pátek 29. března, 07:58 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Je příchod mimozemšťanů reálný ?

Datum: 04.06.2009 17:28
 

Ta otázka je totiž na místě protože z toho co o tomto tématu vím je jasné že se něco takového opravdu chystá. Je tu však velký problém a to sice fakt že naši mimozemští přátelé jsou mnohem vyspělejší než si i v té nejbujnější fantazii představují různí autoři scifi. Uvážíte-li že mají za sebou miliony let rozvoje dovedete si asi jen těžko představit kam až tam vývoj například techniky ale i společnosti došel. Jen pro ilustraci podle mých informací tito lidé dovedou nejenom "vyrobit" takovou planetu jako je naše Země, ale i zapálit takovou hvězdu jakou je naše Slunce. Dovedou také prodlužovat svůj věk tak že mohou žít prakticky nekonečně dlouho a také měnit svou podobu prakticky libovolně což jsem viděl na vlastní oči. Takže jak vidíte jsou zde značné rozdíly a možná že právě ty jsou příčinou proč tu mimozemšťané zatím veřejně a oficiálně nejsou i když jinak je můžete občas i potkat na ulici jako zdejší lidi. No uvidíme. Co o tom soudíte Vy ? smiling smiley Vašek.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 00:19
     

    My všichni jsme GoGo smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

     
     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 00:50
     

    ručník volá mýdlo grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 08:33
     

    Mýdlo slyšísmoking smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 08:38
     

    Ano.Vidím to úplně jasně.Přistává létající talíř...seběhnou se zloději barevných kovů a rozeberou jim ten vergl do posledního šroubku.Mimozemští agresoři se zmateně rozhlížejí a už se k nim ženou pojišťováci,prodejci nádobí a fajnových přikrývek a v neposlední řadě dealeři mobilních operátorů.A jakmile na vlastní oči(nebo tykadla)eye popping smiley zjistí zdejší poměry,ještě budou rádi volat S.O.S na rodnou planetu.Budou mít přece výhodný paušál.grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 08:44
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 10:50
     

    Yago, teďs tomu dala na prdel ...... thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 12:21
    Hodnocení fotografie "Je příchod mimozemšťanů reálný ?": 5
     

    Yaguško, tak to opravdu bude. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 12:43
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 12:49
     

    E.T. go home nono smiley nono smiley

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: kbubak
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 08.10.2010 13:21
    Hodnocení fotografie "Je příchod mimozemšťanů reálný ?": 5
     
    no jasně že je možný já už jsem tady hejč.......... thumbs down grinning smiley tongue sticking out smiley
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 10.10.2010 09:58
     

    Já bych řek že tady nejsou, páč kdyby tu byli, tak vládne s pomocí jejich volebních hlasů ČSSD ...... eye rolling smiley

     

    P.S. omlouvám se za to že sem tahám (ovšem velice okrajově) politiku, ale nic kloudnýho mě fakt nenapadlo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 10.10.2010 10:13
     


    kbubak napsal(a):
    no jasně že je možný já už jsem tady hejč.......... thumbs down grinning smiley tongue sticking out smiley

    Někdy mám ten samý pocit.......jak na mě moje milovaná rodina čučí, nechápe,mizí z dosahu grinning smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 14.10.2010 17:36
     

    budeme asi mít co dělat sami se sebou.Brzy se vyčerpají zdroje na této planetě a pak věc převezme příroda.Nedávno byla přes dvacet světelných let objevena planeta s dobrými podmínkami pro život.Ale tam také život bude mít své cesty.

    JABRAKA

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 01.12.2012 19:00
     



    VaclavStrach napsal(a):

    Ta otázka je totiž na místě protože z toho co o tomto tématu vím je jasné že se něco takového opravdu chystá. Je tu však velký problém a to sice fakt že naši mimozemští přátelé jsou mnohem vyspělejší než si i v té nejbujnější fantazii představují různí autoři scifi. Uvážíte-li že mají za sebou miliony let rozvoje dovedete si asi jen těžko představit kam až tam vývoj například techniky ale i společnosti došel. Jen pro ilustraci podle mých informací tito lidé dovedou nejenom "vyrobit" takovou planetu jako je naše Země, ale i zapálit takovou hvězdu jakou je naše Slunce. Dovedou také prodlužovat svůj věk tak že mohou žít prakticky nekonečně dlouho a také měnit svou podobu prakticky libovolně což jsem viděl na vlastní oči. Takže jak vidíte jsou zde značné rozdíly a možná že právě ty jsou příčinou proč tu mimozemšťané zatím veřejně a oficiálně nejsou i když jinak je můžete občas i potkat na ulici jako zdejší lidi. No uvidíme. Co o tom soudíte Vy ? smiling smiley Vašek.


    Jestli tento clovek narazel na prilet planety Nibiru, tak tato teorie je uz "zazehnana" smiling smiley

    Tato planeta ari opravdu prileti a s nimi i Anuaci z jine planety, ale vedci se pry spletli o 50 let, cili my se toho uz zrejme nedozijeme winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rejpal (02.12.2012 04:49)
     
  • Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 01.12.2012 19:07
     

    teda,vy sa asi moooc nudíte,že? grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.