kyselinu citronovou, nakrájený citron a levanduli. Přikryjeme potravinovou fólií a necháme minimálně tři dny louhovat. Zcedíme a naplníme láhve. Čím čerstvější květy jsou, tím barevnější sirup bude.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 31.07.2013 08:48
     
    1000519_695377503812178_1540675668_n.jpg

    Spike dík smiling smiley flower smiley

    Ještě si dovolím dát fotku její vlastnoručně vyrobené šťávy. Ty láhvičky jí závidím (zavírání) Vyráběla a fotila Petra Hochnetz thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (31.07.2013 08:54)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 31.07.2013 09:19
     

    Drahuško, prosím tě, ten sirup se používá jak? Normálně do vody na pití? Kvete mi hodně levandule, tak bych to zkusila.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jedlé květy a části rostlin

    Datum: 31.07.2013 09:28
     

    Asi ano grinning smiley stydlin smiley Copak já vím? Podle mne je to normální sirup na pití

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.